Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нужен качествен сервизен център за смяна на батерия за Варна
#1

здравейте, моята з1 ка има нужда от сервиз за смяна на батерията, но искам да не губя водо устойчивоста си търся качествен сервиз.Проблема е че и трите сервиза признати от Сони са в София. Има ли качествен сервиз за Варна? Мислих си, че ще мога и сам, но не трябва ли да мине през някаква машинка за да се осигури тази защита? И колко долу горе излиза една такава процедура ако има запознати? 
П.с. Въртим се като пумпал, така че това е проблема за бързото ми падане....

ex. Sony Z1 black =》 ex.  Samsung S7 edge =》 ex. Samsung Note 10 plus 4G 256 GB =》 Samsung S23 ultra 512 GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Моят ходи в последния месец от гаранцията на сервиз, заменаха ми батерията гаранционно, ако има гаранция все още пращай смело.
Но пак бих ти препоръчал Булграм сервиза в софия, имат кол център може да се обадиш да ги питаш как стоят нещата с ремонта.

SAMSUNG GALAXY NOTE 8
Цитирай
#3

Нали има упълномощен сервиз на Сони във Варна?

https://www.google.bg/maps/@43.210159,27...312!8i6656

Аз съм решил при тях да ходя, ако нещо се наложи.
Цитирай
#4

Но този не пипа телефони...

ex. Sony Z1 black =》 ex.  Samsung S7 edge =》 ex. Samsung Note 10 plus 4G 256 GB =》 Samsung S23 ultra 512 GB
Цитирай
#5

Наистина ли? Лошо... остава варианта да се търси нормален сервиз за телефони - https://www.google.bg/maps/@43.2085586,2...312!8i6656

Вентрейд където пише, ходил съм при тях за дребни работи, твърдят, че ремонтират и лепени телефони без проблеми, но само толкова мога да помогна с мнение.
Цитирай
#6

И по-леко с водата около телефона! Ходих в един сервиз да питам за смяна на батерия, питах и как ще затворят телефона... Извадиха тубичка лепило подобно на момент... На момента избягах. Купих уж оригинални лепенки за модела, не са баш от същия материал, не лепяха добре явно заради годините. Накрая си купих читаво лепило което ползват в доста сервизи и си реших проблема. Никога не съм потапял телефона, никога няма да потопя телефон особенно след като видях как е устроена защитата им от вода...
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)