Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Чак за 600 едва ли, но за около 750 е по-възможно.Smile

Huawei P30 Pro - Aurora
Цитирай
Аксесоари

Honor 8 Light 2017 е под 500 даже... Ако търсиш по евтино Smile Същия е като p10 Light но вградената му памет е 16 гиги... Слота за карта решава проблема по принцип.

Изпратено от моят PRA-LX1 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-08-16, 12:03:45)Диан написа:  Чак за 600 едва ли, но за около 750 е по-възможно.Smile

Май скоро не си влизал в olx.bg
http://prikachi.com/images.php?images/441/9163441J.jpg
Цитирай

Със забележки, без документи , само със зарядно.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

За тея пари определено ще има много липсващи неща... Аз моя П9 бих го дал за толкова... Smile

Huawei P9
Цитирай

http://www.technopolis.bg/bg/Mobile-phon...-P9-SILVER

Много добра цена според мен.

Линка не знам дали се отваря,  но това,  което исках да кажа е,  че в Технополис цената е 679 лв.
Цитирай

(2017-08-16, 19:32:27)DroidMaster написа:  За тея пари определено ще има много липсващи неща... Аз моя П9 бих го дал за толкова... Smile

Лично се обаждах на човека дето продава Р10 за 600лв и ми каза че е чисто нов от оператор пълен комплект но вече е продаден. Що се отнася за твоя Р9 повярвай няма кой да ти даде 600лв, аз на моя преди два месеца му исках толкова но никой не дава, в olx.bg вече може да се намерят запазени бройки на по половин година с гаранция под 500лв
Цитирай

Било е единичен случай. 
P9 си държи около 500лв цена, докато p10 едва ли скоро ще стигне тази цена.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Старият ми телефон Lenovo Vibe Z2 pro му умря GPS, имаше и жълти петна на дисплея при зареждане и два месеца преди да навърши две години ми върнаха парите от Технополис - 700лв и трябваше да избирам нов телефон. Бях вече решил че това ще или P9 или P10, разликата в парите не ме интересуваше. Избрах P9 заради по-големият дисплей, и по-добрата стабилизация в режим камера, но най-вече заради сензора за пръстов отпечатък - 5 минути след като се опитвах да използвам този на P10 вече имах желание да го ударя в земята. Имах проблеми с батерията от побеснели приложения, но с "Pnone Manager"/Optimize и рестартиране на телефона вече всичко е наред. Видеото в сравнение на 4К на Леновото е доста по-зле, също ръчният режим е доста зле като възможности в сравнение с Леновото, но какво да се прави не можеш да имаш всичко. Все пак днес показвах снимки на колеги на един интересен гол охлюв и един колега каза: "Оставете го това, на него снимките са му едни такива професионални." Smile наистина резултатите от камерата надхвърлиха доста от очакванията ми, също и МУИ-то ме изненада приятно с настройките си, така че да стане точно такъв с какъвто съм свикнал.

      
Цитирай

(2017-08-18, 00:34:01)nikolae написа:  Било е единичен случай. 
P9 си държи около 500лв цена, докато p10 едва ли скоро ще стигне тази цена.
Пусни го за 500лв и ще видиш колко време ще ти стои обявата.
Цитирай

(2017-08-18, 18:23:44)esil2 написа:  Пусни го за 500лв и ще видиш колко време ще ти стои обявата.

Не разбрах - много , малко ?
Аз нямам , сега договарян един почти нов на 430.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Исках да кажа че хората трудно дават 500лв за този телефон а и ти самият казваш че си намерил за 430
Цитирай

Аз тия дни дадох 500, ама за син цвят..
Цитирай

(2017-08-20, 15:09:06)Tix0mir написа:  Аз тия дни дадох 500, ама за син цвят..

Честито със здраве да си го ползваш. Аз моя преди два месеца и половина го бях обявил за 600лв, след това свалих на 550 и след като нямаше и на тази цена кандидати със зор го продадох за 520лв.
Цитирай

Мерси Smile А твоя пак ли син е бил ? Че аз такъв точно си търсех, че са по-редки, даже преди да го зема от наблюдаваните ми изчезнаха 2-3 и остана тоя и още един по- скъп ..
сега с какъв модел си ?
Цитирай

Моя беше сив, а с парите от него си взех чисто нов Р10 lite
Цитирай

P9 не е ли по-хубав от p10 lite?
Цитирай

На практика няма особена разлика в работата на двата телефона. Р9 има по добра камера и може да е по добър при работа с някой тежки игри но аз игри не играя. Р10 lite е по нов модел идва директно с андроид 7 и emui 5.1 ще получи и андроид 8, има и FM радио което ми липсваше при Р9. Батерията на Р10 lite се представя по добре, а и като че ли gps-a по добре хваща, също така и по малко загрява в сравнение с Р9. В общи линии и двата телефона са добри но след като взех под внимание всичките тези неща които изброих реших да се разделя с флагмана Р9, който пропуснах да кажа че понякога ми губеше и сигнал.
Цитирай

Ми аз идвам от п8 и за греенето този грее повече..и п8-цата имаше двойно почукване за събуждане, което тоя го няма и ми е странно..
Цитирай

p9 няма двойно почукване за събуждане ???

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

На моя поне няма?! Другите имате ли Smile)
Цитирай

Не, няма и никога не е имало. Няма и и да има.

Изпратено от моят P9 с помощта на Български пощи

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Има отключване със сензора за пръстов отпечатък, който работи безупречно. За какво ви е това почукване?!

 Samsung Galaxy S8

Цитирай

Щото някой може да не иска да си го заключва с пръстов отпечатък ..и има приложение за заключване на екрана и когато заключиш телефона с него, сензорът не отключва телефона, а дава да се въвежда алтернативната парола, която е зададена заедно с пръстов отпечатък ..
Цитирай

И мен ме дразни, че я няма тая опция. Ама свикнах без нея... Какво да се преви, тея келемета много не ги интересува какво искат юзърите. Колко теми вредит и XDA е имало... Абе да пуснат Андроид 8, друго не искам от тях Smile

Huawei P9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)