Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2017-05-18, 18:53:34)esil2 написа:  Колеги според вас струва ли си да заменя моя Р9 за Р10 lite, като по нов модел.

И да, и не... Печелиш по-нов модел, но дизайна същия и губиш по-добра камера. Smile

Huawei P9
Цитирай
Аксесоари

Не си заслужава.P'9 е много по добър телефон,камера,дисплей,процесор всичко му е по добро.P10 lite е нов модел но е среден клас смартфон и няма как да се сравни с P'9.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

И аз така мисля че е по добър но тази батерия ме дразни
Цитирай

Здравейте,
Чудя се да заменя сонитата (z3 compact,z5 compact) с p9.
За какво да се отглеждам при покупка, освен стандартното за телефон.
Мисля този да взема
https://www.olx.bg/i2/ad/huawei-p9-ID6KNo1.html

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Съветвам те да не взимаш мострени телефони. По-добре дай още някой лв и вземи гаранционен, дори и от олх да е. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Той пак е с гаранция една година. Доколкото се ориентирам не е от тези, които светят по цял ден.

пп. има ли нещо като при сонитата *#*#service#*#* , където може да се провери това-онова.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Писах на тези от Хуавей България няма ли да има някаква актуализация с която да се подобри енерго потреблението, а те ми отговориха да се върна на андроид 6. Последва второ писмо от мен не е ли малко несериозно това, при положение че има официален ъпдейт за андроид 7 вместо да се мисли за корекции на проблемите, да се връщаме към стари версии отговор повече не получих.
Цитирай

(2017-06-02, 16:24:56)esil2 написа:  Писах на тези от Хуавей България няма ли да има някаква актуализация с която да се подобри енерго потреблението, а те ми отговориха да се върна на андроид 6. Последва второ писмо от мен не е ли малко несериозно това, при положение че има официален ъпдейт за андроид 7 вместо да се мисли за корекции на проблемите, да се връщаме към стари версии отговор повече не получих.

Пълна трагедия са тея, не съм виждал толкова некомпетенте съпорт до сега... Пишеш им за проблем. Върденете се на Андроид 6 или ти казват "Еми ще чакате нов ъпдейт който да оправи проблема, но дата и срок няма...". Пълен боклук от към поддръжка... Язък за хубавия телефон. При мен батерията не е проблем, но тоя Google Now проблем ми къса нервите... Трябваше веднага да го оправят, ама няма...

Huawei P9
Цитирай

(2017-06-02, 19:13:28)DroidMaster написа:  Пълна трагедия са тея, не съм виждал толкова некомпетенте съпорт до сега... Пишеш им за проблем. Върденете се на Андроид 6 или ти казват "Еми ще чакате нов ъпдейт който да оправи проблема, но дата и срок няма...". Пълен боклук от към поддръжка... Язък за хубавия телефон. При мен батерията не е проблем, но тоя Google Now проблем ми къса нервите... Трябваше веднага да го оправят, ама няма...
Какъв проблем имаш с Google Now?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-06-02, 19:47:45)icaka2001 написа:  Какъв проблем имаш с Google Now?

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Масово го имаме, не само в нашите телефони, ами май всички на Huawei с последните Нуга ъпдейти. Излиза един поп ъп като ползваш приложение, което използва микрофона (снимане на видео, шазам и т.н). Даваш му ОК и веднага пак се показва. Отговор на съпорта "Изключете гласовата опция на приложението", да ама аз като го ползвсам постоянно и ми трябва, как да го изключа? Пълен фашак са тея. Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-06-02, 19:53:29)DroidMaster написа:  Масово го имаме, не само в нашите телефони, ами май всички на Huawei с последните Нуга ъпдейти. Излиза един поп ъп като ползваш приложение, което използва микрофона (снимане на видео, шазам и т.н). Даваш му ОК и веднага пак се показва. Отговор на съпорта "Изключете гласовата опция на приложението", да ама аз като го ползвсам постоянно и ми трябва, как да го изключа? Пълен фашак са тея. Smile
Аха аз съм на B383 и нямам този проблем мисля че точно в този ъпдейт го фикснаха

Лог на В383 точно това е:
[Изображение: e026e6b1103f7a8c9eb6d0d1aa0c8a35.jpg]
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Мхм, оправя го. Само да вземат да го пуснат ОТА Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-06-02, 20:25:17)DroidMaster написа:  Мхм, оправя го. Само да вземат да го пуснат ОТА Smile
Да това е тъпо аз го ръчнах длоад нещо много се излагат с тея ъпдейти. Уж в края на май щяха да пускат и emui 5.1 за нас ама... да не стане края на май 2018

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Да съпорта тук в България е пълен ташак.Абсолютна некомпетентност, научили само едно ролбак.Като пращах телефона за префлашване се сблъсках с малоумни въпроси и мързел. Трябваше два дена да звъня и да искам, докато на третия ден вземат телефона. Инак сервиза за един ден свършиха работа и ми го върнаха.За ъпдейтите им писах скоро ами нищо пак ролбак.Питах за EMUI 5.1 -нито дума. Явно са девета глуха и пълна незаинтересованост от служителите. Ще търся някакъв имейл на централата в Китай ,просто трябва да знаят как им работи подръжката тук.

Четете какво намерих ,и ние чакаме решения   https://bgrabotodatel.com/company/221
Цитирай

До днес си мислех, че бройката ми е по-специална откъм драскаемост на дисплея, но уви не е така. Сега забелязах около половин сантиметър в диаметър надраскано като от шкурка. Даже смятах да му взема фолио и хубав гръб, но вече не заслужава.
Повече Хъйвей - НЕ!
Това да ти се надраска дисплея, при положение, че ползвам оригиналния им калъф и се носи в чантичка без почти да има досег до прашна среда, и да се надраска... Флагман за над 'илядо лева и толкова драскащ се дислей ...
Ще се сменя марката, сто на сто!

Angry AngryButter Butter Sick Sick
Цитирай

Как ви се надраскват екраните,моят за 9 месеца без протектор и носен в ДАМСКА ЧАНТА (!!) няма драскотини

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
Цитирай

Споко, и аз мислех като теб, но факта, че ми се надраска е налице. Моя, поне успя да направи година без надраскване.
Цитирай

И аз не ползвам протектори,засега няма и драскотина по екрана,телефона го ползвам вече 4 месеца

Sent from my STV100-2 using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Кажете адекватно и работещо приложение от Гугъл пмей с което мога да свалям от youtube към mp3 на телефона?

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

Няма такова в плея. В F-droid можеш да намериш NewPipe Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-06-09, 12:52:13)Диан написа:  Кажете адекватно и работещо приложение от Гугъл пмей с което мога да свалям от youtube към mp3 на телефона?
За видеа от YouTube аз ползвам iTube, но той не конвертира видрата в mp3, а ги кешира и може да ги гледаш без нет през приложението.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Ползвай сайта http://2conv.com/bg/ Работи идеално.
Цитирай

(2017-06-09, 12:52:13)Диан написа:  Кажете адекватно и работещо приложение от Гугъл пмей с което мога да свалям от youtube към mp3 на телефона?
Snap Tube. Ще ти свърши работа, надявам се. Smile

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Нещо ново Around Lite (source: SimpleUI)
Дано ви хареса.
Изтегли
[Изображение: 79a762ab9c1bcc3440beece50a12c890.jpg]
[Изображение: 1dbba194c626789e7bea003bb79895da.jpg]
[Изображение: 621c4f8a8ef00001600a738c45f616bd.jpg]
[Изображение: b5dcef2f11646381d38b30dc93a79a09.jpg]
[Изображение: 3e6f6418ea70c77e88f9f1c15787f86d.jpg]
[Изображение: 43a232f539d8beb465058f355ba4714b.jpg]

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-06-09, 12:52:13)Диан написа:  Кажете адекватно и работещо приложение от Гугъл пмей с което мога да свалям от youtube към mp3 на телефона?

Има едно приложение, казва се Peggo, обаче го няма в google play, аз го ползвам и съм много доволен, мога да тегля песни от youtube и Soundcloud и ми ги конвертира на mp3. Ето линк да го изтеглиш http://app.peggo.tv/download
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)