Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3G връзката не позволява ъпдейт на приложения от Google play защо?
#1

Здравейте.
Собственик съм на Allview v1 viper s4g.От скоро ми се появи един странен проблем:С 3г интернета не мога да свалям,актуализирам приложения защо? С wi-fi нямам проблем.
Като натисна изтегли зарежда само и до там цял ден така,а имам 580  мб останали интернет.Направих няколко опита да го оправя но не стана.Вадих картата слагах обратно,рестартирах пак не стана...Някой да знае от какво е това.Бъг от гугъл плей или...?? Благодаря  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега не е бъг, а настройка.
Отвори си Google Play, отиди на Settings и там пише Auto-Update apps и си избери което те устройва. Има да не се ъпдейтват, само на мобилна връзка или само на Wifi

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

Не става и с това,само зарежда и така цял ден.
Цитирай
#4

Ако ти е бавен трафика така става. Виж също така дали има ограничаване на фонови данни в самите настройки на телефона.

 
Цитирай
#5

Всичко си изглежда наред за първи път ми се случва така дори при 0 мб трафик се теглят,но много по бавно пак рестартирах какво ли не направих не знам..пише изтегля се..отдолу зарежда само и това е


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#6

Имах този бъг на Alcatel с 4.2.2
Аз го оправих така-влизаш в настройки>приложения>намираш Google Play и от там му даваш "принудително спиране" (мисля,че така беше), после изчистване на данни и настройки. Същото и за Play Services. Дай му и "деинсталиране на актуализации" и за двете, докато покаже бутон "деактивирай". После деактивирай, активирай и пусни Play. Излез от него и след малко сам ще се обнови до последната. Това го направи на WiFi. При мен се оправи така.
Цитирай
#7

(2016-04-02, 10:40:10)alisali1234 написа:  Имах този бъг на Alcatel с 4.2.2
Аз го оправих така-влизаш в настройки>приложения>намираш Google Play и от там му даваш "принудително спиране" (мисля,че така беше), после изчистване на данни и настройки. Същото и за Play Services. Дай му и "деинсталиране на актуализации" и за двете, докато покаже бутон "деактивирай". После деактивирай, активирай и пусни Play. Излез от него и след малко сам ще се обнови до последната. Това го направи на WiFi. При мен се оправи така.

Направих го,но пак нищо благодаря все пак! Не мога да разбера защо се получава така.
Цитирай
#8

Къде се намираш? Имаш ли добра скорост на мобилна връзка, и каква използваш, 4G? 3G?
Има в предвид, че ако си с много бавна скорост има вероятност да си чака за Wifi...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#9

Влез в настройките на APN и изтрий проксито. Ако си на теленор и други неща може да не достъпваш.
Изтрий проксито и порта!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#10

Ползвам 3g връзка и съм към виваком.Към абонаментния план имам 2гб интернет...и от близо седмица го имам този проблем,където не ми дава да тегля нищо....пускам нещо да свали от гугъл плей и така цял ден се върти
Цитирай
#11

Доб ре де, все пак
(2016-04-02, 18:44:10)jorrddan написа:  Влез в настройките на APN и изтрий проксито.
Изтрий проксито и порта!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#12

То няма прокси,празно е...
Цитирай
#13

Пробвай sign out и после sign in на плей стора.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#14

И това не стана,но мерси
Проблемът все още го има.Направих всичко възможно не става нищо..Чистиш кеша на гугъл плей 100 пъти,услугите към него също.Рестартирах телефона 100 пъти,върнах го един път към заводски настройки пак нищо.АПН настройките всичко е ок няма прокси (празно).През wi-fi си работи нормално.Излязох от гугъл акаунта,после пак влязох и нищо.Имам 2230 мв интернет и съм към виваком и не е от интернета според мен.Андроид версията ми е 4.4.2 киткат Моделът на телефона е Allview v1 viper s4g.Моля ако има други решения на проблема споделете! Винаги си е работило 3г нормално,но от 2 седмици го имам този проблем...И като пусна актуализация на скайп примерно през 3г се върти,ако го спра и пусна wi-fi си се актуализира нормално а друг път ми излиза и тази грешка,но тя няма общо с 3г-ти според мен!!


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#15

Вероятно интернета не ти е добър,обърни се към мобилният оператор,проблема е там а не в телефонът ти!
Цитирай
#16

Не е от телефона,защото ако някой дърпа интернет от мен чрез тертъринг си е бърз като светкавица! Нещо друго е....
Цитирай
#17

Не знам,според мен само прейнсталация на софтуера ще оправи проблема,занеси го в сервиз да го преинсталират.
Цитирай
#18

Изтегли и инсталирай ТОВА. Рестартирай телефона(не хард, а просто изключване-включване) и кажи резултата.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#19

Влез в гугъл плея,после отиди на настройки и маркирай актуализиране на приложенията при включени мобилни данни. По подразбиране то е изключено,тоест само при wifi могат да се актуализират и теглят. По някаква причина си го изключил и за това е така!
Цитирай
#20

@stm, писано е във 2 пост вече.

 
Цитирай
#21
Sad 

(2016-04-10, 11:31:07)driver_sl написа:  Изтегли и инсталирай ТОВА. Рестартирай телефона(не хард, а просто изключване-включване) и кажи резултата.

Все същото.... Sad Sad
Цитирай
#22

Колега коя версия имаш на Google Play и Google Play Services?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#23

google play Версия:6.3.1.6 B-all [0] 2697688
google play services Версия;8.7.03 (26451110-036)
Цитирай
#24

@fatalll, След ката споменаваш, че мобилния интернет е добър при споделяне с друго устройство, то опитвали ли сте другото устройство да свали, инсталира или актуализира дадено приложение чрез твоя мобилен трафик?

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#25

(2016-04-11, 20:07:35)Monipeev написа:  @fatalll, След ката споменаваш, че мобилния интернет е добър при споделяне с друго устройство, то опитвали ли сте другото устройство да свали, инсталира или актуализира дадено приложение чрез твоя мобилен трафик?

да
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)