Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с тъч скриин-а на Allview x2 Soul Style
#1

Привет приятели,отдавна не съм писал и не съм бил активен,защото съм нямал проблеми,но ето,че се появи. Наскоро си закупих Allview x2 soul style,защото стария ми телефон "умря" и разполагах с бюджет колкото за този телефон. Да,аз не очаквах кой знае колко от телефона предвид марката,но проблема много ме дразни,а той е следния. От време на време независимо какво правя (чат,игри,интернет) тъча ми не работи за 1-2 секунди,после работи 1-2 секунди,после пак не работи 1-2 секунди и така около половин минута. Той просто не реагира на докосванията ми,а това е много досадно особено когато пиша съобщение! По мое наблюдение е от някое системно приложение,защото започна да го прави ден след като го закупих,дори след hard reset пак няма промяна. Другите ми аргументи за съмненията ми са,че когато изчистя активните приложения (дори фоновите процеси) чрез програмката 360 security,проблема изчезва за изчестно време и започва отново сякаш приложението отново се е пуснало и бави процесора. Нека да чуя и вашите предположения и какво мога да направя така,че да го оправим,защото не се издържа,благодаря предварително ! Smile

П.С. Забравих да спомена,телефона е с Android 5.1 .
Цитирай
Аксесоари
#2

Приятели?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)