Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG K10
#1

Споделете какви протектори слижихте на телефона. Аз си купих от "страната майка" glass протектор. Просто в БГ докато излязат по магазините минават месеци. За съжаление извития екран и правия протектор създават грозна гледка. Някой намирал ли е извити стъклени,които да следват екрана?
Някакви по-хубави кейсове?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не използвам протектори за екрана ,купих си някакъв орязан дето стига до заоблената част ,но го не залепих като хората и си карам така .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#3

За извитите екрани, протектор с мокро лепене, тип Xtremeguard

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Аз никакъв не ползвам.Така по ме кефи.
Цитирай
#5

И аз изкарах известно време без протектор. Реших да сложа понеже не успях да разбера дали има някаква защита. В някой сайтове пише, че е с горилата, но пък в официалния сайт на Girila glass ни няма. В други сайтове пише за arc protection, каквото и да значи. Ще го потърпя още известно време и може и да го махна, защото загрозява хубавия външен вид. В интерес на истината модела на нашия пазар каква защита на дисплея има?
Цитирай
#6

Гледала съм видеа на Samsung S7 Edge, където при изпускане от не много високо се получават дефекти... Та не бих разчитала моят бюджетен LG K10 да е по-добър, особено като не е ясно дали е с Gorilla Glass. Сложих си Tempered Glass Screen Protector (0.33мм) от бг онлайн магазин. Прилича на това. Лесно се поставя, ако екранът е добре почистен, и не остават никакви балончета. Свършва там, където започват извивките на телефона, и в краищата (1мм) не е идеално залепнало, но стъклото е твърдо и няма начин да се отлепи.
Цитирай
#7

Точно такъв си взех и при мен е залепнал по подобен начин. Точно заради това не ме кефи. Защитното покритие ме интересува заради надраскването
Цитирай
#8

Няма да се женим за тези телефони, на предишния LG L70 съм го носил без протектор 2 години и няма никакви драскотини

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#9

Знаете ли от къде мога да си закупя,оригиналния калъф за телефона.Защото много ме кефи.
Цитирай
#10

Да ми е честит,много ми харесва а и качеството на изработка е перфектно.  http://www.telenor.bg/bg/private/device/...%B0-lg-k10
Цитирай
#11

(2016-04-11, 11:28:33)i770514 написа:  Да ми е честит,много ми харесва а и качеството на изработка е перфектно.  http://www.telenor.bg/bg/private/device/...%B0-lg-k10

От къде го купи(град)... Аз проверих в моя(Белослав), продавачката дори не знаеше, че има такъв калъф... Петък ще проверя във Варна дали има...

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#12

От един от офисите им в Пловдив.Отидох да си плащам сметката и имаше хора,докато чаках да ми дойде реда и го мернах.Но в този офис имаше само бели,попитах дали са имали и черни и те ми казаха ,че им били свършили.Обадих се на оператор да попитам дали може да ми даде инфо в кой от офисите им е наличен,че не ми се обикаляше.И оператора ми звънна след 5 мин. и ми каза в кои офиси в Пловдив го имат наличен черен.И отидох и го взех.Той по принцип е индигово син гръб.А там където е прозорчето което показва часа, и можеш да видиш кого те търси съответно ако искаш да приемеш или откажеш повикване, е безцветен силикон не е гол, в смисъл калъфа покрива 100% от лицевата част на телефона.
Цитирай
#13

Направи един клип да го видим как е

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#14

Обиколих цяла Варна и във всеки офис ме гледат като телета... Питах дали могат да поръчат, а на всички отговора беше "евентуално следващата седмица МОЖЕ да ни доставят..." Сякаш са инструктирани какво да отговорят....Ще се обадя на оператор да питам, но това е адски тъпо в сайта да го има, но не и в магазините.... Поне да можеше онлайн да се поръчва...

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#15

Те са си инструктирани Big Grin

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#16

Здравейте! След като писах и се оплаках в сайта на Теленор за несериозното им отношение и лошото обслужване... Изпратиха ми имейл за град Варна с адресите на магазините, в които е наличен въпросния калъф. Имаше наличен само черен/индиго и си го взех въпреки, че тела ми е бял... Лек и тънък, може би защото е нов, не стои затоворен... Капака стои повдигнат близо сантиметър и при най-малкото наклоняване се отваря... Та така...

Sony xperia, Asus memo pad hd7, Motorola Moto G, LG K10 K420 
Цитирай
#17

(2016-04-06, 06:30:30)jorrddan написа:  За извитите екрани, протектор с мокро лепене, тип Xtremeguard


Започнаха първите драскотини и реших да слагам протектор ,просто телефона го ползвам за служебен и  личен телефон и ще се наложи да му сложа един . От къде мога да си закупя такъв ???

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#18

От щатите, доставката е около 5 долара, но пускат кодове за 90 Про отстъпка. Ще проверя за такъв код и ще кажа. Ако ще поръчваш и си от София, свиркай да делим доставката

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#19

Ми не от Враца съм.....

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#20

jorrddan аз съм от София и съм навит, но може ли да изчакаш няколко дни, защото чакам мтел с тяхното разглеждане/разследване/проверка или там каквото правят....Че моя LG Spirit умря Grater  и сега чакам мтел да измислят нещо си..
Навит съм да си взема K10, но в краен случай ще е K8. Надявам се до петък да измислят нещата, утре пак ще им досаждам :Big Grinрез ден им досаждам, но не помага Angel
Цитирай
#21

Някой да е слагал стъклен протектор и трудно ли се лепи ???

http://casebg.net/lg-k10/5910--tempered-...g-k10.html

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#22

Сложих си обикновен за 5 лв ,поръчах си от алиекспрес 5 протектора за 1.5$ ,много е тъпо на нашите телефона ,че протектора е орязан заради 2Д дисплея .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#23

(2016-06-15, 19:26:32)ianiovski написа:  Някой да е слагал стъклен протектор  и трудно ли се лепи ???

http://casebg.net/lg-k10/5910--tempered-...g-k10.html

Слагах обикновен, а не извит и заради 2.5D дисплея е просто невероятно грозно. Практично, но грозно. Слага се лесно. Идват с две лепенки за да го сложиш точно. Погледни клипове в youtube, доста добре е обяснено.
Цитирай
#24

Да сложих си го ,обаче както казваш е много грозно ,но започнах да забелязвам драскотини по дисплея и ще се примиря

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай
#25

Някой ползва ли ултра тънък прозрачен калъф ?? Започна да ми прави впечатление ,че калъфа ми леко жълте/кафенее, а телефона е бял и ме дразни. Не си спомням дали не си го взех такъв матов или в последствие е станал .Ако някой е с такъв моля да сподели при него как е ,защото в алиекспрес са без пари и ако трябва ще си поръчам нов .

Xiaomi Mi 9 SE --> Android 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)