Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2017-07-18, 12:59:52)BBM написа:  Мерси Alexs,ще деинсталирам феисбук и феисбук месенджера за тест,да го видим как ще се държи телефона.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Добре после пиши дали има резултат
При мен се оправиха нещата до следващия им ъпдейт
Цитирай
Аксесоари

(2017-07-18, 12:59:52)BBM написа:  Мерси Alexs,ще деинсталирам феисбук и феисбук месенджера за тест,да го видим как ще се държи телефона.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Аз не ползвам месенджър само Фейсбук и версията не е тежка защото е стара, дори си излизам от фейса с изход спрял съм го да работи във фонов режим, и въпреки че имам малко програми пак си загрява дори само като се поровя няколко минути в интернет.
Цитирай

Положението е същото,телефона пак си загрява и без месенджера и феисбук.Ще го тествам на 3-2 г мрежа да видим дали не загрява заради 4 г мрежата.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

При мен се беше побъркал, а и все още се побърква понякога като пусна камерата "Медиа Сервър". От менюто за "Developer"-и си пуснах горе вдясно да ми показва натоварването на процесора постоянно и като се появи яко натоварване гледам за "медиа сървър" и рестартирам. Днес ползвах доста телефона и за разговори четох PDF-и, броузер, поща/четене/писане и пак има 62%. Преди без да го вадя от джоба падаше и под 30% и беше топъл и не можеше да се зареди от 9V/2A.

   
Цитирай

На някой да му се е бъгнал бокей ефекта? При мене като натисна след като направя снимка и веднага изчезва!?

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

(2017-07-18, 16:57:17)BBM написа:  Положението е същото,телефона пак си загрява и без месенджера и феисбук.Ще го тествам на 3-2 г мрежа да видим дали не загрява заради 4 г мрежата.
Съвсем случайно навън е 33 градуса. Съвсем нормално е да загрява повече лятото. Виж, ако почне зимата така да загрява вече е проблем. НЕ се втилясвайте толкова. Нормално е.
Цитирай

(2017-07-18, 16:57:17)BBM написа:  Положението е същото,телефона пак си загрява и без месенджера и феисбук.Ще го тествам на 3-2 г мрежа да видим дали не загрява заради 4 г мрежата.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Изключи го за 10 минути и виж дали няма да изстине след това. При мен се отвяват разни приложения, не знам от 7-цата ли е, но след като се изключи после няма проблем. Аз си пуснах "Show CPU usage" от "Developer options" и гледам дали нещо не се е "отвяло".

   

   
Цитирай

Благодаря за съвета,сега телефона е по добре не загрява чак така фрапиращо,върнах му фабричните настройки и се по оправи положението

Sent from my STV100-2 using Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Как да свържа телефона си към ТВ Smile
Цитирай

Настройки - Разширени настройки - MirrorShare.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Нямам такава опция ?
Цитирай

Провери и от нотификейшън лентата когато се разкрият всички символи дали не показва и там като опция.
.jpg MirrorShare.jpg Размер: 100.04 KB  Сваляния: 59

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

С жест надуло по екрана ти се разкриват всичките бързи опции,ето виж там е и MirrorShare.[Изображение: 390f5ac94058c8041068d6c1073eea7d.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Благодаря ви момчета!
Цитирай

P9 има ли oleophobic coating ?
Това промазаното, от което не остават петна.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Здравейте , днес сутринта малко сънен някак си успях да си изтрия всички данни от приложението Здраве Sad .. като цяло и аз не разбрах какво цъкнах .. излезе ми прозорец да си въвеждам мейл , парола и след това при влизане вече ми се показват само от днес .. Някой има ли някаквс идея ..

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Виж това мисля че е същото.
http://dox.bg/files/dw?a=bb123f2539
Цитирай

Според вас към днешна дата заслужава ли си покупката на чисто нов апарат за 680 лв.?
Трябва да реша днес м/у П9 и sony xperia x (539 лв..)

                                                                    
Цитирай

(2017-08-13, 14:31:55)georgi4a написа:  Според вас към днешна дата заслужава ли си покупката на  чисто нов апарат за 680 лв.?
Трябва да реша днес м/у П9 и sony xperia x (539 лв..)

Определено П9 си заслужава повече по ред причини- батерия, екран, камера, процесор, позиционира се като флагман. От тук и цената му е по-висока, но определено се оправдава. Сонито също не е лошо и с тази цена също е апетитна хапка. Моят съвет е ако разполагаш с тези 680лв. да си вземеш Хуауейа.
Цитирай

(2017-08-13, 14:31:55)georgi4a написа:  Според вас към днешна дата заслужава ли си покупката на  чисто нов апарат за 680 лв.?
Трябва да реша днес м/у П9 и sony xperia x (539 лв..)

За тея пари няма да намериш по-добро устройство от P9 в момента. Сонито го прескочи, не си струва парите. Нито камерата, нито процесора е на нивото на P9. За неговите пари P10 lite може да намериш, който е по-добър избор. Може даже Honor 8 да погледнеш из нета за чисто нов с 2 години гаранция. Друг добър избор е новия Samsung J7 2017. Вече избираш според парите си. Smile

Huawei P9
Цитирай

И аз се колебаех между Xperia x и p9 - определено p9.
Sony-тата не са лоши, но конкретно тук губят.
Друг в въпроса дали почти 700 за p9 или 900 за p10.

Аз си търся за 450-500 ала почти неразличим от нов, пълен
комплект от О-Х-а , но вече два изпуснах (исках черен).

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Р9 не е лош телефон но поостаря и ще си остане с андроид 7 а и от към батерия не е много добре, така че по добре си потърси Р10
Цитирай

Поострял бил. Телефонът се държи перфектно и за тези пари това е най-доброто решение. И дори да остане с андроид 7 не е нещо фатално. Важно да не забива и да е стабилен и именно в това се представя много добре.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-08-15, 18:41:52)nikolae написа:  И аз се коле*аех между Xperia x и p9 - определено p9.
Sony-тата не са лоши, но конкретно тук губят.
Друг в въпроса дали почти 700 за p9 или 900 за p10.

Аз си търся за 450-500 ала почти неразличим от нов, пълен
комплект от О-Х-а , но вече два изпуснах (исках черен).

Ако все още търсиш съм ти писал ЛС. Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай

(2017-08-15, 23:41:35)vladols написа:  Поострял бил. Телефонът се държи перфектно и за тези пари това е най-доброто решение. И дори да остане с андроид 7 не е нещо фатално. Важно да не забива и да е стабилен и именно в това се представя много добре.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

 Мислиш ли че Р10 и P10 lite забиват и не се държат добре, а и ако говориш за нов аз не бих дал 700-800лв за Р9, в olx-а цената вече му е наполовина за това препоръчах на колегата по добре да си потърси Р10 в продавалника и при повече търсене и късмет за около 600лв може да намери читава бройка
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)