Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei P9

мнение 1 176 от DroidMaster

Най-добре се обади в сервиза на Huawei и направо питай там. Поне ще ти го направят читаво и бързо. Smile
Huawei P9
Цитирай

мнение 1 177 от vladols

Напоследък забелязвам едно явление. От 17 % батерията пада до 4 % за 3 минути използване. След което половин час остава на 4% и тогава се изключва. Има и друго. Веднъж като го зареждах реших да рестартирам телефона и от 22% преди рестарта беше 48% след рестарта. Имам чувството, че батерията се скапва.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
Huawei P9 L19
Цитирай

мнение 1 178 от icaka2001

(15 Oct 2017, 12:17:50)vladols написа: Напоследък забелязвам едно явление. От 17 % батерията пада до 4 % за 3 минути използване. След което половин час остава на 4% и тогава се изключва. Има и друго. Веднъж като го зареждах реших да рестартирам телефона и от 22% преди рестарта беше 48% след рестарта. Имам чувството, че батерията се скапва.

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
Може и софтуерен да е бъга. Като ти дойде ъпдейта направи пълен ъпдейт. Може да се оправи.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Huawei P9 - Android 7.0
Цитирай

мнение 1 179 от jinjileza

И при мен е така батерията и незнам дали просто живота им е една година или е софтуерно ... 
Чакам ъпдейта , ще направя и ресет .. ако не се оправи значи батерията заминава
Цитирай

мнение 1 180 от CosmicGate

Случка от преди 10мин. Телефона ми се изключва, нямам батерия, влизам да се измия, че сменяхме гумите на приятел, и докато се измия за 2мин - заредени 20% вече..
П.С - пуснал съм и тема, но все пак, ако някой има време и желание да удари едно рамо, че имам проблем с руут-а.
Xiaomi RedMi Note III Pro. 
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD