Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

(2017-12-09, 12:29:54)gabrieladinolova написа:  Скъпи другарчета, напускам ви по хубав повод Smile От вчера съм с новото бижу Huawei Mate 10 Pro.
Уникално апаратче, и този път съм много доволна от марката, ще видим за в бъдеще. След много коле*ания се реших отново да заложа на Huawei. Ябълката не успя да ме привлече Smile Весели празници на всички и ако имате коле*ания за новия модел не му се чудете, ако имате възможност.
Съвсем скоро и аз ще бъда с него. Просто чакам да излезе синият цвят и задължително си го купувам.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай
Аксесоари

Колеги може ли да проверите DRM security level в телефоните си (различни оператори най-добре) с това приложение .В часта Google Widevine Modular DRM - Security Level - L1 или L3 е при вас? Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-12-11, 08:54:16)DroidMaster написа:  Колеги може ли да проверите DRM security level в телефоните си (различни оператори най-добре) с това приложение .В часта Google Widevine Modular DRM - Security Level - L1 или L3 е при вас? Smile
L 3 e при мен колега с б391 съм

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2017-12-11, 08:54:16)DroidMaster написа:  Колеги може ли да проверите DRM security level в телефоните си (различни оператори най-добре) с това приложение .В часта Google Widevine Modular DRM - Security Level - L1 или L3 е при вас? Smile
B394 - L3

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Поздравления: Всички не можем да гледаме Netflix - Amazon Video Prime - според моите наблюдения и HBO GO в HD (това го ползвам лично и качеството няма общо с HD). Smile

Отворете HiCare и им пратете един feedback да го ъпдейтнат. Ако сме повече хора, може и да го променят. Smile

Huawei P9
Цитирай

Колеги вие имате ли тази опция във фейсбук? На повечето други марки телефони я има, а при нас май не[Изображение: ccb9aea9170dff88b35ee4b8f7ae0d2d.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен я има.
Цитирай

Има я и не ти трябва. За продажба на глупости, предимно реплики на тефони и джанти. Тоя фейсбук стана голяма пумия.. Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-12-15, 12:09:01)DroidMaster написа:  Има я и не ти трябва. За продажба на глупости, предимно реплики на тефони и джанти. Тоя фейсбук стана голяма пумия.. Smile

Би ли ми казал версията ти на фейса щом я имаш
Цитирай

Имам го от доста време, не е до версия, а го пускат поетапно. Smile

Huawei P9
Цитирай

Колеги, някой да има наблюдения върху тези покрития за телефона?
Харесва ми това карбоновото фолио което е, но ме съмнява, няма да е контурно, а гладко и смешно като картинка. Та за това ви питам ако някой си е поръчвал или познава някой който използва такова нещо да сподели мнение?
Поздрави !

Китайчето МИ 9Т 128гб
Цитирай

Благодарим, че се свързахте с Отдел Техническа Поддръжка на Huawei.

За този модел няма плануван ъпдейт до Андроид 8. 
Причината е, че сме насочили вниманието си към най-съвместимата версия на Андроид спрямо техническите характеристики на устройството. Не се колебайте, че нашите софтуерни разработчици ще продължат работата си върху подобряване на текущия Андроид. 

Оставаме на разположение, при възникване на други въпроси.
Благодарим, че избрахте продуктите на Huawei.

Поздрави, 
Диляна


Huawei
Отдел Техническа Поддръжка

Край на надеждата! Тия са най-долната компания, първия и последен телефон който взимам от тях. 
Не е честно да даваш 900-1000лв и да получаваш поддръжка по-лоша от телефони за по 600лв.

Huawei P9
Цитирай

И на предишния им флагман Р8 съдбата беше същата, на настоящия Р10 едва ли ще е по различна, но такава им е политиката един андроид нагоре и край, така че това решение за мен не е изненада.
Цитирай

Аз за това го смених моят П9 с Нокиа 8 и не съжалявам

Изпратено от моят TA-1012 с помощта на Tapatalk
Цитирай

То нокия 3 за 250 лева е по-добре.
Цитирай

Честито колеги! Ще получаваме Андроид Орео и EMUI 8! 

Много изненадваща новина! Бях изгубил надежда! Явно тоя телефон ще се ползва по-дълго от предвиденото!

Линк към статията в XDA!

Huawei P9
Цитирай

Супер новина! Честито!

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

И аз бях вече почти сигурен, че няма да получи. Телефонът е страхотен (повече го харесвам от P10) и заслужава орео. Ъпдейтите са единствения недостатък на Huawei.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Скоро трябва да пристигне ъпдейт който добавя 3Д Панорама камера мод Ето как работи за П9 / П9 Плюс.

На мен повече ми се иска един Портрет мод да добавят, че е доста по използваемо.

И в галерията щяло да има Кошче което да пази изтрите снимки 30 дни.

Huawei P9
Цитирай

(2018-01-26, 02:26:11)vladols написа:  И аз бях вече почти сигурен, че няма да получи. Телефонът е страхотен (повече го харесвам от P10) и заслужава орео. Ъпдейтите са единствения недостатък на Huawei.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

И аз така мисля, много добър телефон за мен. Не бях имал такъв до сега Smile



 
Цитирай

Здравейте колеги,днес се сдобих с една P9-ка,страхотно е телефончето но срещам някой трудности. Може ли някой да ми обясни как да добавя снимка и ринг към даден контакт? Опитах какво ли не но не успявам,четох по нагоре в темата че трябва да изтрия контактите от СИМ картата и от телефона,но ми се изтриха и от Гугъл акаунта(не знам как успях да го направя) Bu . Та въпросът ми е - Има ли по лесен начин да се добавят снимки че нещо ми е много сложно управлението на контактите?! Благодаря предварително! Smile
Цитирай

Добавянето на снимки и рингтонове към контакти е доста елементарно направено. Контакти, чукваш на нужния контакт, после задържаш върху горното цветно поле. Избора на ринг е в същото меню, но е най-отдолу. Всичко това е при положение, че контактите са в телефона, ако са на сим картата, НЕ става. [Изображение: c3e01d66141c1651b08f69eebceb9434.jpg][Изображение: f0e6a709981228b058fb910bc528556f.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

Благодаря ви за отговора.Всичко това е направено но след като ми звънне дадения контакт не ми излиза нито снимка,нито ми звъни със зададената мелодия!
Цитирай

Не съм много сигурен, но мисля, че снимките и рингтоновете трябва да са в паметта на телефона, а не на картата с памет. При мен са така и вече повече от година нямам ядове.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

И това опитах,преместих снимките в телефона но отново не става! Sad Започвам да си мисля че телефона има някакъв дефект. Ако някой има други идеи моля да помага!Благодаря предварително! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)