Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[X10][ROM] WB-XPERIA TW Gingerbread V6
#51

При мене много добре се държи рома. Много мазно се работи между екраните, апп дроуъра и менюто. Имам чувството, че чувствителноста на тъча се е увеличила (спрямо 2.1/2.2).

Нямам забележки. Само трябва да си намеря свободно време да му сготвя една темичка Tongue
Цитирай
Аксесоари
#52

GH0STFACE написа:При мене много добре се държи рома. Много мазно се работи между екраните, апп дроуъра и менюто. Имам чувството, че чувствителноста на тъча се е увеличила (спрямо 2.1/2.2).

Нямам забележки. Само трябва да си намеря свободно време да му сготвя една темичка Tongue
Надявам се да споделиш темичката GH0STFACE, когато я сготвиш разбира се..... :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#53

А при някой да се получава проблем с моунтването на картата с компютър? Само ми индикира че зарежда телефона, но не иска да активира картата памет като устройство??? :-(
Извинете, след рестарт, но на компютъра, се оправи. Dance
Вече се виждах как преинсталирам...... телефона. :-)

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#54

kreato написа:Всичики допълнения и хотфикса се инсталират след точка 6 в инструкциите. Ще допълня и че след първото включване setup wizard-а дава force close след като попълните настройките за час, може да го пропуснете като му дадете skip (това е поправено с хотрикса), освен това има пълна поддръжка на български език тъй като рома е базиран на стоковия SE 2.3.3


А как точно се инсталират, и трябва ли да се разархивират ?

Xiaomi Redmi 6 pro
Цитирай
#55

getzov написа:
kreato написа:Всичики допълнения и хотфикса се инсталират след точка 6 в инструкциите. Ще допълня и че след първото включване setup wizard-а дава force close след като попълните настройките за час, може да го пропуснете като му дадете skip (това е поправено с хотрикса), освен това има пълна поддръжка на български език тъй като рома е базиран на стоковия SE 2.3.3


А как точно се инсталират, и трябва ли да се разархивират ?
Флашват се през Рекавъри.

SIV
Цитирай
#56

Някой пробвал ли е търсене на WIFI над 10 channel мрежа и дали я намира или проблема е само при мене?
Цитирай
#57

Момчета,много ви моля за помощ ( при възможност на език като за човек,който за първи път ъпдейтва сам софтуера на х10).Та - направих всичко там със Flash Toola и 2.3 обаче тия следващите точки ги пропуснах в първия момент и от там нататък - не мога да ги изпълня.Час и половина се мъча над това да го пусна във "flash mode" и не може и не може.Ако може съвет какво да правя или дори да ми кажете как да върна стария софтуер и да почна отначало процедурата.Много моля - помогнете...Телефона стои на черен екран и само един бял надпис Sony Ericsson.Даже не мога да пусна xRecovery : (((((((((((

XPERIA 10a
Andro 2.3 ~ Wolf
Цитирай
#58

morbit написа:Момчета,много ви моля за помощ ( при възможност на език като за човек,който за първи път ъпдейтва сам софтуера на х10).Та - направих всичко там със Flash Toola и 2.3 обаче тия следващите точки ги пропуснах в първия момент и от там нататък - не мога да ги изпълня.Час и половина се мъча над това да го пусна във "flash mode" и не може и не може.Ако може съвет какво да правя или дори да ми кажете как да върна стария софтуер и да почна отначало процедурата.Много моля - помогнете...Телефона стои на черен екран и само един бял надпис Sony Ericsson.Даже не мога да пусна xRecovery : (((((((((((

Извади батерията, телефона ще изгасне. Пусни флаштуул. Натисни бутон Flash, избери това което искаш да флашнеш и следвай стъпките.
Най-добре да направиш това като свалиш някой 2.1 фърм от темата за флаштуул.
Цитирай
#59

Ето една на пръв поглед приятна тема за този ром: http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=1196218
[Изображение: 35572274519927347366.jpg]
Цитирай
#60

GH0STFACE написа:Извади батерията, телефона ще изгасне. Пусни флаштуул. Натисни бутон Flash, избери това което искаш да флашнеш и следвай стъпките.
Най-добре да направиш това като свалиш някой 2.1 фърм от темата за флаштуул.


Страшно много пъти го направих.Изчетох и тука и на Wolf темата и коментари и съм омагьосан Sad

Наистина като за малоумни,но това ли е последователността :

1.Вадя батерията.
2.Връщам батерията.
3.Пускам Flash tool и избирам папката където е .ftf-то.
4.Давам ОК,пускам да работи програмата.
5.Задържам BACK бутона и вкарвам USB-то.
6.Продължавам да държа BACK бутона,докато не се изпълни flash-ването.

?

XPERIA 10a
Andro 2.3 ~ Wolf
Цитирай
#61

Да така се прави,аз го правя когато избереш ftf файла във флаш тоола и той ти покаже да включиш gsma към usbi то,аз не вадя usb кабела а само батерията и я слагам след като натисна бутона за назад и след няколко секунди тръгва инсталацията и пускаш бутона. Smile

Aко не се справяш пиши лично съобщение и ще ти обясня. Smile

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#62

- ERROR - Please install or reinstall device drivers from drivers folder
- INFO - Searching Xperia....

Ето това ми изписва Flash Tool-a като ги направя тия работи Sad
До сега пишеше "Да пусна телефона във flash mode".... Sick

XPERIA 10a
Andro 2.3 ~ Wolf
Цитирай
#63

morbit написа:- ERROR - Please install or reinstall device drivers from drivers folder
- INFO - Searching Xperia....

Ето това ми изписва Flash Tool-a като ги направя тия работи Sad
До сега пишете "Да пусна телефона във flash mode".... Sick
В папката на изтегления Flashtool (новия) има папка с драйвери, инсталирай драйвера и трябва всичко да е наред.

SIV
Цитирай
#64

Изпревариха ме със отговора Big Grin

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#65

Момчета много ви благодаря,че се занимавате с мен по никое време.Сега ще разберем има ли резултат.Пуснах от папката Drivers тоя Gordon Gate (инсталира се и нищо не се отвори ) ама да видим.

Edit : МОМЧЕТА,ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ :bow: Номера с ваденето на батерията и драйверите стана - инсталацията тръгна! Ако сте от София - пишете ми на лично - с най-голямо удоволствие ще почерпя :cheers:

XPERIA 10a
Andro 2.3 ~ Wolf
Цитирай
#66

Big Grin Ако имаш други проблеми пиши ще помагаме,този мод е много добър слагай го. Smile

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#67

Последен въпрос и обещавам от там нататък да се спасявам Big Grin

Back up-a,който направих преди инсталацията,трябва ли сега да го връщам или той е просто като предпазна мярка ако нещо се прецака,за да може да се възстанови телефона принципно :unknw:

XPERIA 10a
Andro 2.3 ~ Wolf
Цитирай
#68

morbit написа:Последен въпрос и обещавам от там нататък да се спасявам Big Grin

Back up-a,който направих преди инсталацията,трябва ли сега да го връщам или той е просто като предпазна мярка ако нещо се прецака,за да може да се възстанови телефона принципно :unknw:
Не е необходимо. Той е в случай, ако се обърка нещо.

SIV
Цитирай
#69

Не той е за всеки случай ако нещо се прецака. Smile

По дяволите deffecto е доста бърз,или аз съм бавен. :rofl:

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#70

Хахах, с Полковника се надпреварваме :thumbup:

Wolf анонсира, че 005 е в тестов период.
Wolfbreak написа:Update 005 in testing now. My CM 6 Tweaks were 11kb big and my 2.3 Tweaks on 004 was 10kb, now on 005 its 20kb full of Tweaks I hope they all bring a boost at testing Phase now.

SIV
Цитирай
#71

Днес в xda (не помня темата) бях прочел, widget-ите за снимки и музикалния плеър използват твърде много памет. Музикалния widget има доста тежки анимации и може да натовари телефона с до 70% от паметта на телефона. Снимките от галерията (Photo Widget) пък дори до 100%!
Извод: Ако не искате да ви сече- просто не използвайте 2та widget-a.

SIV
Цитирай
#72

Супер,благодаря за инфото. Smile
Edit: А нещо за оварклокване пише ли се,или още е рано. Smile
Edit:Когато правя снимки изглеждат добре на gsma,обаче когато ги кача на pc-то са размазани имате ли идея защо е така ?

http://xbox360-bg.net
Skype: polkovnika2,HTC One X,Sonyericsson x10i,Nokia 2x 5800xm,N 96,95,73,..,
Цитирай
#73

Всички девелопери чакат кернел ресурсите от СЕ.

005 - евентуално утре.
Получих това като отговор от WB: Im working on even more Tweaks so maybe wait for tommorrow.

Като знам, че тази вечер няма да е с 005, отивам да се наспя. Лека нощ.

@polkovnika: утре ще пробвам това със снимките.

SIV
Цитирай
#74

Lol, във fix 005 има Google talk s video/audio разговор.
От кога го чакам това Tongue
Цитирай
#75

polkovnika2 написа:Супер,благодаря за инфото. Smile
Edit: А нещо за оварклокване пише ли се,или още е рано. Smile
Edit:Когато правя снимки изглеждат добре на gsma,обаче когато ги кача на pc-то са размазани имате ли идея защо е така ?

все още не съм правил снимки... но пробвах панорамата вчера ии сега като качих снимката не беше размазана

Sony Ericsson XPERIA x10i
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)