Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Кой браузър за работа в интернет използвате?
#1

Питам, понеже хрома е твърде тежък според мен за този телефон, а досега нямам опит с други браузъри..  Visslar
Цитирай
Аксесоари
#2

И аз ползвам Хрома, понеже ми стана доста удобен, като функции, иначе и на мене ми се струва че е малко тежък, зарежда по-бавно сайтовете и то при силен WIFI и това малко ме дразни, а и е доста голям и заема доста място на телефона. Иначе ако реша да го сменя с някой друг, бих го сменил с Opera , ако не се лъжа Opera-та имаше Lite версия, която я прави по-лека и по-малко МБ заема. Тъпото е че Chrome са го направили системно приложение и може да се изтрие само със руут, а пък не си заслужава за едно приложения да руутвам и да го махам и затова карам с него.
Цитирай
#3

(2016-04-07, 16:39:15)mitaka1985 написа:  Питам, понеже хрома е твърде тежък според мен за този телефон, а досега нямам опит с други браузъри..  Visslar
Стоков и само стоков. Друг просто не ти трябва.

 
Цитирай
#4

UC browser много функционален браузър с много възможности и с много добър плеър за онлайн клипове.

Колкото до бързината - да, бърз е, но щом Chrome ви е тежък този ще ви е 3 пъти по-тежък.
Цитирай
#5

(2016-04-07, 16:57:27)NoMaD написа:  Стоков и само стоков. Друг просто не ти трябва.

ако изключим internet explorer при windows, защото е супер бавен. леново нямат този стоковия браузър от андроид, а са с google chrome като системно приложение и затова не мога да го махна. аз съм с mozilla firefox заема малко в паметта, бърз е и доста удобен, иначе lite версията на opera я видях, много грозно изглежда, с тоя тъп интерфейс направо не знам как някои хора я използват... Huh
edit: иначе търсачката на google е добре, просто съм свикнал с нея и само нея използвам, другите търсачки не ми харесват
Цитирай
#6

UC browser има си вграден флаш плеър и блокира рекламите поддържа и сваляне на клипове от интернет.
Цитирай
#7

И защо реши че поддържа флаш?

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#8

Opera ползвам, или Opera mini, спестява много мобилни данни. + не слагайте Opera Beta, Opera mini beta, многа са изрязани

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Ползвам мозилата защото няма IE за андроид. Smile Нямам забележки за сега, освен че не мога да си синхронизирам букмарките с IE на компа ама това е друга тема Smile
Цитирай
#10

@mitaka1985 може да направиш анкета между google chrome, uc browzer, mozilla firefox, opera и ако се сетиш още някой браузър
Цитирай
#11

преди използвах този:
https://play.google.com/store/apps/detai...nnyBrowser
има вграден флаш Tongue 
Сега ползвам този:
https://play.google.com/store/apps/detai...ps.browser
Най-лекият, който съм ползвал!!! Visslar

Lenovo A6000 (2 SIM) 4.4.4 (S042), Google Nexus 7 (2012), Xiaomi Redmi 5 Plus


Цитирай
#12

Аз използвам AOSP browser, това е браузерът, който съществува в повечето телефони и таблети, като алтернатива на "хрома", но за съжаление от Леново са решили да заменят този браузер с този с катеричката! Какви ли не пробвах, и все ме дразнеше нещо в тях, най-добре ми се стори "dolphin", но не можах да се преборя сам със себе си, че са ми отнели стоковият браузер и си рутнах телефона, само и само за да ползвам това, което ми харесва!

https://play.google.com/store/apps/detai...pinstaller
Цитирай
#13

На мене ми е по важно, браузъра да ми е по удобен, не ме притеснява колко товари.

П.С вече е потвърдено че този месец А7000 ще получи андроид 6.0, а ние ядем дръвчето.
Цитирай
#14

да в матрицата са добавили A7000 за 6.0 от доста време. а ние нямаме още читав 5.0.2. и какво стана с онзи ъпдейт по който работеха?
Цитирай
#15

(2016-04-08, 10:14:56)Stiliyan03 написа:  да в матрицата са добавили A7000 за 6.0 от доста време. а ние нямаме още читав 5.0.2. и какво стана с онзи ъпдейт по който работеха?

Не знам какво става с ъпдейта... Когато ги попитам кога ще го пуснат или не ми отговарят или ми казват че са уведомили поддръжката си за проблеми и в следващия ъпдейт "уж ще са оправили всички проблеми" но не ми се струва че ще е така, ще видим... Вече близо 2 месеца няма, трябва до седмица две да пуснат, а пък на мене ми се стръва шим толкова бавят може да ни изненадат с 5.1, но дълбоко се съмняван да е така.
Цитирай
#16

Защо се бавят толкова сестра ми има таблет asus по едно време получи ъпдейт за 5.0 и след няколко дена фикс с който няма никакви проблеми, а виж ги нашите кво правят не стига, че се бавят ми не могат да оправят един тъп лолипоп
Цитирай
#17

Ами нормално.. Те леново хич не се грижат за поддръжката на софтуера... Може бибот всички марки леново е най слаба от към поддръжка... Преди да си взема телефона един колега от форума ми приказваше да не вземам телефона поради тези причини че нямат добра поддръжка, но не го послушах, бях се спрял и на едно lg magna, и май трябваше да взема него или пък едно moto g3... Колегите във раздела на motorola приказваха за сливането на мото и леновобпрез този месец и обсъждаха че поддртжката на леново ще се подобри, но като гледам нищо такова няма, дано по нататък да се подобри.
Цитирай
#18

@Stiiyan03 колега, нямам си на идея как се прави анкета тук, но така по мненията гледам, че хрома наистина представлява проблем ... Основната причина, поради която ме дразни е, че гълта много рам и чат хедс ми изчезват ? та ще пробвам браузърите които са предложили колегите и дано има ефект. А за поддръжката, наистина ъпдейтите са нещото, поради което няма да си купя отново Леново ? ще изчакам Нокия да изкара андроид телефон, и ще гърми
Цитирай
#19

И аз май няма да си купувам Леново пак. Следващия ми телефон мисля да е нексус. Чистия андроид ми изглежда добре.

Sent from my 9002X using Tapatalk

Обаче и аз го забелязах този бъг с чат хедс и се чудех защо става така заради хрома ли изчезва?

Sent from my 9002X using Tapatalk
Цитирай
#20

(2016-04-09, 09:54:28)Stiliyan03 написа:  И аз май няма да си купувам Леново пак. Следващия ми телефон мисля да е нексус. Чистия андроид ми изглежда добре.

Sent from my 9002X using Tapatalk

То и аз няма да си взема повече Леново... Ако ми харесваше чистия андроид със сигурност щях да си взема една Motorola G3 и щях да си карам с него.. с 50-60 лв повече от Леновото но си заслужаваше... Дори и сега когато не харесвам чистия андроид доста съжалявам че не си взех Моторолата... Но пък така става, трябва да се опариш 1 път за да знаеш за бъдеще да не си вземаш такива боклуци... Иначе съм доволен от това Леново с стоковия киткат правя си спокойно 6:00-6:30 часа екран при включен WIFI, но киткат, който доста остаря... Но пък е тъпо 2016 година да ползваш андроид 2014... при положението че телефона ти е 2015... В днешно време да се чудиш какво да си вземеш то всички са боклуци, всички имат проблеми: Samsung, Huawei и другите известни марки, освен чистия андроид, който ми е супер грозен, но пък за разлика на това супер бърз и безпроблемен...
Цитирай
#21

В края на краищата, да не забравяме че телефона не е висок клас, дори не е и среден.. Според мен е предназначен главно за хора, които го използват само за говорене и смс и фб... Не става за повече и това е ... BTW смених браузъра с мозила и се усеща доста разликата ... ?
Цитирай
#22

(2016-04-08, 08:27:15)milko_sf написа:  Аз използвам AOSP browser, това е браузерът, който съществува в повечето телефони и таблети, като алтернатива на "хрома", но за съжаление от Леново са решили да заменят този браузер с този с катеричката! Какви ли не пробвах, и все ме дразнеше нещо в тях, най-добре ми се стори "dolphin", но не можах да се преборя сам със себе си, че са ми отнели стоковият браузер и си рутнах телефона, само и само за да ползвам това, което ми харесва!

https://play.google.com/store/apps/detai...pinstaller

има такъв браузер в www.uptodown.com аз ползвам него доволен съм

http://android-browser.en.uptodown.com/android
Цитирай
#23

Brave консумира до 35% по-малко ресурси при обработка на тежки страници от Chrome, и до 50% по-малко от Firefox.
[Изображение: e5c38462de42.jpg]
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#24

Кой мобилен браузър си заслужава да бъде използван през 2020 година: https://androidinsider.ru/soft/kakie-mob...-godu.html

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)