Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Записване на разговор (Call recorder)
#1

Преди време търсех, но не успях да намеря качествена и безплатна такава програма, но случайно днес попаднах понеже отново ми трябва и реших да я споделя тук.Ползвам я от няколко часа и за сега работи добре, автоматично записва с добро качество, файловете са доста малки - около минута разговор е 200-300кб.Може да си ги записваш или само да ти седят в някаква листа, от където да ги триеш или прослушваш.


http://www.appsapk.com/auto-call-recorder/
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой да даде качествен рекордер за запис на обажданията. Не зависимо дали е безплатен или платен стига да върши работа и да може и има следните опции. Да може да съхранява в карта памет и да може да записва в Mp3 формат. Ако някой знае такъв и го е тествал със сигурност, че работи да казва. Смених много рекордери никой не върши точната работа за която е. Или записват само моя глас някой рекордери или само другия Smile не е опция това а са си така прецакани по принцип.
Цитирай
#3

Пробвай това: https://play.google.com/store/apps/detai...om.nll.acr

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#4

Може да пробваш и този https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder
Не съм го пробвал, защото ползвам вградения в телефона ми. Този е платен по принцип, но за няколко дни е безплатен.
Цитирай
#5

Acr е пълен боклук имам про версията и само пари на вятъра. Нито работи записването в картата нито записва отсрешният глас. Само моят глас се чува и записва. Тоя другия рекордер и той на същия прицип. Искам човек който е тествал и работи с дадена програма в момента. За в магазина да гледам ровя и тествам съм ги минал. @econt къде го тоя вграден рекордер?
Цитирай
#6

Най-доброто което съм намерил и ползвам е Boldbeast recorder. Може да свалите от тук : https://www.boldbeast.com/android/call_recorder.html
Цитирай
#7

(2017-05-06, 07:11:11)SmasHinG написа:  Искам човек който е тествал и работи с дадена програма в момента. За в магазина да гледам ровя и тествам съм ги минал.

PixelPhone Pro v3.9.9.10  има такива възможности. Проверено е. Ползвам я от доста време.

Xiaomi Mi Note 10 Lite, Realme 7, Acer Iconia One 10
Цитирай
#8

Bolda печели супер 21лв. Про версия, но няма лъжи и всичко си работи прекрасно. Благодаря
Цитирай
#9

(2017-05-06, 07:11:11)SmasHinG написа:   @econt  къде го тоя вграден рекордер?

В Meizu MX4  го има вграден.
Цитирай
#10

Браво за Мейзу дано и Самсунг им хрумне някога да го направят.
Цитирай
#11

Boldbeast и свободната версия е добра - работи си и е без реклами . Единствено няма опция за автоматично записване на разговорите , но тъй или иначе не я ползвам.
Цитирай
#12

В Xiaomi също го има вграден.И работи добре.

POCO X3 NFC 6/128
Цитирай
#13

(2017-05-06, 10:42:50)BisVal написа:  Boldbeast и свободната версия е добра - работи си и е без реклами . Единствено няма опция за автоматично записване на разговорите , но тъй или иначе не я ползвам.

Моля някой с Bolbeast да сподели налична ли е функция да НЕ записва разговорите с даден потребител при автоматични настройки за запис.
В презентацията от разработчика твърдят че има такава възможност, но аз не я намирам.  Huh

П.С. оправих се.
Цитирай
#14

Някой знаели защо е баннат callrecorder skvalex от https://play.google.com/ какво става със закупените програми ?

P.S.
Певече информация
https://forum.xda-developers.com/showpos...count=5697

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





Цитирай
#15

Идеи за безплатен кол рикордер, сегашния не се активира всеки път и ще го махам. На стария тел имах перфектното приложение за целта, но забравих как се казва. Пазеше мисля 30дни  архив.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#16

(2018-07-10, 12:55:35)hakama написа:  Идеи за безплатен кол рикордер, сегашния не се активира всеки пъ и ще го махам. НА стария тел имах перфектното приложение за целта, но забравих как се казва.

Линк за сваляне: https://ndox.abv.bg/download?id=9d0fcd9f48

Връзката за достъп до файла ще бъдат активна до: вторник 24 юли, 2018

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
[-] 1 потребител изказва благодарност на IoPetrov за това мнение:
  • hakama
Цитирай
#17

(2017-05-06, 07:11:11)SmasHinG написа:  Acr е пълен боклук имам про версията и само пари на вятъра. Нито работи записването в картата нито записва отсрешният глас. Само моят глас се чува и записва. Тоя другия рекордер и той на същия прицип. Искам човек който е тествал и работи с дадена програма в момента. За в магазина да гледам ровя и тествам съм ги минал. @econt  къде го тоя вграден рекордер?
Амии бъркаш сА... жестоко се бъркаш...  Асr е единствената която бачка без крашове ,а проблема е в новите правила в Гугълплей. На Андроид 9 е забранено показване на номера при запис както при по нова версия на АСР поради изискване на гугъл пак...

Samsung I9505 Galaxy S4 white 16GB [ Android - 5.0.1  ] + 32 GB Samsung microSDHC™ Class 10
Цитирай
#18

Точно го каза колегата emanuilhar, а за запис на разговори си взимаш Xiaomi и имаш вградена функция за това
Цитирай
#19

И Huawei имат запис само с инсталиране на едно приложение, което добавя опцията в менюто на телефона, и за Samsung със смяна на региона също става и опцията излиза в менюто. Не е само Xiaomi.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • IoPetrov
Цитирай
#20

Кое е приложението за Huawei и кой регион е най-добер за Самсунг? Благодаря.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#21

HwCallRecoreder е за Huawei, потърси го в нета, не в Google магазина.
За Samsung вграден запис има за Тайланд, Египет, Израел и още няколко държави. Региона се сменява със сим карта за съответната държава или през команден прозорец през компютър, но последното важи само за моделите преди S10. Със сим карта става и за новите модели. Аз съм си сменил региона на Израел с тяхна сим карта и имам вграден запис на разговорите.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
Цитирай
#22

(2019-09-28, 20:36:56)ivan_vylka написа:  HwCallRecoreder е за Huawei, потърси го в нета, не в Google магазина.
За Samsung вграден запис има за Тайланд, Египет, Израел и още няколко държави. Региона се сменява със сим карта за съответната държава или през команден прозорец през компютър, но последното важи само за моделите преди S10. Със сим карта става и за новите модели. Аз съм си сменил региона на Израел с тяхна сим карта и имам вграден запис на разговорите.
Може ли да споделиш как става с команден прозорец
Цитирай
#23

Прочети тук -  цък .

Nokia N97 mini > Nokia N8 > Samsung Galaxy S3 > Iphone 7 >Samsung Galaxy Note 9>>Huawei P30 Pro
Цитирай
#24

Инсталирах си ACR на Samsung S10 - първо безплатната версия , да я пробвам. Работи добре , записва сносно и двата събеседника , има регистър с имена и дата/час на записаните разговори. Тъй като при безплатната версия може да записва само автоматично всички разговори , си купих и платената. Веднага стана плащането и регистрирането. Проблема е , че ръчно мога да започна записа само на изходящите разговори , при входящите я няма иконката за запис. Аз ли пропускам някоя настройка (макар , че ги разгледах всичките ) или така е направена да работи ?

P.S. След малко ровичкане в нета разбрах какъв е проблема - за да се появи иконата за запис , телефона трябва да е отключен. Което е пипкава работа , когато приемаш разговор.
Цитирай
#25

След доста ръчкане из нета намерих програмка която записва добре на андроид 10. Е една идея по тихо се чува но е решение все пак. Незнам как да прикача apk. Пише ми че този тип файл е прекалено голям. Телефонът ми е Moto G 9plus. Android 10. Ако може обяснете ми как да го кача да се възползват и други. На втората снимка се вижда версията на програмката дръпнах я от 4pda. И премахнах автоматичното обновяване на приложенията.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)