Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

3G връзката не позволява ъпдейт на приложения от Google play защо?
#51

Кажи после какво е станало, моя продължава да сваля когато си иска, още не мога да му хвана спатиите кога го прави и защо.

Allview P6 Energy
Цитирай
Аксесоари
#52

ОК.В началото нямах ядове,но като се появи това ужас! Ще те информирам като ми го върнат!

А от къде се пуска тоя джи пи ес ГЛОНАС къде ли не търсих не можах да го намеря!!!!! И иконка няма!
Цитирай
#53

Това са руските сателити, просто чипа ги вижда, няма някаква специална комуникация с тях.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#54

Младеж слушаи ся къв е лека, след като днес и моя отказа да сваля дори и по ВИФИ се зарових яко в него, пак се върнах и на страницата на гугъл с възможните проблеми, и там на едно място пише да провериш дали мястото в телефона не е под 1 гигабайт. Влезнах аз в хранилището и гледам 600 мб свободни, един колега на предната страница подсказа за това ама не вярвах че това му е проблема. Сега сядаш и местиш всички приложения в СД касртата, тва смятам знаеш как става, влизаш в настройки от там приложения и после чукваш на тези които си инсталирал ти и виждаш къде са, ако има активен бутон премести в картата цъкаш и чакаш. Приложения които са от гугъл вградени в андроида ако си ги ъпдеитвал примерно като гугъл плеи магазин, или гугъл плеи мюзик, или джимеил, и прочие дава деинсталиране и телефона ти казва че ще се върнат в първоначална настройка. Хубаво е от гугъл сторето да си спреш и автоматичния ъпдеит. След тая процедура мястото ми стана 1,3гб фрии и ся сваля та се къса и по 3г и по вифи. Направи това освободи си място и кажи какво станало. Интересно че на стария ми телефон ги беше докарало до 11мб и пак сваляше, тоя дъли въобще е 2 гига или 500 от тях са фалшиви хахах

Радостта беше кратка, тая сутрин пак не сваля. ТЪП КИТАЙСКИ БОКЛУК!
Според мен целия проблем е в даунлоуд менъджера, ама не знам може ли да се ползва друг и как.

Allview P6 Energy
Цитирай
#55

Това няма нищо общо с моя проблем! Има свободни гигабайти!! Чист бъг нито от картата,нито от настройките!! Телефона е на сервиз за втори път в момента.С wi-fi нямам проблеми.
Цитирай
#56

Явно и аз съм уцелил кьоравото като тебе, щото и при мен гигабайтите се оказа че не са от значение, пиши ако ти го оправят да им пращам и моя.

Allview P6 Energy
Цитирай
#57

Добре! Тук втория път нещо не сериозно подходиха,нито имейли че е пристигнал в сервиза нито нищо.
Цитирай
#58

Аз имах същия проблем с едно Lenovo. Бях му качил MIUI и не искаше да сваля от плея през 3g. Сложих му друг ром и се оправи.
Ако можеш да намериш хубав ром за твоя ще се отървеш от проблема.

Samsung galaxy J5
Цитирай
#59

Проблема е,че и ромове няма за моя хаха......като се върне от сервиза ще го видим.
Цитирай
#60

Колега пробвай да влезеш с друг акант на Гугъл в тела.
Аз имам същия проблем,но като влеза с друг акаун нещата се оправят.
И сега да питам къде може да е тая настройка в акаунта която забранява тегленето от моб.нет.
Цитирай
#61

Колега Fatalll гачили при мен има малко равитие, да видим колко ще е трайно. Вчера до де си седях реших да видя тая фирма има ли сайт и гледам има, чукнах на супорт и изпратих меил с проблема които имам за свалянето. Бях малко скиптичен за отговора, очаквах един от онези любезни и трогателни меили колко съжалявали и как проблема е някъде в мен Smile Но днес по едно време гледам в пощата ми пратили меил, и там един от супорта ми казва какво да направя, а именно ето това http://allviewmobile.com/index.php/lanot...ion__2.pdf С две думи каза ми да изтегля два фаила които са актуализации на даунлоад менъджера но явно не са били в пакета при ъпдеита на моя телефон, и да ги инсталирам, свалих ги инсталирах ги, те реално заместват стария даунлоад менъджер и сега сваля без проблем, ако продължи така да сваля следващите няколко дни когато ми скимне да го пробвам то проблема мисля че е решен. Не знам на теб ще ти вършат ли работа тези два фаила но ако не ти го оправят и решиш да пробваш може да ги свалиш от този линк http://allviewmobile.com/index.php/produ...treme.html по долу в секцията даунолод, и после следваш инструкцията от ПДФ фаила в горния линк.

Allview P6 Energy
Цитирай
#62

Благодаря,но от къде да сваля двата файла излиза ми X2 Xtreme-Soul smartphone? Още не са ми го върнали чакам ги....

Видях ги!
Цитирай
#63

Да в началото и аз се обърках защо ми дават линк към тоя телефон, като съм им писал за Р6 но явно е същото, двата фаила сваляш малко по на долу от линка на тоя Екстриим от секцията даунлод, ще видиш има няколко пдф фаила и под тях наи долу има два фаила апк с почти еднакви имена, сваляш тях двата и инсталираш без значение в ква последователност. За сега изминаха повече от 48 часа и моя продължава да сваля без проблем по 3Г мрежа когато и да съм решил да го проверя.
п.п. видях че си ги намерил Smile

Allview P6 Energy
Цитирай
#64

П.п. вече 3 дни никъв дерт

Allview P6 Energy
Цитирай
#65

Аз още си чакам моя от сервиза,но добре че си го оправил!

Коя версия андроид има твоя?
Цитирай
#66

5,0 е моята версия

Allview P6 Energy
Цитирай
#67

Така какво стана сега...предложиха ми или парите да ми върнат или друг телефон...рискувах с нов такъв и там същия проблем,но се оказва,че проблемът не от телефона а от сим картата или от мрежата на виваком! Защото няма как и на друг телефон да го има и същия проблем!
Цитирай
#68

Нов от същия модел или ?
Цитирай
#69

(2016-05-28, 00:21:30)simeonivanov22 написа:  Нов от същия модел или ?

Да
Цитирай
#70

Проблема не е от картата, а от download-ъра на телефона. Аз имах същия проблем, с един MIUI ром на телефона в подписа, но при мен в настройки на даунлоудъра имам възможност да премахна това ограничение. Ако имаш икона download, влез и провери в настройките, дали нямаш опция за махане на ограничението.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#71

Връщам и им този явно! Тази марка я забравям щом нищо не става от нея...
Цитирай
#72

А защо не пробва с онези два фаила аз от тогава вече нямам никъкъв проблем с свалянето, но ако питаш мен щом може да го върнеш връщаи го, ако можех и аз щях да го върна, не че съм недоволен , ама си е пръчка Smile Но за 240 лева толкоз за мен.

Allview P6 Energy
Цитирай
#73

Пробвах с тях крашва целия телефон и трябваше да му правя хард ресет,те са за аднроид 5 лолипоп моя е 4.4.2 киткат и не са съвместими,но благодаря!
Цитирай
#74

Същия проблем при мен с Huawei P8 Lite. Въпроса е, че го имам откакто ползвам карта на Bob. Преди това с абонаментен план към Виваком всичко беше наред. Та при мен го отдавам на някакво ограничение на самия оператор, което "реже" всеки опит за сваляне на нещо с повечко от 1-2 мегабайта, особено от Google Play.

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#75

Аз също ползвам мобилен на БОБ и нямам такива ограничения. При тях проблема е ниската скорост, но за 3.90 4ГБ мисля, че няма място за претенции Smile

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)