Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблета не се включва
#1

Здравейте днеска купих таблет prestigio multipad 7.0 HD 3870c и изведнъж не иска да се включва само показва логото на prestigio
Цитирай
Аксесоари
#2

Имах го две години(от края на 2013) и накрая му седнах и лсд-то се пукна...въобще още ли го произвеждат?!
Но както и да е.Изключваш го,задържаш звук нагоре(или надолу не помня)+копчето за включване и те вкарва в рековъри,от там правиш hard reset и си готов,и на мен след един ъпдейт ми стана така.Иначе си е доста лагав таблет,и като нагрее буквално могат да се пържат яйца върху него...

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#3

Задръжам но не ме вкарва във hard reset menu какво да направя моля помогнете
Цитирай
#4

Трябва да те вкара в рековъри и от там се прави хард ресета(връщане на заводски настройки).Какво ти излиза?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#5

Задържам копчето за включване и Volume+ нищо не става остава на логото The Art Hi Tech пробвах и със Volume - нищо не става не реагира
Цитирай
#6

Преди да почнеш да ги задържаш нали задържа копчето за включване за да се изключи?След като тръгне спираш да задържаш копчето за включване и задържаш замо vol+.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#7

да това правя първо го изключвам задържам бутона за включване като светне спирам да го натискам и си задържам Volume+
Цитирай
#8

Май това правиш-като е изключен почваш да задържаш едновременно двете копчета и като светне продължаваш само да задържаш vol+-ако не става значи може да е брикнат или проблем с хардуера.Пробвай с това видео https://www.youtube.com/watch?v=W7QefYF_LOY ако не се получава или не ти се занимава го връщай на гаранцията но по-принцип после ще го мотаят към месец.

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай
#9

Добре ще се опитам но като кача андроида във сd картата задържам power button Volume-
Цитирай
#10

Може би,на мен не ми се е налагало да го unbrick-вам.Ти оправи ли го?

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)