Анкета: Стандартен или извит дисплей? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Стандартен
68.47%
76
68.47%
Извит (тип LG G Flex)
11.71%
13
11.71%
Извит (тип Samsung Galaxy Edge)
19.82%
22
19.82%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Стандартен или извит дисплей?
#1

 AndroidBG ви пита...


"Стандартен или извит дисплей? Кое предпочитате и защо?"


[Изображение: Curve-vs-Flat-display.png]



С участието си в Анкетата заявявате, че сте запознати с правилата за участие в Анкетите!
Аксесоари
#2

Стандартен,свикнал съм с такъв.Струва ми се излишна такава глезотийка,като извит дисплей.
#3

Гласувам за стандартен, но бих приел и използвал извивка като на LG G Flex. Доста удобно седи в ръката. Докато извивката на Samsung ми се струва супер не практична и само маркетинг.

Lenovo P70 + MIUI 9
#4

Извит, защото устройството е по-удобно в ръката, а екранът се драска по-малко.
#5

(2016-03-30, 17:33:30)Сашев написа:  Гласувам за стандартен, но бих приел и използвал извивка като на LG G Flex. Доста удобно седи в ръката. Докато извивката на Samsung ми се струва супер не практична и само маркетинг.

Точно това и аз щях да кажа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#6

Двоумях се между стандартен и edge, но гласувах за стандартен. Edge устройствата са много красиви, спор няма, обаче са малко некомфортни за държане и другото е, че при едно евентуално изтърване...

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
#7

Крив, стил Edge за момента. Пленен от красотата и подтикнат от желанието за експеримент ме накара да пробвам (е и други работи де). Като човек свикнал да работи с телефона си с две ръце в повечето случаи, много лесно привикнах с работата с тип Edge дисплей. Естествено, няма да откажа и другия тип "крив" да пробвам...
#8

За стандартна форма на дисплея съм.
Като изключим извитият подобно на G Flex, свикнал съм да имам поглед върху цялата площ на панела, без извивката да пречупва или деформира образа излъчван на него, като се наслаждавам на реалния видим диагонал посочен от производителя и то само с един поглед. Smile

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
#9

Лелеее тука станало вечеринка на модератори !

На въпроса - стандартна форма , по простата причина че не съм имал удоволствието да използвам устройство с извит дисплей.

Smile
#10

Фен на стандартна форма. Докосвал съм се до Edge. И нямам намерение да се докосвам отново...
#11

Извит, чудех се кой да избера между едж и флекс-а и дадох едж. По-красиво стои от стандартния. Имал съм г2, който не е много извит, но е леко заоблен и ми е по-приятно от стандартния. Флекс не съм ползвал и виждал, но предполагам, че ще ми хареса. Най-много харесвам да е минимални рамки и да е голям процент дисплея в/у предната част, пък другото са глезотии Big Grin

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

#12

Стандартен.
Преди години мразех извитите кинескопни телевизори и горях от търпение да ги направят плоски. Сега нямам никакво желание да се връщам към кривото стъкло.

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
#13

Извития си има своя комфорт, който другите не могат да дадат ... може би извит едж би бил перфектната комбинация ...
xn3k като забъркваш телевизорите ... не знам защо, ама напоследък нещо и тях взеха да извиват ...
#14

А не е ли терсене в джоба с извит?
#15

Определено стандартен, извития ми е неестествен, не ми харесва и на външен вид

Galaxy S23 Ultra
#16

Извит стил Edge-a на Samsung. Едно че е много красив, две че позволява слагането на по-голям екран в по-компактно тяло.

Trust nobody who smiles before 10am...

#17

Аз се чудя още... Smile Фен съм на HTC, но зависи от новия им модел дали сте сменя с sungshit както казват някои.
#18

Извит тип Galaxy edge.
Според мен много бързо свиква окото. Сега като гледам телефон, който не е edge, ми се струва, че е от каменната ера. Някак си се създава зрителна илюзия. Същото е мнението ми и за обикновените телевизори и curved tv Smile

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
#19

Стандартен, защото Flex-a вероятно е неудобен за джоб на дънки.

Pixel XL / Android 9 Pie
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)