Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

По-добре не теглете такива приложения, за по-сигурно. В f-droid всичко е опън сорс и няма вируси и глупости. Изтеглете си NewPipe и спокойно си теглете или си слушайте в бекграунд музика. Smile

P.S: От любопитство, защо теглите песни от Ютюб? Качеството не е толкова добро Smile

Huawei P9
Цитирай
Аксесоари

На някой случвало ли му се е телефона да загуби обхват и да трябва да го рестартира, защото вчера ми се случи такова нещо.
Цитирай

(2017-06-12, 12:42:17)esil2 написа:  На някой случвало ли му се е телефона да загуби обхват и да трябва да го рестартира, защото вчера ми се случи такова нещо.

Това най-много ме вбесяваше при този модел. Прави го много рядко и само при точно определени условия... Лекува го също преминаването на самолетен режим и връщането обратно. Забележи точно къде ти прави този номер и го имай в предвид. Това са места където няма достатъчно силен сигнал, преминава през обхватите, после сам се лъже че се е закачил за клетка, но реално е мъртъв.
Цитирай

Демек това си е хардуерен проблем така ли да го разбирам
Цитирай

(2017-06-12, 14:03:54)esil2 написа:  Демек това си е хардуерен проблем така ли да го разбирам

Според мен е 50/50 софт и хард и основно при Теленор. При мен се случва ВИНАГИ ТОЧНО на определено място в едно поле, далече от големи населени места. Няма лечение, търсил съм, но не открих. Отървах се от телефона.
Цитирай

(2017-06-12, 12:42:17)esil2 написа:  На някой случвало ли му се е телефона да загуби обхват и да трябва да го рестартира, защото вчера ми се случи такова нещо.

Аз имам същия проблем но с един HUAWEI P8. Веднъж в покрайнините на ПЛОВДИВ ми изгуби обхват и не можеше да се свърже с мрежата. След доста "ГИМНАСТИКИ" проработи отново за около седмица, докато ми направи отново проблема пак на същото място и така и до ден днешен не можах да го съживя. Интересното е, че мобилните данни си работят и през трите оператора а гласовите функции на телефона не  работят с нито един оператор.

 Samsung Galaxy S8

Цитирай

Имам въпрос. Как мога да си сменя стилът на шрифта (не размера му)? Четох за някакви методи, пробвах ги, но нищо не стана. Трябва да има начин без root да стане (с EMUI 5 съм).

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Има начин да го активираш с adb команда, да се показва в настройките. Не се иска руут https://www.xda-developers.com/how-to-ch...-emui-5-0/ и https://www.techora.net/2017/02/change-t...i-5-0.html И тук супер подробно със снимки https://www.gizdev.com/change-font-style...-emui-5-0/ .


Другия начин е да е вкаран в тема, както смяната на Емоджитата на iOS или Android O. Smile

Huawei P9
Цитирай

Благодаря стана, появи се опцията за шрифт, избирам друг и не се променя. Пробвах и да го сменя, след това рестартирах и пак няма промяна.

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Добре пробвай със .hwt шрифт. При мен това с adb бачка без проблем

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Пробвах и с двата варианта, не знам защо не става.

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-06-20, 10:23:14)vladols написа:  Пробвах и с двата варианта, не знам защо не става.

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Работи само на Английски език, ако ти е сложен телефона системно Smile

Huawei P9
Цитирай

Ето защо, мерси много. Smile
П.П. Смених езика и работата стана. Wink

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Ползвате ли split-screen?

https://youtu.be/VLLcqxQL1Vw
Цитирай

(2017-06-23, 15:42:21)wizard написа:  Ползвате ли split-screen?

https://youtu.be/VLLcqxQL1Vw

И как се активира ?
Цитирай

(2017-06-23, 15:42:21)wizard написа:  Ползвате ли split-screen?

https://youtu.be/VLLcqxQL1Vw
Да ползвам го много често особено когато гледам нещо в тубата.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

(2017-06-23, 21:22:35)gangsta написа:  И как се активира ?
Отваряш 2 приложения и задържаш върху бутона за мулти таскинг(последно отворените приложения). Или става и с движенията там с кокалчетата на пръта - прокара една права линия от ляво на дясно в средата на екрана. [Изображение: 047e374cfaa1c43bd57483a5ca7074ba.jpg]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Здравейте ,нещо става с моя телефон. Звънят ми и първите няколко секунди изписва друг номер с който съм говорил преди това. Наблюдавам и като набирам номера не се вижда пак няколкон
секунди. Друг има ли такъв проблем.
Цитирай

(2017-06-28, 15:57:23)dinkogospodinov написа:  Здравейте ,нещо става с моя телефон. Звънят ми и първите няколко секунди изписва друг номер с който съм говорил преди това. Наблюдавам и като набирам номера не се вижда пак няколкон
секунди. Друг има ли такъв проблем.
Проблема е често срещан, на следващия ъпдейт направи фулл и може да се оправи.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Заминавам за няколко дни и забравих зарядното.
Мога да намеря зарядно (от приятел), но кабел... дали от айфон ставаше или някой друг модел/марка?

За Huawei Nova става дума - идентични са жаковете с Р9.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай

(2017-07-06, 08:41:12)hakama написа:  Заминавам за няколко дни и забравих зарядното.
Мога да намеря зарядно (от приятел), но кабел... дали от айфон ставаше или някой друг модел/марка?

За Huawei Nova става дума - идентични са жаковете с Р9.

Ако имаш на разположение кабел с накрайник USB C става иначе с на найфона не става, техните са специално само за техните модели.
Цитирай

Колеги как сте с батерията последно време. При мен тоя Google Play Services боклук ми яде яко батерията от седмица... Дано да го ъпдейтнат скоро, че не се търпи. Smile

Huawei P9
Цитирай

Намразих телефона, батерията за 1 час пада с 30%, грее като котлон,бавен .Като изтегля Modern combat 5 ,,незнае какво да прави. показва ми при звънене предния който ме е търсил. Пълна трагедия . Омръзна ми от . Пак сервиз или накрая продажба.
Цитирай

(2017-07-07, 15:50:20)dinkogospodinov написа:  Намразих телефона, батерията за 1 час пада с 30%, грее като котлон,бавен .Като изтегля Modern combat 5 ,,незнае какво да прави. показва ми при звънене предния който ме е търсил. Пълна трагедия . Омръзна ми от . Пак сервиз или накрая продажба.

При теб е наистина зле, явно проблема е друг. Защо не пробваш да върнеш до MM и после с Full update до Нугата? Smile

Huawei P9
Цитирай

Омръзна ми. А и нямам лаптоп .
Цитирай

(2017-07-07, 17:16:46)dinkogospodinov написа:  Омръзна ми. А и нямам лаптоп .

Може и без лаптоп. Само СД карта ти трябва Smile

Huawei P9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 8 гост(и)