Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официален ъпдейт на Huawei P7 до андроид 5.1.1
#1

Инсталиране на B839(целият официален ром е и спокойно се инсталира върху B623,за по-долни версии не знам)

1. Теглите ъпдейта от линка на компютъра си: http://www.huaweiblog.de/firmware/huawei...-download/
2. Разархивирате на компютъра ъпдейта и там ще намерите папка dload . 
3. Качвате тази папка в картата си с памет в главната директория (тоест директно в картата не в някоя папка) .
4. Отваряте актуализация на телефона,от там меню ,локална актуализация,там виждате,че имате локален ъпдейт,докосвате го и приемате инсталация, Това е всичко!!!

Инсталиране на B852 ота ъпдейт ръчно,ако не получите актуализация автоматично след включване на интернет връзка.
http://www.carbontesla.com/2015/12/downl...p-ota-zip/

1. Изтривате всичко от папката dload в картата с памет и там качвате не разархивирания update.zip,който изтеглихте.
2. Отваряте актуализация на телефона,от там меню ,локална актуализация,там виждате,че имате локален ъпдейт,докосвате го и приемате инсталация, Това е всичко!!!

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПРАВИТЕ ХАРД РЕСЕТ(ВРЪЩАНЕ В НАЧАЛНИ НАСТРОЙКИ)СЛЕД ИНСТАЛИРАНЕ НА B852 И СЛЕД ТОВА ФОРМАТИРАТЕ КАРТАТА С ПАМЕТ!!!
Android 5.1.1 работи изключително добре и аз съм очарован. Има адски много подобрения и все едно съм с напълно нов телефон.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай
Аксесоари
#2

Описаната методика е перфектна - всичко си проработи както трябва!
Цитирай
#3

Здравейте
Ако разрешите да вметна една лека корекция с цел ваше улесняване при ъпгрейда
Последния официален ром за модела,който знаете е B852,може да се инсталира директно в/у B623 или B621 без да се преминава през B839
Поздрави
Цитирай
#4

(2016-07-28, 09:23:03)sambo написа:  Здравейте
Ако разрешите да вметна една лека корекция с цел ваше улесняване при ъпгрейда
Последния официален ром за модела,който знаете  е B852,може да се инсталира директно в/у B623 или B621 без да се преминава през B839
Поздрави

Цял ден мъча един Р7 В623 и не мога да го ъпдейтна до нито до В839 нито до В852... показва архива, рестартира и точно преди да измери процентите на прогрес на ъпдейта... спира...

*накрая успях, Cool благодаря, просто не бях изтеглила целия ъпдейт!

Samsung Galaxy Z Flip 3 ; Samsung tab s7; 
Samsung galaxy watch 5 pro 
Цитирай
#5

Здравейте, моят телефон си стои на B609. Дали може да се ъпдейте по горепосочения начин?

Благодаря предварително!
Цитирай
#6

Може разбира се. Само не съм сигурен, дали може веднага до последната версия, или първо трябва да се инсталира някоя по-стара.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#7

Благодаря за отговора! 

Все пак ще изчакам ако някой може да даде информация дали може директно на последната версия или на по-стара..
Цитирай
#8

Здравейте нямам на картата памет папка с това име Dload ?
Цитирай
#9

Ами направи.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#10

1. Сваляш ъпдейта на компютъра.
2. Разархивираш.
3. Създаваш папка "dload" и копираш в нея само файла UPDATE.APP на микро сд карта.
4. Изключваш телефона и поставяш картата.
5. Включваш телефона.
6. Отиваш на ъпдейтер на телефона и кликаш на Локален ъпдейт.
Това е. Big Grin

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#11

Здравейте.Всички официални ъпдейти (или поне повечето от тях) са за модел Huawej P7-L10,а моя е Huawei P7-L07.Въпроса ми е каква е разликата между L07 i L10 и може ли ъпдейт който е за L10 да бъде инсталирана на L07.Благодаря.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)