Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся кракната Runtastic Running & fitness Pro
#1
Exclamation 

Здравейте.. дали може да се намери кракната Pro версията? Програмката е много добра!
  Tongue
Цитирай
Аксесоари
#2

Направо онемявам като видя такива теми. В България можем да дадем 1000+ лв за телефон,но не и 7-8 лв за апликейшъна, който ни върши работа и за който програмистите са вложили труд и време!
Цитирай
#3

(2016-03-30, 20:00:38)petarivanov написа:  Направо онемявам като видя такива теми. В България можем да дадем 1000+ лв за телефон,но не и 7-8 лв за апликейшъна, който ни върши работа и за който програмистите са вложили труд и време!

И аз като видя тъпанарски коментари като твоя.. ако имах пей пал да съм го купил. За разлика от тебе съм дал луди пари за windows, football manager 2014, 2015 дори като гифт от приятел съм си взел cs complete pack-a... така че аре у лево. Големи паралии сте всички по нета.. дай си тела да видя колко приложения си купил???
Цитирай
#4

купува се без пейпъл. на телефона си ползвам си 4 платени приложения, игри не играя, за работа ползвам или Ubuntu или Mac OS. Работя в ИТ вече 9та година и горе долу от тогава се научих да си плащам за софтуера
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)