Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[X10][ROM] WB-XPERIA TW Gingerbread V6
#26

Аз като включих Бравиа функцията наистина видях разлика- цветовете станаха по-ярки, а дисплея по-светъл.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
Аксесоари
#27

Denie46 написа:Аз като включих Бравиа функцията наистина видях разлика- цветовете станаха по-ярки, а дисплея по-светъл.
Аз нещо не я виждам.. де да знам... Обаче здраво ми насича музиката като съм в Галерията да разглеждам снимки или правя нещо, което натоварва процесора, хем е 1Ghz....

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай
#28

Първата е със,втората е без.

[Изображение: 1bravia.png]
[Изображение: 1nobravia.png]



От XDA
Цитирай
#29

x10 написа:Първата е със,втората е без.


От XDA

Без Bravia Engine:
[Изображение: B7K7oqPS.jpg]

С Bravia Engine:
[Изображение: I4SaTbfR.jpg]

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай
#30

Snuupy написа:
Denie46 написа:Аз като включих Бравиа функцията наистина видях разлика- цветовете станаха по-ярки, а дисплея по-светъл.
Аз нещо не я виждам.. де да знам... Обаче здраво ми насича музиката като съм в Галерията да разглеждам снимки или правя нещо, което натоварва процесора, хем е 1Ghz....


както казах в по-горен пост... setSPU показва че процесора работи на 528мгх и няма възможност за увеличаване до 1,000 както като бях с 2.1... :capitulation:

Sony Ericsson XPERIA x10i
Цитирай
#31

Браво за темата!



nIki_Christov написа:както казах в по-горен пост... setSPU показва че процесора работи на 528мгх и няма възможност за увеличаване до 1,000 както като бях с 2.1... :capitulation:

При мен нормално си работи SetCPU до 998 mhz. Преинсталирай го на ново и ако го слагаш от стар бекъп...недей. Качи на на чисто.
Цитирай
#32

Колегата-автор на темата, надявам се, няма нищо против, че съм добавил 004 в първия пост с линк за сваляне и changelog.

SIV
Цитирай
#33

deffecto написа:Колегата-автор на темата, надявам се, няма нищо против, че съм добавил 004 в първия пост с линк за сваляне и changelog.
разбира се, че нямам нищо против ... като гледам wolf е сложил за допълнителен download още няколко допълнителни благинки ... само ще трябва да оформя темата и да махана 003 ама това ще стане довечера, защото трябва да тръгвам на работа
Цитирай
#34

Добавени Panorama Fix и Circle Battery Mod в първия пост.

SIV
Цитирай
#35

Тоя хотфикс през рикавърито се флашв а,но като инстал кастъм зип или инстал ъпдейт зип?

Lg g3 and galaxy note stock
Цитирай
#36

Dzvero написа:Тоя хотфикс през рикавърито се флашв а,но като инстал кастъм зип или инстал ъпдейт зип?
Install Custom zip- няма нужда да преименуваш зип-а. Mожеш и с Install update.zip просто трябва да го преименуваш на Update.zip

SIV
Цитирай
#37

Благодаря за пояснението. А да питам само на мен ли баъерията ми се зарежда 5 часа на зарядно 220 v ? Странно, но не виждам лаунчера да е променен с новия фикс :confused:

Lg g3 and galaxy note stock
Цитирай
#38

В новия лаунчер с десния бутон (този за преподреждане на app drawer-a) има функция за деинсталиране. Също така в Начален екран, когато натиснеш ляв бутон Меню, има подменю Теми, но за момента няма такива изтекли от SE.

SIV
Цитирай
#39

deffecto написа:В новия лаунчер с десния бутон (този за преподреждане на app drawer-a) има функция за деинсталиране. Също така в Начален екран, когато натиснеш ляв бутон Меню, има подменю Теми, но за момента няма такива изтекли от SE.

Точно така и освен това Overview mode (като пощипнете с 2 пръста началния екран) )има малко "по-плуващ" изглед Big Grin
Цитирай
#40

Добре аз не мога да сложа кернела и 2.3 след като инсталирам wolf рома. Постоянно ми се включва без да му натискам неищо и немога да го закача с flashtools. Дайте съвети

Black Samsung Galaxy S IV (with stock 4.3 Jelly Bean)
Цитирай
#41

panorama beta за какво служи?!

Sony Ericsson XPERIA x10i
Цитирай
#42

Panorama Beta е програма от Сони Ериксон, прави панорамни снимки.

SIV
Цитирай
#43

valkata88 написа:Добре аз не мога да сложа кернела и 2.3 след като инсталирам wolf рома. Постоянно ми се включва без да му натискам неищо и немога да го закача с flashtools. Дайте съвети
Чакай малко, ти си с на Wolf ром-а, и искаш да сложиш кернел и 2.3.3?

SIV
Цитирай
#44

deffecto написа:
valkata88 написа:Добре аз не мога да сложа кернела и 2.3 след като инсталирам wolf рома. Постоянно ми се включва без да му натискам неищо и немога да го закача с flashtools. Дайте съвети
Чакай малко, ти си с на Wolf ром-а, и искаш да сложиш кернел и 2.3.3?
Искам да сложа това FTF Bundle(съдържа kernel & baseband от стоковия SE FW 2.3.3) но не мога защото постноянно ми се включва сам. Ако можеш ми помогни, защото от 1 час телефона ми е изключен и без никакъв РОМ !

Black Samsung Galaxy S IV (with stock 4.3 Jelly Bean)
Цитирай
#45

Погледни точка 4. След като инсталираш зипа с ROM-a, и ти изпише complete, извади батерията на телефона, и кабела от компютъра. (На мен USB-тата ми са отпред и е много по-лесно), или пък от телефона, в зависимост къде ти е по-лесно, след това пусни през Flashtool kernel-a (.ftf) и го остави да търси X10 като устройство, сложи батерията, задръж Back, и вкарай кабела.

SIV
Цитирай
#46

Аз нищо ново на видях с новия фикс... всичко си е по старо му..

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай
#47

deffecto написа:Погледни точка 4. След като инсталираш зипа с ROM-a, и ти изпише complete, извади батерията на телефона, и кабела от компютъра. (На мен USB-тата ми са отпред и е много по-лесно), или пък от телефона, в зависимост къде ти е по-лесно, след това пусни през Flashtool kernel-a (.ftf) и го остави да търси X10 като устройство, сложи батерията, задръж Back, и вкарай кабела.
Благодаря ти много стана. Аз първо слагах батерията и после пусках да търси устройство Smile

Black Samsung Galaxy S IV (with stock 4.3 Jelly Bean)
Цитирай
#48

нещо не работи ГПС-а помагайте ? благодаря!

Xperia x10, Xperia S, SAMSUNG SGS3, Samsung Galaxy MEGA 6.3, SAMSUNG SGS4, SONY Xpera Z2 ,SAMSUNG GALAXY NOTE 4
Цитирай
#49

A от къде се включва Бравия функцията ?

Black Samsung Galaxy S IV (with stock 4.3 Jelly Bean)
Цитирай
#50

valkata88 написа:A от къде се включва Бравия функцията ?
Settings-Display-Mobile BRAVIA Engine. По default мисля, че беше включена.

SIV
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)