Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вирус в батерията ?
#1

Така прези няколко дни както сърфирах из нега ми излезе съобщение че батерията ми е повредена и трябва да я поправя като натисна еди къде си, но немога да разбера това реклама ли е или е истина ? Батерията наистина почна за ми пада доста бързо но телефона си е в перфектно състояние. Сяйта който ми отваря беше нещо от рода на maxonclick дали е някаква защита от Гугъл ?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

Пълни глупости. Батерията ти напада защото телефона ти е вече на 3 години. Няма вируси

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

До преди 2 седмици си беше ок всичко от това съобщение почна да пада рязко.Опцията да я сменя дали е добра ?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Цитирай
#4

Направи хард ресет първо. И както са ти казали не вярвай на спам рекламките. Те са всъщност "вирусите" Big Grin
Цитирай
#5

Хард ресета ще изтрие ли всичко ?
Всъщност видях че трие всичко, а не ми се исса да си игубя всичко няма ли друг начин с приложение например ?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Цитирай
#6

ем най добре хард ресет ти като кликаш навсякаде може и да ти се е напълнил с "вируси"

Sent from my A606 using Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай
#7

Ако все пак ти е нужна нова батерия пиши ми на лс колега да ти дам кординати на колега батериите са са 100% оригинал и са на доста приемливи цени Smile защо не свалиш всичко (снимки видео музика) и не одариш една инсталация на чисто Smile

⚠️ Warning ⚠️ Adicted Samsung User ⚠️ 
#INTHEGARAGE > Samsung S22 256gb > Samsung S21 Ultra 256gb > Samsung A71 128gb > Samsung Galaxy⌚️ 4 46mm 16 gb. ,,Samsung for eternity till the end of the world" 
Цитирай
#8

И при мен започна да ми показва че имам вируси при всяко отваряне на браузъра, правих и фабричен ресет. Вляза ли с гугул акаунта и почва.

Моля помогнете на тези животни да имат дом. Нека бъдем хора и да помогнем на по слабите.
https://www.facebook.com/pages/Animal-He...2794955470
Цитирай
#9

Рут и AdAway оправя проблема.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#10

Вярно ли е,че новите версии на Ad Away,не били енергоспестяващи откъм батерия.Евентуално някакъв по-удачен заместител?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Цитирай
#11

Не се ли научихте че чистки и антивирусни не му трябват на Linux, за какви вируси говорите моля ви се Linux няма вируси

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#12

Ако телефона ти наистина е на 3 години аз съм 100% убеден,че батерията му е за смяна.Не се подлъгвай от тези реклами,това са пълни глупости.Просто си купи нова батерия,удари една чиста преинсталация и си свиркай.Успех!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#13

това са пълни глупости и на мен ми излизат разни реклами
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)