Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

С Адроид 6 вече нямам връзка с компютъра
#1

Здравейте колеги,
Телефона ми е Moto G2. Получих съобщение и инсталирах Маршмелоу. Днес открих, че като се свържа с компютъра, не виждам никакви файлове. От горе вляво превлкючвам на трансфер на файлове, трансфер на снимки-нищо. Вижда само папка DICM или Camera и в тях ми изписва че са празни, а от телефона си ги виждам /снимките/. Преди, с Лолипоп-а всичко се виждаше.
Не съм обединил SD картата с паметта на телефона, както позволява новия Андроид.
Може да не съм се изразил точно, но се надявам знаещите да ме разберат.
Моля за помощ.
Цитирай
Аксесоари
#2

Като го свържете с компютъра от падащото меню на телефона има четири функции коя от тях да включиш.
Успех.

П.п...
Извинявам се не видях че сте пробвали и не се е получило, но при мен се получава и нямам проблеми.
Цитирай
#3

Той пише че го е правил това с избора, но не се получава.
При мен си излиза, освен да направиш ресет, друго не знам какво може да е.

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#4

Пробвай това: Disconnect USB, then Go to Settings, Apps, and Show SystemApps, then find External Storage and Media Storage, and clear data and cache on each one and reboot. Give it 5 min after full boot up to rebuild media databases and connect to USB and select MTP. И при мен го направи след ъпдейта.

Moto G8 Power
Цитирай
#5

(2016-04-03, 20:47:39)Tailgunner написа:  Пробвай това: Disconnect USB, then Go to Settings, Apps, and Show SystemApps, then find External Storage and Media Storage, and clear data and cache on each one and reboot. Give it 5 min after full boot up to rebuild media databases and connect to USB and select MTP. И при мен го направи след ъпдейта.

"clear data" няма ли да ми изтрие всичко налично?
Моля за извинение, ако въпроса ми е тъп...
Цитирай
#6

Свали си нещата, за всеки случай. При мен картата беше празна и директно го направих.

Moto G8 Power
Цитирай
#7

Стани разработчик и ще успееш да се свържеш с компа
Цитирай
#8

(2016-04-10, 07:46:52)vladoimbecila написа:  Стани разработчик и ще успееш да се свържеш с компа

Това пък какво означава?
Не е необходимо...има си хора за това.
Ти такъв ли си?
Цитирай
#9

Колегата може би имаше в предвид да си отключиш Developers менюто, кликвайки няколко пъти върху Build number в About менюто.

Moto X Play
EX: Moto G 2014, Moto Defy, Moto V9, Moto V400, Moto V191, Moto T191
Цитирай
#10

(2016-04-03, 20:47:39)Tailgunner написа:  Пробвай това: Disconnect USB, then Go to Settings, Apps, and Show SystemApps, then find External Storage and Media Storage, and clear data and cache on each one and reboot. Give it 5 min after full boot up to rebuild media databases and connect to USB and select MTP. И при мен го направи след ъпдейта.

Това даде резултат и сега всичко е наред!
Благодаря за помощта!
Поздрави!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)