Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с камерата при стартиране
#1

Здравейте приятели, рядко пиша тук, но ми се появи странен проблем с телефончето. От едно известно време насам (не постоянно), когато включа камерата да направя снимка, ми излиза всичко при самото активиране, но на черен екран. Не обърнах внимание първите три пъти, защото си помислих, че е някакъв бъг от камерата, но проблема си остана. Трябва ли да му правя хард ресет, или най-добре да го рутна и сложа някакъв друг ром? 
 
Не смея много да го ръчкам по този начин, че като гледам на доста колеги са им "умирали" телефончетата.

Благодаря на всички за помощта предварително!

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
Аксесоари
#2

Сложи друго приложение да видиш  с него как ще е, изчисти кеша на приложението.
Този телефон не може да умре от смяна на ром или нещо подобно, може да умре само при хардуерен проблем.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#3

Благодаря за бързия отговор! Сложил съм му от доста време насам и CAMERA MX, но според мен дефолтната е по-добра и прави снимките по-реални с наситени цветове. Както и да е, за година ползване само това е като по-сериозен проблем, иначе телефона е уникално добър и може би най-добрия андроид телефон, който съм имал.

Благодаря още веднъж!

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#4

То ясно че стоковата е най добра, но идеята беше дали с друго приложение прави така.

SAMSUNG Galaxy S23 Ultra 5G
HUAWEI Watch 3 Pro


Цитирай
#5

Ползвам я относително рядко за да бъда обективен в отговора си. За моментите в които съм я включвал, не ми е създавала проблеми. Ще тествам няколко дни и пак ще пиша.

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай
#6

Изчисти кеша и настройките на камерата както ти е казал Ивайло

Sent from my K920 using Tapatalk
Цитирай
#7

С CAMERA MX нямам проблеми за тези три дни ползване. Изчистих кеша и на стоковата камера и засега работи отлично. Мисля, че темата е за заключване, или триене.

Благодаря, Иво!

Samsung Galaxy S9+ Duos (64+128GB)
iPad (2017) 128GB WiFi only
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)