Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Най-добре се обади в сервиза на Huawei и направо питай там. Поне ще ти го направят читаво и бързо. Smile

Huawei P9
Цитирай
Аксесоари

Напоследък забелязвам едно явление. От 17 % батерията пада до 4 % за 3 минути използване. След което половин час остава на 4% и тогава се изключва. Има и друго. Веднъж като го зареждах реших да рестартирам телефона и от 22% преди рестарта беше 48% след рестарта. Имам чувството, че батерията се скапва.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-10-15, 11:17:50)vladols написа:  Напоследък забелязвам едно явление. От 17 % батерията пада до 4 % за 3 минути използване. След което половин час остава на 4% и тогава се изключва. Има и друго. Веднъж като го зареждах реших да рестартирам телефона и от 22% преди рестарта беше 48% след рестарта. Имам чувството, че батерията се скапва.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
Може и софтуерен да е бъга. Като ти дойде ъпдейта направи пълен ъпдейт. Може да се оправи.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

И при мен е така батерията и незнам дали просто живота им е една година или е софтуерно ... 
Чакам ъпдейта , ще направя и ресет .. ако не се оправи значи батерията заминава
Цитирай

Случка от преди 10мин. Телефона ми се изключва, нямам батерия, влизам да се измия, че сменяхме гумите на приятел, и докато се измия за 2мин - заредени 20% вече..
П.С - пуснал съм и тема, но все пак, ако някой има време и желание да удари едно рамо, че имам проблем с руут-а.

Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай

Някой да знае как мога да комбинирам новия шрифт на google - Product Sans със емотиконите от Android Oreo? Имам ги и двата във ttf формат

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-10-31, 21:01:55)icaka2001 написа:  Някой да знае как мога да комбинирам новия шрифт на google - Product Sans със емотиконите от Android Oreo? Имам ги и двата във ttf формат

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Пиши в XDA темата за Change emojis [Solved] нещо такова, виж там има един човек, ги комбинира много бързо. После сподели и тука и аз да го дръпна Big Grin Другия начин е с adb-то да си активираш скритото меню на телефона за смяна на фон и така Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-11-01, 01:13:31)DroidMaster написа:  Пиши в XDA темата за Change emojis [Solved] нещо такова, виж там има един човек, ги комбинира много бързо. После сподели и тука и аз да го дръпна Big Grin Другия начин е с adb-то да си активираш скритото меню на телефона за смяна на фон и така Smile
То ми е активирани това меню ама когато сменя шрифта на Product Sans емотиконите ми се връщат на стоковите. Писах в XDA да видим дали някой ще се отзове.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-10-16, 15:51:20)CosmicGate написа:  Случка от преди 10мин. Телефона ми се изключва, нямам батерия, влизам да се измия, че сменяхме гумите на приятел, и докато се измия за 2мин - заредени 20% вече..

Същата история вчера - вадя го от джоба и е на 15%. Пускам камерата за снимка и телефона се изключва с надпис - няма батерия 0%. Включвам го в тока и в рамките на 5 мин батерията беше на 39% заредена. Махнах го от зарядното и си изкарах целия ден така...

Huawei P9
Цитирай

От десетина дена и аз се обзаведох с П9. За пръв път съм с Хуауей. И чесно не очаквах че фончето е толкова добро. И не само тактилно , да си го моташ из ръцете. Просто е отлично балансирана машинка. Версията ми е едносимовата L09 с единия радио модул.
Изуми ме как държи батерията на стенбай. Кажи го нулев дренаж. Ами преди това бях с самсунг S7 , а там ползваш не ползваш - батерията си заминава на ура. Сега го тествам точно на дрен. При слабо ползване  в момента ми показва 5 дена и 15 часа от последното зареждане. А е на 32% батерията. УайФая е постоянно включен. Ъпдейтват си се програмките там. 
За тея 5 дена , разговори до 15 мин общо, основно интернет ,около 1ч  писанки по Вайбър, пощи там . Интернет на 4 Г в движение кажи го още час. 
На такъв режим S7 не изкарваше и 3 дена. После ще го изпробвам и на макс режими да видим колко ще издържи. 
Мине ли  5 часа на активен екран в нета...ами какво да искам повече.... Игри на фона не играя - за това си имам таблет Smile .
Та с две думи - до тука само положителни емоции от фончето. Видимо напразно не съм и обръщал внимание на тази марка.
Цитирай

Даа, телефончето си заслужава и аз съм отскоро с него, като преди това бях с Samsung Galaxy A5-2016 и Samsung Galaxy S3.
Не че бяха лоши Самсунгите, но ми беше омръзнало да ходя с два телефона и сега съм с двусимовия вариан който също изкарва около 5 дена. Не съжалявам че преминах в лагера на Huawei.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Здрвейте! Искам да попитам при някой друг наблюдава ли се тракащ шум в горната част на телефона? Установявам го като хвана телефона в и с показалец го ”потупам”между сензора за отпечатъци и светодиодите. Нещо вътре трака.
Цитирай

Автофокуса на камерите трябва да е... разбира се ако не се бъркам.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Вероятно е това.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Някой пробвал ли работи ли на телефона OTG
Цитирай

Да. Работи без проблем!

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

От скоро имам следния проблем. При студено време и заряд на батерията 40% като включа камерата и след известно време (около 3 мин.) телефонът показва, че има 1% и след 30 секунди се изключва. След това аз го включвам и отново показва 40%. Така остава още няколко секунди и пак 1%, след което се изключва. Чак когато го затопля се оправя. Явно е от износване на батерията. Тези дни ще се ходи на сервиз май.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Да, батерията е износена, аз на айфона имах същият проблем.Незнам дали с някоя програма ще покаже реално колко процента е износена батерията.
Каква е цената на нова оригинална батерия за p9 някой знае ли?
Цитирай

Привет,гледам че по сайтовете за gsm части предлагат батерии за Huawei P 9 на цени 25-30 лв.Фирмите претендират че са оргинални батериите,но дали е така хич и нямам на идея.Най добре ако сте от София да отидете в фирмения магазин на Huawei и да попитате там за батерия.Сигурно ще е по скъпо но поне на 100% батерията ще е оригинална.Малко се съмнявам батерията да вие заминала толкова бързо,модела няма и две години.Имам бери от 2013 година и батерията му е повече от супер.Върнете фабричните настроики на телефона и би трябвало да се реши проблема с батерията.И на мен ми се е случвало подобна случка като вашата но на други марки смартфони.В повечето случай един рестарт на телефона помага,но с връщане на фабричните настроики съм си решевал проблемите с телефона генерално.Може някое приложение да ви е забило или да се получил някакъв бъг на операционната система и за това да ви е паднала толкова рязко батерията.Странно е обаче че като сте го включили телефона е показвал отново същия заряд на батерията от преди тя да падне до 1%.Поздрави и успех ви желая

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Аз мисля, че ключово тук е студеното време, защото при стайна температура нямам проблеми.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Да и това е възможно,чувал съм за подобни проблеми заради студеното време.Особено когато температурата падне чувствително под нулата.Но доколкото си спомням ставаше на въпрос за други марки смартфони.Всичко е наред с моя P'9 работи си великолепно и след последния ъпдейт батерията му държи доста прилично.Ползвам го като втори телефон и съм изключително доволен от него.

Изпратено от моят VKY-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Случвало ми се е на Хонор 8 да се изключи докато снимам навън в много студено време

Huawei Mate 9 Pro Titanium Grey 6/128 GB
Цитирай

Миналата година при минус 7-8 ми го направи , но тогава беше на 2 месеца телефона и си беше от студа ... 
Сега вече като е на година и два месеца ми го прави три пъти вече и не при студено време  ... имам 30-40 % , правя 10тина снимки и телефона изключва ... зареждам го до 20-30 % и след това стои с часове на тези % без да мръдне ... 
Не съм пробвал с хард ресет все още аз поне ...
Цитирай

Скъпи другарчета, напускам ви по хубав повод Smile От вчера съм с новото бижу Huawei Mate 10 Pro.
Уникално апаратче, и този път съм много доволна от марката, ще видим за в бъдеще. След много колебания се реших отново да заложа на Huawei. Ябълката не успя да ме привлече Smile Весели празници на всички и ако имате колебания за новия модел не му се чудете, ако имате възможност.
Цитирай

(2017-12-09, 12:29:54)gabrieladinolova написа:  Скъпи другарчета, напускам ви по хубав повод Smile От вчера съм с новото бижу Huawei Mate 10 Pro.
Уникално апаратче, и този път съм много доволна от марката, ще видим за в бъдеще. След много коле*ания се реших отново да заложа на Huawei. Ябълката не успя да ме привлече Smile Весели празници на всички и ако имате коле*ания за новия модел не му се чудете, ако имате възможност.
Честито и със здраве да си ги ползваш! Очакваме отзиви от теб за този апарат. Все пак всички тук сме с марката huawei без значение модела

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)