Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с аларма на S5
#1

Здравейте, имам следния проблем с алармата на S5 - като звънне алармата и трябва да си отключа телефона за да я спра, 
и това странно защо се случи от днес без да съм пипал нищо. До вчера всичко си беше ок, като звънне алармата директно ми се появява, а сега звъни на отключен екран, някакви идеи?

ЕДИТ: Вчера ми излезна ъпдейт.. и естествено го ъпдейтнах - да не би да е от него? И, ако е от него има ли настройка да се оправи?

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
Аксесоари
#2

Естествено,че е от ъпдейта,благодари се че работи като цяло тела,леко си минал!Обикновенно решението е фабричен ресет(най-вероятно имаш и други неща бъгясали).При положение,че машинката си работи,не ми е ясно,за какво ги пускате тези ъпдейти,да се смени номера на кернела!?Най-вероятно не можеш да видиш разлика от стария,освен някоя шаренийка Smile
Цитирай
#3

Ами пускам го да се ъпдейтва, защото смятам, че след като е официален ъпдейт би трябвало да е по-оптимизиран и машинката да работи по-добре.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)