Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia Z4 Tablet LTE 32GB - Мнения и препоръки за работа с него
#1

Здравейте!  Благодарение ревюто на 'ИванМатин' и лично писане с него (по Email) харесах си този таблет и си го купих, но тъй като той живее в Австралия (предполам, че там имат други проблеми) реших да напиша подобна тема за България.
   За първия проблем ми проблем с този таблет - Не мога да намеря подходящ браузер с който да си увелича шрифта, сега пиша от CM Browser, но от Chrome не става, а уж е нещо като стоков браузер.
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, ето как ми го дава на мен. Но това е с Chrome Beta. Пробвай...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#3

(2016-04-13, 08:07:59)ИванМатин написа:  Колега, ето как ми го дава на мен. Но това е с Chrome Beta. Пробвай...

        Благодаря!  Изтеглих го, пробвах го, не ми хареса....
 За мен най-добрия браузер си остава CM Browser (от Google Play). Пробвай го и ти, да прецениш....
Цитирай
#4

Chrome си има опция за увеличаване на шрифта:

Settings > Accessibility > и тук има скрол за увеличаване или намаляване на процентите на текста.

Тествах - работи, до сега не се бях сещал, използвам зуум с два пръста или първо чукване и на второто задържаш с пръст и теглиш надолу за увеличаване и нагоре за намаляване на образа.
Цитирай
#5

Дойде ми ъпдейт? А на вас?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#6

При мен дойде преди 2-3 дни, но не е нова ОС, а някакво обновяване на софтуера - 58 MB....
Цитирай
#7

Здравейте!  Има ли браузер (за Андроид 6.0) в който могат да се записват bookmark в папки ? Имат предвид като Email, Forums и други подобни. Сега съм с CM Browser, в него могат да се създават папки, но не мога да ги вкарам вътре. Въобще като по-нова ОС има много проблеми. Благодаря!!!
Цитирай
#8

Това е функция на всеки браузър, не е функция на OS.

В хром спокойно се създават папки и когато правиш bookmark ти дава да си избираш в коя папка да го сложиш.
Цитирай
#9

Аз за това съм си инсталирал CM Browser, той има много точки в Google Play, значи много потребители са го оценили като добър браузер, Chrome е още е слаб...
Цитирай
#10

Chrome е още слаб за какво? Както е написал GHOSTFACE пробвай. Няма да ти се скапи таблета. И Chrome е страхотен браузър. Но, пак ти казвам, инсталирай си Chrome Beta
Няма да сбъркаш...
Колега, сега видях че все още се мъчиш със шрифта на браузъра. Дай шот от двата (CM Browser и Chrome Beta) искам да видя разликата.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#11

За 'ИванМатин': не знам как се прави линк от Google Play за това ти давам от Google: http://cm-browser.en.uptodown.com/android., но сега ми препоръчаха Maxhton и ще пробвам и него. Прочетох от тук: http://news.tablet.bg/review/naj-dobriya...a-android/, че в новите версий на Андроид ОС производителите НЯМА да слагат свои браузери, а ще бъде само Chrome, но Google ще трябва още да поработи по него. За сега ще ползвам други браузери.
Цитирай
#12

Много системни приложения има таблета. Моля да ми кажете кои да се актуализират и кои могат да се деактивират ? Google Play все ми иска да ги актуализирам, а според мен има някой които не вършат никаква работа, обаче не знам кои. ?
Цитирай
#13

Ето да видиш кои съм си махнал аз. На моя таблет нямаше много буламачи...


Прикачени файлове Миниатюри
   

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#14

Днес ми дойде някаква нова актуализация за Xperia версия: 32.1.А.1.185  ще подобри батерията....ще видим.....
Цитирай
#15

С него съм и аз. За мен батерията е много добре...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#16

И аз съм доволен сега от батерията, но ми е любопитно кой браузър сега ползваш, гледам че Chrome си го Disabled  ?
Цитирай
#17

Да, ползвам си Chrome Beta и Adblock Browser, че не ми се рутва.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#18

Има ли някакъв начин да инсталирам  File Commander Premium без да го купувам и без да руутвам таблета ?
Цитирай
#19

След reset ми излиза някакво частично актуализиране на софтуера на теми: Music, Themes, TrackID" и What's New. С какво ще ми подобри работата на таблета  ?
Цитирай
#20

С абсолютно нищо, пликаций на Сони.
Музика
Теми
Еквивалент на Шазам е TrackID
Тва What's New ако ми кажеш как да го махна ще почерпя.

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#21

'ИванМатин' въобще не знам как се маха, аз и затова питам. Видяха ми се излишни и реших първо да попитам...
 П.П.- С последния Update на Chrome увеличиха малко шрифта, но за мен е още дребен, все още си карам с CW Browser.
Цитирай
#22

Направи ми сравнение между двата браузъра да видя колко е разликата?

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#23

[attachment=11684]   Днес ми излезе 'Системна актуализация на Xperia',  някой знае ли има ли някакъв ефект?
   П.П.- Отложил съм актуализацията с един ден, да знам какво да правя....
   П.П.- 574,8 MB това ще е нещо важно, инсталирам го.....
   Аааа вече съм нова ОС  Андроид 6.0.1
Цитирай
#24

За кой ли път писах на Google Play да увеличат шрифта в Chrome, щом ще е основен браузер (Google е забранил на производителите на телефони да слагат собствени браузери) Във всички нови ОС ще бъде Chrome, но той е още много слаб.
Цитирай
#25

Очакваш някой да ти обърне внимание в Play Store? На Български? Big Grin

Направи това, но на ингилизки: https://support.google.com/chrome/answer/95315?hl=en и уточни, че става дума за Chrome for Android.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)