Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android 5.1 преместване на SD карта
#26

Решението на проблема с линкването(преместване, депортация) на приложения при новите операционии системи Lollipop и Marshmallow е приложението in.co.pricealert.apps2sd.apk или Apps2SD: All in One Tool[ROOT], както е озаглавено в Google Play:
https://play.google.com/store/apps/detai...rt.apps2sd
Всички фунции се предоставят, след като се лишите от няколко лева(за сега са 8лв. и 34ст.) за приложението in.co.pricealert.apps2sd.pro.apk:
https://play.google.com/store/apps/detai...pps2sd.pro
"Apps2SD PRO: All in One Tool[ROOT]" има над 10 пъти по-вече възможности от Link2SD на Bülent Akpınar от Истанбул...!!!
Има опция за форматиране на microSD картата - това е задача, с която приложението се справя отлично, а и интерфейса му е доста интуитивен и лесен за използване, няма български, но поне из между всичките има и руски език! Heart
Цитирай
Аксесоари
#27

Изискват ли рот и двете приложения
Цитирай
#28

(2016-05-31, 18:44:06)esil2 написа:  Изискват ли рот и двете приложения?

Разбира се, че трябва да сте с администраторски права и инсталирана безплатната версия на Busy Box. Приложения, като това не са играчка и трябва да имате опит или да го придобиете след като префлашнете устройството си няколко пъти... следствие на грешни стъпки при работа с All in One Tool...  Ако сте със Самсунг устройство знайте, че е яка машина и смело може да префлашвате с Один колкото пъти си искате...

[Изображение: bu.gif]
Цитирай
#29

Root и Busy Box правилно инсталирани >> https://play.google.com/store/apps/detai...ybox&hl=bg

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#30

......
Цитирай
#31

(2016-05-27, 16:31:40)newb написа:  @redchampions Жалко. А какъв е точно е проблемът? Не можеш да linkваш приложенията, или нещо друго?


След като направя всичко и поиска рестарт, не ми маунтва дяла от картата, а маунтва само този, който е NTFS. Затова казах на малкия да оставя само игрите, на които играе най-много, а другите да ги трие и така   Smile
Цитирай
#32

Не разбирам какво точно казваш. Да не би при първото отваряне на Link2SD първо да маунтваш първият дял (fat32/ ntfs/ exfat), защото Link2SD маунтва само един дял от картата, като целта е само вторият да се маунтне - този който е във формат ext 2/3/4 или f2fs.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#33

Май точно така става. Пробвах първият дял да е fat32, втория ext4, после обратното... Задавам му да се маунтва дяла с ext4, Link2SD като отворя ми показва ext4 дяла на картата като SD 2-ри дял, а в Хранилище го няма.
Събота и неделя ще поръчкам пак, че в момента таблетът не е при мен.
Цитирай
#34

Всичко е нормално. Маунтнатия втори дял се вижда само в Link2SD. Следващата стъпка е просто да linkнеш приложенията. Отваряш Link2SD, избираш приложение/игра, избираш Link to SD card, OK.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#35

Ммммм... възможно е това да не съм го правил, а да съм се опитвал по "нормалния" начин от Приложения    Rolleyes    
Благодаря, в петък подновявам борбата.

Едит: Стана В Link2SD като вляза и цъкна на някое приложение, бутон Премести даваше, че не е възможно на това устройство, но с бутон Създай линк или нещо такова беше, мести част от приложението на дяла на картата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)