Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi4c-диода не индикира пропуснато повикване
#1

Телефона е Mi4c но при пропуснато обаждане,смс,съобщение от чат.... диода на предния панел не свети.Включен е от настройките и съм задал за различните ситуации различни цветове на мигане на диода,но все едно няма диод,не свети.Някой ако се е зблъсквал с този проблем да помага.Благодаря ви!
Цитирай
Аксесоари
#2

А какъв ром си
Цитирай
#3

miui 7.0 стабилен
Цитирай
#4

Цифрите ако може. Защото стабилен официално има само китайски като последния е V7.2.4.0.LXKCNDA
И какъв цвят е зададено да свети?
В инженерното меню тествай дали работи този цвят
Цитирай
#5

Интересно, с ми3 и 7.2.4 китйски стабилен, като смених цветовете, и моя диод не работеше. Върнах го син, и почна да работи.
Цитирай
#6

7.0.16.0.0(LXKCNCI) е рома.И искам да ви благодаря за бързите отговори момчета.И аз като сложих син цвят за пропуснати обаждания и зелен за смс-и,взе да свети диода.

телефончето ми е от вчера,и още го разучавам.Ако имате някакви препоръки ще се радвам да ги чуя от вас.Благодаря ви пак!
Цитирай
#7

Само да кажа, че този ром е от търговец и вероятно ще има и други бъгове
Цитирай
#8

Друг бъг който открих,ако е бъг де,или изисква някаква настройка е,че немога да пиша на приятелите си във фейсбук.Като кликна на името не реагира нищо,може да се пише само през месинджъра
Цитирай
#9

С коя версия на фб си? И при мен го има този проблем, но мислех, че е от това, че ползвам стара версия.
Цитирай
#10

Това си е от Фейса няма общо с телефона.

[Изображение: 21693249.jpg]
Цитирай
#11

версията на фейса е 71.0.0.17.73
Цитирай
#12

Здравейте.И аз от скоро съм с такъв телефон.от Е-маг а
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)