Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте съфорумници,

от днес и аз съм собственичка на Huawei P9. Закупих го от сайта Елит Мобил. Не знам дали е оригинален или не и искам да знам дали може да се провери. Има една малка драскотина на лайсната, а кутията беше запечатана. Естествено пристигна със Спиди и нямаше как да го видя на място. Четох инфо за имея и пише, че седмата и осмата цифра ако са 02 е зле положението. Ще се побъркам.... Моля ви кажете ми какво значи това от скрийншота... И дано някой ме успокои....


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P40 Angel
Цитирай
Аксесоари

Напиши пълния софтуерен номер (Build nomber) за да може да кажем повече по въпроса. Това с цифрата 02 ... не знам откъде черпиш информация, за първи път се споделя подобно инфо. Скрийншота показва, че е произведен за Европа.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

(2017-09-08, 18:22:17)ronnie72 написа:  Напиши пълния софтуерен номер (Build nomber) за да може да кажем повече по въпроса. Това с цифрата 02 ... не знам откъде черпиш информация, за първи път се споделя подобно инфо. Скрийншота показва, че е произведен за Европа.

Къде го пише?

Huawei P40 Angel
Цитирай

(2017-09-08, 18:36:37)CrazyBuba написа:  Къде го пише?

Settings - About Phone Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-09-08, 18:48:09)DroidMaster написа:  Settings - About Phone Smile

Дано това помогне


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei P40 Angel
Цитирай

Не знам какво те притеснява, но мисля, че нямаш повод за тревога. EVA-L09C432B386 си е едносимов модел със софтуер за Европа (С432).

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Напълно нормално си изглежда. Като го извади от кутията ти ли го ъпдейтна до Нуга (B386)? Да видим дали е бил пилзван.

Huawei P9
Цитирай

Искам да изкажа впечатленията си от P9.
Имам го от седмица-две. Повече от доволен съм от телефона, направо съжалявам, че не го взех по-рано,
ами още се мъчих да намеря подходящо за мен Сони.
Хубав на допир, алуминия стои приятно, тънък, сравнително лек, може би една идея е по-висок от това, което желая.
Екрана за мен е много добре осветен, приятно хубави цветове, добър авто контраст (вечер го затъмнява повече от колкото ми се иска),
но въпреки това когато и да го погледна ми е тамън - нито много, нито малко.
Чува се прекрасно - когато слушаш нещо на високоговорител, самите разговори също са с високо качество, явно има voicehd.
Особено ми харесва, това че като набираш някой и той вдигне, телефона леко извибрира.
Софтуера също ми хареса, това емуи е с приятен интерфейс. Телефона е много бърз, въпреки че съм с рут и съм разкарал реклами и
приложения, телефона лети, никога не е забивал, едно единствено приложение се тутка, но си е от него.
Много бърз пръстов отпечатък, който освен че работи мигновено, отключва и екрана.
За камерата още не мога да говоря, защото в последно време ми се качиха много критериите, но за телефон мисля, че снима много добре.
Ако беше с бленда 1.8 може би още повече щях да го харесам :-)
Аксесоарите са евтини, оригинално бързо зарядно е 25лв, сервиза казват, че е много добър.
Който се колебае за p9 да взима. Особено сега с нашествието на p10-ки, се намират супер бройки, почти като нови, за около 400лв.

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Да хубав е телефона но батерията му е слабото място, освен това моя загряваше при продължително ползване и един два пъти в месеца губеше обхват, иначе другите неща са на ниво.
Цитирай

И аз да се изхваля изоставих Самсунгите и преминах в лагера на Хубавейците, че ми омръзна да се разкарвам с два Самсунга отляво и отдясно като някой каубой с два пищова.

Като цяло Huawei P9 EVA-L19 ми допадна с това, че е по-пъргав и има много добра камера като предния ми телефон Samsung A5-2016. Ползвам го с две СИМ карти и ми е много удобен вече съм с една слушалка, интерфейса беше първия проблем, но му свикнах и даже ми се струва по практичен. Някъде някой беше писал, че батерията му заминавала бързо, но зависи и как се ползва, но мен това не ме бърка, за целта си имам паур банка която е винаги с мен. Това е за сега, не съжалявам че направих тази покупка.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

И аз също вчера взех п9. От вчера не съм забелязал да пада батерията. Обаче не мога да направя свипето да ми пише на бг и на английски и да ги превключвам с бутон как става това?

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Настройки -> Разширени настройки -> Език и въвеждане -> Език -> Добавяне на език.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Благодаря. На суифт кии намерих. Уникално е телефончето.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

Съгласен съм. Много добро попадение за сега. Тепърва ще излизат много по-добри и от него, но е все още актуален.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Аз съм впечатлен от работата му. А и силно впечатление ми направи обхвата.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте колеги, да се похваля и аз, от вече седмица съм собственик на това телефонче и съм много доволен. Единствено батерията не ми харесва как се държи, но като цяло ден пак бива, ако има някакви настройки с които издържа повече и ако не ги пазите в тайна, може да ме посъветвате.
Имам друг въпрос.. има ли стъклен протектор за екрана който да приляга на цялото съкло на телефона, или поне до местата където започва закръглянето, понеже днес си сложих едно стъкло което се води, че е за този модел, а то дори не закрива самия дисплей отляво и отдясно Big Grin Що за глупост след като не предпазва от голяма част от ударите които може да получи при изпускане... Ще съм благодарен, ако ми пратите линк към продукт, който търся или да ме посъветвате в кой магазин мога да потърся в бургас или софия. Поздрави и лека вечер.

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай

Аз лично съм си сложил яркостта в средата и си държи. Друго не съм правил.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-09-14, 20:26:38)smileyy написа:  Здравейте колеги, да се похваля и аз, от вече седмица съм собственик на това телефонче и съм много доволен. Единствено батерията не ми харесва как се държи, но като цяло ден пак бива, ако има някакви настройки с които издържа повече и ако не ги пазите в тайна, може да ме посъветвате.
Имам друг въпрос.. има ли стъклен протектор за екрана който да приляга на цялото съкло на телефона, или поне до местата където започва закръглянето, понеже днес си сложих едно стъкло което се води, че е за този модел, а то дори не закрива самия дисплей отляво и отдясно Big Grin Що за глупост след като не предпазва от голяма част от ударите които може да получи при изпускане... Ще съм благодарен, ако ми пратите линк към продукт, който търся или да ме посъветвате в кой магазин мога да потърся в бургас или софия. Поздрави и лека вечер.

https://m.emag.bg/styklen-protektor-za-d...DXHC47BBM/
 Е това, бачи е твоят протектор..отстрани дето е черното, има като лепило и лепи перфектно открай- докрай...има го и в бяло и в златисто, в зависимост какъв цвят ти е телефона Smile в олх може и за 18 да намериш черен ако се разровиш ..
Цитирай

Възможно ли е да се смени името на телефона ?
В Settings - About - съм го сменил, в Bluetooth менюто също.
Когато гледам кои устройства са вързани в рутера, обаче отново показва HUAWEI_P9

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

Момчета колко правите на Geekbench 4?

CPU

Single: 1721

Multi: 5531

Нещо напоследък ми се струва по-бавничък телефона... Smile

Huawei P9
Цитирай

При мен e : 

Single : 1725 
Multi : 5143 

Последния месец телефона ми заби 2 пъти ... 11 месеца близо не беше забивал .. след 10 дни става на година
Цитирай

И моя след месец става на година. Държи се доста сносно, аз съм доволен от телефона. Правих му няколко пъти хард ресет ей така за освежаване. Не ми е забавил досега. Отначало имах много смесени чувства и дори го пуснах за продажба, но се отказах. Много сносен телефон, плана е дори да го ползвам 2 години. Преди сменях всяка година, че и по-често, но сега не виждам нищо от новите телефони, което да си струва да заменя този. Разликата е прекалено минимална, че да наливам нови 1000+ лева... Единсвения друг телефон който ползвах Година и 8 месеца беше iPhone 6 поради същата причина.
Ако пуснат Андроид Орео ще е супер. Smile

Huawei P9
Цитирай

По план трябва да има ъпдейт до Орео Март 2018.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Може би си въобразявам, но след като изключих опцията на каметата "Свръх снимка", телефонът стана по-чевръст ... С билд B383 съм в момента.
Цитирай

Здравейте колеги, по ирония на съдбата днес си изпуснах телефона и предното стъкло стана на сол. Самия тъч и дисплея работят, но отстрани стъклото ме порязва и се отчупва. В сервиза на Леге, дали сменят евтино стъклото? Ако ида в друг сервиз, гаранцията продължава ли? Ако имате опит споделете за цени и добри сервизи. Благодаря предварително.

Изпратено от моят P9 с помощта на Български пощи

Mi 11 Lite 5G
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)