Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Часовника на уиджета LG K10
#1

Проблема ми е следния.На телефона часа е верен но на уиджета  за времето ми е с един час на зад.Като му задам втори град  примерно София.И часовника в уиджета за времето е точен с този на системата.Но задам ли пак Пловдив,веднага ми го връща с един час на зад, а в системата си показва реално.С един час напред,както трябва да си е.Проблема се появи след преминаване към лятното време снощи.Използвам стоковото приложение за времето на телефона.Сега в момента съм го оставил на Асеновград,и часовника на уиджета и системата показват еднакво.Изчистих даните и кеша за времето и нищо ,пак същата работа.Явно Пловдив е в друга часова зона според LG.
Цитирай
Аксесоари
#2

При мен няма проблеми .......лошото е че не знам какво да те посъветвам .

Махни всички градове и задай на ново един

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#3

Направих го.Не става.
Цитирай
#4

Премахни гаджета от дисплея и пак го сложи ,ползвай WIFI за синхрониране на времето , извади батерията на телефона и пак я сложи , изчисти кеша от самия телефон не само на приложението .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#5
Sad 

направих всичко това и няма ефект Bu

Сега като го актуализирам WIFI един път е ок един път е с един час назад.А през мрежата все си е с един час на зад.
Цитирай
#6

И при мен всичко е наред. Включил ли си автоматичните актуализации?
Цитирай
#7

Мисля ,че не е от това ,защото аз съм ги изключил

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#8

Не не съм ги включвал.Мен ме съмнява,че нещо сървъра за времето ги прави тези магарии.Защото току що го пробвах и през wifi и през мобилната мрежа всичко е ок.Да чукна на дърво.
Цитирай
#9

А може ли да се изкара часовника на заключен екран в основният ????

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#10

Мисля че не.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)