Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G5 - резултати, коментари, съвети
#1

Батерията на LG G5 - резултати, коментари, съвети


[Изображение: battery_life.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#2

Здравейте, моля нека някой който вече има телефона да изкаже мнение за него?? Поръчала съм го и след 2дни го взимам, но все пак искам малко повече информация от вече ползващите го??? Smile
Цитирай
#3

От всичко прочетено до сега за телефона, бях подготвена едва ли не да не мога да изкарам и ден с батерията на G5. E, приятно изненадана съм от факта, че това не е вярно. Батерията е доста стабилна. На първото зареждане се прибрах вечерта с 50% батерия. На второто зареждане, вижте сами от скрина. Да, постарах се малко да не падне, в смисъл ограничавах се с "ръчкането" на телефона, с идеята да се прибера, преди да е паднала. И да направя едно важно уточнение - не съм играла никакви игри през това време. Ако сте някой върл геймър, мисля че ще имате нужда от 2-ра батерия Smile
Общо взето - интернет, повече на Wi-fi, малко на 3G, Към 30-40мин. игра с камерата и да кажем към 1-2ч. ровене по самия телефон (тук може и да ви подведа с точното време).

[Изображение: e107c5f978105516354908ee10ed8149.jpg]

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#4

Телефона е идеален, но живота на батерията е много зле някой има ли решение как да се подобри някакви tricks/tips
Цитирай
#5

На който му е зле батерията - проблема е негов. Има нещо, което я точи. Аз съм минал през всички флагмани за последните години и не е имало телефон като Г5 , който да ме прибира вечер с над 50% батерия. Дори и Ноутовете. Самият Снапдрагон 820 е много оптимизиран в това отношение.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#6

То, ако използваш телефона за говеене може на 80% да се прибереш вечерта след работа.Но при малко играе на някоя игра facebook и тн... телефона ми е на 35% в 16:30
Цитирай
#7

Игрите точат доста от батерията. При мен с нон стоп включен нет и следователно ровене в него, изкарвам от 7ч до 19ч без проблеми. Прибирам се с 40% - 50% батерия. Ако включвам и 4G-то може да падне към 30%. Но пусна ли игра, батерията пада доста бързо. Поне това са моите наблюдения. Но не мисля, че само на G5 му е това проблема. Стария ми телефон С6 беше по-същия начин. Факт е, че повечето телефони изкарват по ден. Даже мога да кажа, че батерията на G5 изкарва много повече от на S6. Просто, който играе много игри трябва да си измисли алтернатива, независимо какъв телефон използва.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#8

Ами зависи,аз на моя докарвам 6 часа дисплей винаги със много игри,като Мортал Комбат,клаш оф кланс,просто за този дисплей е нужна поне 4000-5000 батерия,за да се усети разлика в игрите...

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай
#9

(2016-05-20, 18:00:10)AsmodeuS написа:  То, ако използваш телефона за говеене може на 80% да се прибереш вечерта след работа.Но при малко играе на някоя игра facebook и тн... телефона ми е на 35% в 16:30

Аз как използвам телефона си е моя работа,както ти - твоя. И за това не се сравнявам с някой друг потребител а с другите апарати, който съм ползвал по същия начин. Е Г5 се държи по - добре. А що се отнася до игрите - те впрягат цялата мощ на телефона, той пък е най - мощния в момента. Ами логично е да харчи повече. Просто игрите няма как да са мерило за икономичност. Но все пак си има възможност да се скопи телефона при игри, та да се пази батерията, колкото и безсмислено да е това.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#10

OfftopicНе че нещо, ама това все пак е телефон, па макар и с разширена функционалност... Който ще го ползва основно за игри, по-добре да инвестира в игрална конзола!!! Visslar

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#11

"БРЪТЛЕНЦА" - Май говорите само по принцип, колкото да има нещо.Какви игри какви конзоли, играл съм андроид игри на pc с емулатори не е същото.До сега имах леново вайб п1 5000mah батерия snapdragon 615 и бях забравил какво е да зареждаш всеки ден.
Цитирай
#12

Можеш да пускаш пестене на енергия от 100% и игритене точат толкова иначе е доста добър
Цитирай
#13

Аз съм много доволен от батерията,преди имах Samsung s6 , ако сравня с него изкарвах макс 3 - 3.5 ч. дисплей  ,тук с 1ч, - 1,30ч. повече

[Изображение: 18_08_16_2.png]upload images free

[Изображение: 18_08_16_1.png]free photo upload

Huawei P30 Pro
Цитирай
#14

За 7 часа 1%  Visslar



[Изображение: 20_10_16_1.png]image hosting 15mb

Huawei P30 Pro
Цитирай
#15

[Изображение: Screenshot_2016_10_21_10_10_06.png]  [Изображение: Screenshot_2016_10_21_10_09_59.png]

доволно и при мен  Big Grin

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#16

От 100% на 99% пада много бавно
Цитирай
#17

(2016-10-21, 09:13:28)ge6on написа:  [Изображение: Screenshot_2016_10_21_10_10_06.png]  [Изображение: Screenshot_2016_10_21_10_09_59.png]

доволно и при мен  Big Grin




Е толкова не мога да изкарам как става номера Smile  макс съм изкарвал 4:30 екран а като гледам твоите данни на  50% 3.45 мин . ще изкараш 7 часа  Big Grin

Huawei P30 Pro
Цитирай
#18

5-6 ч изкарва (до 25%) Big Grin  Не правя нищо, ползвам го както е предназначен да се ползва. Не се спира интернет (използвам го предимно за браузване и снимки), екрана винаги е на 60-100%, само локация не ползвам, защото не ми трябва. Времето се обновява през нета. Отдавам го на това, че е нов. След половин година сиг. няма да е така.

пп: сега като се замисля, може и Greenify да помага.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#19

Това е от днес.45 минути тежък гейминг World of tanks Blitz,около 2 часа лек гейминг,браузване,Фейсбук.Телефона е на 2 седмици,но не съм стигал толкова досега.Нормално около 4,5 до 5,5 часа.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#20

Това не е вярно,някой бъг в броенето Smile

Huawei P30 Pro
Цитирай
#21

Или е играл на 10% яркост, или го е зареждал частично.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#22

Не съм го зареждал.Яркостта наистина беше към 10-20.
Цитирай
#23

В такъв случай е възможно предполагам. Моя прави по 5 часа на 50-70% яркост. Определено вади капацитет тая малка батерия.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#24

Някой който има Ногат,ще каже ли как се държи батерията .
Цитирай
#25

Първите две зареждания беше много зле след като сложих нугата. Услугите на гугъл плей направо изядоха батерията. Слет това нещата се оправиха и държи нормално. Реално не намкрам разлика между двата андроида от към разход на батерия.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)