Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализация до Андроид 6.0
#26

Актуализацията до 6.0 за H960A е налична през LG Bridge. В момента я инсталирам.
Малко бавно се сваля, на 10% е и изписва още 54 мин.
Изисква да имате поне 6.10 GB свободно място в :C на компютъра за да се свали, екстрактне и инсталира.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#27

Колега дай линк за KDZ файла като го свалиш.Намерих го в XDA Wink

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#28

Аз го свалих за всеки случай, но си ъпдейтнайх през LG Bridge. Всичко мина без проблем, като изключим, че ъпдейта отне към 1 час. След стартирането на телефона обаче ми изкачаше постоянно android.process.media спря неочаквано и се наложи връщане на заводски настройки.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#29

[Изображение: grQa7C3.jpg]

[Изображение: cK8KiY5.jpg]
[Изображение: vRv8Nr0.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#30

Колега излиза ли ти известие "бързо зареждане" защото на мен вече след ъпдента не ми изписв бързо зареждане.
Появи се Smile
Нищо ново не пуснаха за втория дисплей.

Колеги как ви се струва телефона след ъпдейта, сякаш не съм очарован много.
Sent from my LG-H960 using Tapatalk

P20 Pro Twilight
Цитирай
#31

Аз си мисля че след ъпдейта получих повече живот на батерията. Телефона се държи супер стабилно. Въобще много съм доволен от Маршмелоу Smile
Цитирай
#32

И скенера за пръстов отпечатък реагира по-добре  Smile
Цитирай
#33

Колеги, някой може ли да каже аз защо още нямам маршмелоу? С H960A съм и от както го взех ми пише, че съм с последната версия, а съм с 5.1.1.

   
   

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#34

Защото ъпдейта е наличен само през компа и програмата LG Bridge. Аз през компа ъпдейтнах, след 2 седмици се върнах на 5.1.1 и когато проверявам през телефона ми пише, че съм с последна версия.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#35

Ясно, а знае ли се кога ще го има ОТА?

Samsung Galaxy S6 edge - LG V10 - Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#36

Заслужава ли си преминаването от 5.1.1 на 6.0?

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#37

Не много, но все пак ъпдейтнах и някак си живота на батерията си се нормализира и кара колкото с 5.1.1.
Разликите са минимални и не виждам голяма полза от тях.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#38

А от към снимки на камерата как е?
Някъде бях чел че снима по-зле.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#39

Ами не, не забелязвам разлика. До колкото бях чел в xda, май само един се оплака от по-лоши снимки след ъпдейта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#40

   
Има актуализация - версия v20b. При мен е OTA. Някой има ли отзиви за нея.
Цитирай
#41

И аз го получих ама не знам какво вкючва Big Grin

Samsung Galaxy Note 4
Цитирай
#42

Явно подобрения, и при мене се появи -ъпдейтнах вече. Цялата процедура е около 20мин с тегленето. Сваля се, след това те пита дали сега искаш да ъпдейтнеш или по късно, почва ъпдейта, рестартира се телефона, и след това два пъти се пълни стълбчето до 100.
Надявам се едното да е точно секюрити пачовете за куалком чипсетите(които са уязвими -дупки в сигурността на хардуера), други производители вече ъпдейтнаха, другото се надявам да е пачове/подобрения относно screen burn-a и bootloop-a
Цитирай
#43

А при работата на телефона и батерията някои забеляза ли подобрения или все тая
Цитирай
#44

Дойде преди малко ъпдейт 20с по въздуха. Визуално не забелязах някакви промени поне засега. Дано да са оптимизирали поне малко живота на батерията.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#45

С H960а 32GB ли си и с унгарски софтуер ли е?
Ако да, ще чакам да кажеш за батерията как е.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#46

20с това каква версия трябва да е ?
Цитирай
#47

Marshmallow 6.0


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#48

Със H960а 32GB съм, а колкото до софтуера дали е унгарски незнам, защото флашвах веднъж телефона със софт 20а, който теглих от XDA. След това до 20b и 20с телефона се ъпдейтна по въздуха. За батерията задължително ще споделя впечатления. Към момента 4 часа след ъпдейта при малко ровене в нета, около 15 минути безуспешни опити да конфигурирам един NFC стикер  (през цялото това време NFC бе включено) и малко чат по вайбъра батерията е използвала 8%.

LG V10, Huawei P20
Huawei MediaPad T3 9.6 LTE AGS-L09
Цитирай
#49

Как е 20c?
Имали подобрение в батерията или само секюрити ъпдеит.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#50

Аз преди 30 мин. ъпдейтнах. След ден-два, ще мога да кажа как е. Бях се върнал на 5.1.1, но и с него не е кой знае какво. От 35-48 мин. от 100 до 99% първите дни, падна на 15-25 мин. през последните няколко дена. Спрях си дори местоположението и пак не беше кой знае какво.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)