Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не знам защо не се получава. Остава варианта да изтеглиш от Гугъл плей, Sinc.Me, и да сонхронизираш контактите със снимките от Фейсбук, ако поне това е малка утеха.

Изпратено от моят Redmi Note 4 с помощта на Tapatalk

Mi 11 Lite 5G
Цитирай
Аксесоари

Извинявам се предварително за глупавия въпрос. За какво служи motion picture режима на камерата? (Иконката която прилича на слънце). Пробвах го, но не намерих смислено приложение. Благодаря
Цитирай

Това са ти живите фотоси ..снимай с включено "слънчице" ..после в галерия на снимката отгоре има същото "слънчице" и като кликнеш върху него и се движи картинката около секунда ..даже ако слушаш музика през тва време през телефона и тя се възпроизвежда после Smile)
Цитирай

Аз знам какво става ама мислех че има някакъв друг смисъл тая функция
Цитирай

Днеска и моя телефон се изключи много странно. Показваше 12%, отворих снапчат, и бам, изключи се. Пускам го, показва 10%, отварям Спотифай, изключва се, а процентите се сменят на 1%... Слагам на зарядното - 17% показва. Каква е тая схема, не разбрах.... Smile

Huawei P9
Цитирай

(2018-03-10, 12:51:21)DroidMaster написа:  Днеска и моя телефон се изключи много странно. Показваше 12%, отворих снапчат, и бам, изключи се. Пускам го, показва 10%, отварям Спотифай, изключва се, а процентите се сменят на 1%... Слагам на зарядното - 17% показва. Каква е тая схема, не разбрах.... Smile

Звучи като, че ли има нужда от калибрация батерията. И моя така направи няколко пъти и след като я калибрирах сега показва вярно.
Макар, че така или иначе според мен е приключила курса, вече ме държи по половин ден или малко отгоре. Поръчах си друга и ще пробвам да си я сменя. Бързо си замина, аз го купих на 30.12.2016 и почнах да го използвам февруари 2017, за пръв път ми се скапва така батерия на телефон.

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай

Има вероятност да е от последните два ъпдейта.(Преди не го е правил)

В момента в, който стигне 20% ме предупреждава за изчерпана батерия и ми предлага да включа Power Saving Mode и , като го включа си продължава да си работи нормално и не изключва внезапно, но не го ли включа се самоизключва и се получава това което е споделил DroidMAster.

Как се калибрира батерията?

Note 9, 10+
Цитирай

Аз съм с В398 от няколко дни и нямам проблеми преди това бях с В395 и пак не съм имал подобни проблеми с изключване на телефона.
Коя версия на софтуера ползвате?

Sent from my Huawei P9 using Tapatalk Pro

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Аз в момента съм с B394

Note 9, 10+
Цитирай

А аз съм с В386 и нямам никакви проблеми.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Скапана е батерията просто вече ... 
Аз ще го изпращам моя в София да я сменят скоро . При мен го прави като включа камерата и направя 4-5 снимки .
Цитирай

И моя почна да кара малко... Гаранционно ли сменят батерията или се заплаща?

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Хубавото при Huawei е , че може и гаранционно .. изпраща се и му правят диагностика ... Ако е от батерията я сменят за тяхна сметка .. иначе извън гаранционно струва при тях около 70 лв.
Цитирай

По принцип на всякъде батерията е консуматор и не се поддържа от гаранцията. Поне така знам аз ако греша ме извинете

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай

А долу-горе за колко време го връщат?

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Всички телефони, на които батерията е non-removable (не може да се маха), се обслужват гаранционно. Знам го, защпто имам един алкател идол от 2013 и по време на гаранцията се скапа батерията и я смениха безплатно.

Изпратено от моят Huawei Mate 10 Pro BLA-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Изпратих телефона през Виваком. Батерията беше подменена гаранционно за около 5 дни.
Цитирай

И при мен става така, само че на 31%.
Цитирай

Аз ще го изпращам директно на Huawei в София понеже Теленор са мизерници и отиде поне месец ...
Цитирай

Оранжевите правят опити с пускането на 4.5G
http://nixanbal.com/vivacom-puska-4-5g-v...lemi-grada
Нашите устройства поддържат ли "т.нар. carrier aggregation на 1800 MHz и 2100 MHz. "? Живея в Русе, но при мен иконката все още показва само "4G", а за 4.5G би трябвало да показва "4G+"
Цитирай

Аз от месеци имам 4G+ на Теленор. Smile

Huawei P9
Цитирай

Ок, значи да разбирам че устройствата ни го поддържат. А някакви допълнителни настройки трябва ли да се правят?
Моля те, сподели резултат от някакъв speed test.
Благодаря предварително!
Цитирай

Ето. Нищо не съм настройвал, само си минава на 4G+. Явно тестват на определени места. Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Huawei P9
Цитирай
Photo 

Благодаря.
Ето какво показва моя тест, без +
   
Цитирай

Колеги някой от вас ползва ли HBO GO? Ако да като стиймвате някой филм и шоу как ви се вижда качеството? При мен съм сигурен, че не е повече от 480p... Като цяло от което и приложение да стриймвам сериал, качеството е такова, нищо общо с HD или FullHD. Честно казано само в YouTube и приложение като Спремио, където теглиш самата версия в супер висока резолюция се вижда кристално.

Докато съм в нормален разговор, скоростта на нета пада до там, че е неизползваем почти. Всичко зарежда супер бавно. При вас така ли е?

При Разговор през приложение като Google Duo или Facebook Messenger - има супер гадни цвилещи звуци, когато не е на WiFi, ако е на WiFi се чува/вижда идеално.

Някой с подобни наблюдения/проблеми?

Huawei P9
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)