Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[X10][ROM] WB-XPERIA TW Gingerbread V6

Не е стабилен, при по-добра версия сигурно ще го добавят.

Advanced Xperience Projects  Team Leader  
  X10, running  Advanced Xperia ROM                                
  Z1, running Advanced Xperience ROM
Цитирай
Аксесоари

Забелязах, че сензора за контрол на светлината не работи, въпреки, че ползвам Brightness Profiles и съм задал AUTO, при всички ли е така?

Notebook: HP G6, CPU: Intel Core i5 @ 2.6-3.2Ghz, RAM: 6GB DDR3, HDD: 750GB SATA II, Video: ATI HD7670 2GB
Phone: Sony Xperia M2 Black @ Android 4.4.4 @ 16GB SanDisk MicroSDHC Class 10
Цитирай

честита нова година колеги.имам 1 питанка-има ли някакви теми за този ром(и ако има дайте линк към тях)освен тези които сте посочили в предишните мнения.благодаря ви предварително.

Xperia x10, Xperia S, SAMSUNG SGS3, Samsung Galaxy MEGA 6.3, SAMSUNG SGS4, SONY Xpera Z2 ,SAMSUNG GALAXY NOTE 4
Цитирай

Файловете са затрити...някой може ли да ми ги прати?
Цитирай

Що да са затрити...явно не си проверил в оригиналната тема: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1192988
Цитирай

Denie46 написа:Не е стабилен, при по-добра версия сигурно ще го добавят.

Всъщност последната версия, с която съм в момента, е изключително стабилна и има 4 версии - 2 за заключен и 2 за отключен буутлоудър, като мога да твърдя, че не съм намерил бъг в нито една от четирите. Гледам, че си с Achotjan и аз бях с него преди да мина на Уолф и мога да кажа, че Wolfbreak е по-стабилен и от Achotjan, само дето темата е на андроид 2.3.3 Smile
Като цяло го смених заради камерата, но видях, че и скоростта е по-добра, затова ще помоля автора на темата да я обнови Smile

Samsung Galaxy S III
"Success is a lousy teacher. It seduces smart people into thinking they can't lose" - Bill Gates
Цитирай

Явно тоя чудесен Ром е изоставен тук

http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1192988

Xiaomi Redmi 6 pro
Цитирай

За съжаление е така.. Ако темата беше моя щях да я обновя, но не мисля, че е редно да правя нова след като тази е още тук.

Samsung Galaxy S III
"Success is a lousy teacher. It seduces smart people into thinking they can't lose" - Bill Gates
Цитирай

Моля за помощ защото се обърках доста вече.До тук съм направил следното:Свалих флаштула ,инсталирах го разпозна ми телефона,рутнах го,инсталирах xRecovery и направих бакъп от там.Оттук натам какво да правя не знам аз ли не мога да ги сваля тези линкове или при всички е така.Влезнах в оригиналната тема в ХDA и там стигнах до два даунлоуда за неотклячен бутлоуър: stock и freecernel version.Свалих и двата и от тук вече не знам какво да правя.Гледах клипа но ще ми е по спокойно ако някой от вас ми помогне.Пропуснах да кажа че съм със 2.3.3.И така и не разбрах как да разбера имам или нямам бейсбанд.71.Съжалявам че спамя така сериозно но за първи път се захващам с такова нещто и всяка помощ е добре дошла за мен.
Благодаря предварително. :cheers:
Цитирай

Как се ориентира към този ром?

Поддръжката му е спряна от миналата година.

Май скоро трябва да я смъкна от "Важните" теми. :whistle:
Цитирай

А тогава кой ще ми препоръчаш.
Цитирай

Като за теб: https://www.androidbg.com/forum/topic297...ralab.html
Цитирай

някой имал ли е проблем с wi fi то преди малко си качих този ром и wi fi то не работи.Имам бейсбанд .71
проблема при мен е че не мога да флашфам с флаштул.При включен дебугинг ми казва че е офф и от там идва проблема.Някво решение
Цитирай

Инсталирай си драйверите.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)