Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изчезващи контакти от edge panel
#1

Някой има ли представа, защо контактите ми за бързо набиране от edge panel изчезват след някакво време ( без рестартира на телефона или нещо подобно ).
Цитирай
Аксесоари
#2

Никаква, при мен не се случва. Нито след рестартирам, нито без

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#3

dakhata да не би контактите, които си посочил да са в сима?
Цитирай
#4

В картата ми са, да
Цитирай
#5

Питам защото много проблеми има, когато телефона показва контактите в картата. Прехвърли ги ако искаш в гугъл акаунта ти и пробвай... Едва ли ще имаш проблем...
Цитирай
#6

Копирах ги в телефона и мисля, че се оправи. А можете ли да ми препоръча те музикален плеър.. да има някакви настройки ( тип еквалайзер ), защото в googole музика или там каквото е, не открих. Пробвах MX Player, но не ми откри файловете, незнайно защо.
Цитирай
#7

Poweramp е плеиъра

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#8

(2016-03-31, 22:24:43)dakhata написа:  Копирах ги в телефона и мисля, че се оправи. А можете ли да ми препоръча те музикален плеър.. да има някакви настройки ( тип еквалайзер ), защото в googole музика или там каквото е, не открих. Пробвах MX Player, но не ми откри файловете, незнайно защо.

Еквалайзер има в настройките на телефона. Влизаш в звук и после най-долу - Sound quality and effects.

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#9

Да има, но с PowerAmp звука е различен. Според мен, по-добър

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#10

Сложих си poweramp, активират го с 3rd party app, защото нямам онлайн сметка и днес по някое време се се деактивира.. идейно как да го активирам за постоянно? Иначе да, звука е различен и доста по - хубав
Цитирай
#11

Аз преди ползвах кратна ти версии, но след известно време се прецаква активацията. Ти можеш да го ползваш и така, с фрии версията, но аз си го купих беше около 5 лв, сега...

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#12

Проблемът е, че не е free, a trial и след 2 седмици изтича..
Цитирай
#13

А да ви напомня... Има си раздел за програми Wink
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)