Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Извънредно голям ли е Nexus 6P ?
#1

Привет! Тъй като телефончето като характеристики е повече от перфектно и много ми харесва съм избрал него за покупка, но ми се струва прекалено голямо, когато стои до някой да речем 5,2" телефон. Някой, който ползва телефона би ли ми казал как е с големината, тъй като го няма официално в България и няма къде да го видя на живо. Благодаря предварително!

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай
Аксесоари
#2

http://get.bg/huawei-gsm-nexus-6p-32gb-s...=pazarfeed

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Ето едно визуално сравнение с Huawei P8 (5,2 инча). Smile
https://www.youtube.com/watch?v=zFlfR77_3D0

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#4

Гледах подобни сравнения, благодаря, но друго си е когато говоря със човек, който притежава устройството. Просто телефона много ми харесва,но ми се струва огромен. Sad

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай
#5

Аз имам Huawei Mate 7, а "мойта" е с Р8. Когато ги сложа един до друг разликата е съществена. Вече друг е въпроса дали на теб ще ти е удобен 6Р. Аз неудобство с моя нямам, мисля, че мога след време и да го сменя с модел до 6.5". Big Grin

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

От Nexus 4 минах на 6Р, за няма седмица и свикнах, дори 4-ката ми се струваше смешно малка след това, единствено забравяш за употреба с една ръка (не че не може, но е трудно) и за носене в джоб на дънки. Иначе телефона е уникален, особено с "N" 


p.s. Ако искаш да добиеш представа за размера, ходи някъде и хвани Iphone 6 plus, като си търсих калъф за нексуса в такъв за iphone влезе чудесно
Цитирай
#7

Да кажа, че за мен телефона е голям, но използваем без калъф. Имам и галакси с6 едге, с който съм в момента. Нексуса моога да го използвам добре без калъф. Нексуса го купих скоро, но сега стои на масата, дори съм го пуснал за продажба. Големият телефон стои стабилно в ръката обаче.
Цитирай
#8

Всеки ден си го разхождам в задния джоб на дънките барабар с калъфа. Естествено, че отпред няма как да влезе целия Smile Нали не искате снимкови доказателства...
Цитирай
#9

А кога ще е наличен във Виваком и другите оператори? Телефончето е невероятно!

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай
#10

Бяха казали април месец от Huawei България, но все още няма инфо ..

ПП: снощи направих запитване отностно април месеци по-конкретна дата.. и очаквам отговор ( предният отговор за 6п ми се забави 13 дни ..ЛОЛ)

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай
#11

Много несериозно отношение от страна на Huawei... имам чувството, че докато този модел дойде в България вече ще са излезнали новата серия Nexus Big Grin , но все пак по-добре късно, отколкото никога.

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай
#12

Операторите НЕ искат да продават много Nexus телефони. Няма да навлизам в подробности защо, но е така.

Относно големината, аз ползвам 6 инчовия Nexus 6, който е кажи речи сходен с 6Р и съвсем спокойно влиза в страничния ми джоб (не нося широки дънки). Естесвено не е малък телефон, но се свиква. Обаче калъф не нося, защото ще стане още по - голям.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#13

А това значи ли, че няма да го има официално в България?

Huawei Mate 20 Pro 6/128, Twilight 
Samsung Galaxy S7 Black Onyx
Sony Xperia V
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)