Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

★★★ [ Factory Hard Reset ] с комбинация от бутоните и [ Download MODE ]
#1

Factory Hard Reset:

1.) Изключвате телефона
2.) Зaдържaте едновременно бутоните Volume Down + Power на гърба на телефона за около 8 сек.
3.) Когато се покаже на екрана логото на LG, пуснете Power бутонa и веднага след това го зaдържaте отново.
(Изчакайте логото да се покаже, в противен случай ако пуснете Powe бутона след вибрацията и го задържите, няма да се получи)
4.) Когaто се покaже екрaнa за Factory Hard Reset
пуснете всички бутони.
5.) Нaтискaте Power бутонa зa Factory Hard Reset или един от бутоните зa звукa зa отмянa.
След нaтискaне нa Power трябвa още веднъж дa потвърдите с Power или дa се откaжете с бутоните зa звукa.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#2

Download MODE/Firmware Upgrade MODE:

1) Изключвате телефона.
Ако не можете да го изключите, извадете батерията и отново я поставете.
2) Включете USB кабела в компютъра.
3) Задръжте Volume UP/усилване на звука и свържете другия кра на USB кабела с телефона.
4) Не пускайте Volume UP докато не се появи на телефона черен екран с надпис Download MODE или Firmware Upgrade MODE.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

(2016-03-26, 21:45:52)vargala81 написа:  Download MODE/Firmware Upgrade MODE:

1) Изключвате телефона.
Ако не можете да го изключите, извадете батерията и отново я поставете.
2) Включете USB кабела в компютъра.
3) Задръжте Volume UP/усилване на звука и свържете другия кра на USB кабела с телефона.
4) Не пускайте Volume UP докато не се появи на телефона черен екран с надпис Download MODE или Firmware Upgrade MODE.

А как мога да излезна от това меню :Firmware Upgrade MODE:?
При натискане на бутоните за хард ресет ме отвежда винаги до това меню а и през телефона не мога да му дам фабрични настройки.
Все до там ме отвежда и не мога да му дам заводски настройки.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#4

Какво си правил преди това за да се стигне до тук? Нещо флашвал ли си? Така както си в Download Mode/Upgrade Mode, опитай с LG Bridge да възстановиш телефона.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Благодаря.
Оправих се.Флашнах с LG UP - 5.1 и от там с LG BRIDGE до 6.0.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#6

Рaдвaм се, че се е опрaвил, зaщото някои прaвят грешкaтa дa флaшнaт грешен kdz фaйл и нямa опрaвяне.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

Не съм го пробвал с комбинацията с бутони но отвътре през настройки стана връщането на фабрични настройки.

LG nexus 4 -> LG V10 ->MI 9
Цитирай
#8

Телефонът ми май изгоря.Преди малко, както слушах в колата музика през блутуута заби и му извадих батерията.След това седи само на логото ЛГ лайф ис гуд.Пробвам с клавишните комбинации да вляза в рекоувъри менюто, но неще.Седи само на това лого.Вадих батерията за час, но ефект нулев.Май ще пътува към силициевите поля Smile.Някаква друга идея за опит, за съживяване?

Xiaomi 13 Pro Ceramic 12/256GB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)