Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G5 - резултати, коментари, съвети
#26

Квото и да правя 4 часа(минимум) SoT си го знам... За мен това е отлично.

П.П. Зареждам го на зарядно 5 волта.
Цитирай
Аксесоари
#27

Забелязал съм че като го зареждам през usb-то на копютъра цяла нощ (заради малкия ток на порта) батерията държи повече. Някой друг да забелязал тава?

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#28

Стига де хора, Вие да не откривате с това "топлата вода"..? Бавното и бързото зареждане и техните предимства и недостатъци, са дискутирани многократно...

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#29

При мен когато го заредя на usb-то на лаптопа батерията държи по-малко. На G2-ката беше същата работа...
Цитирай
#30

Мисля че достигнах максимума на батерията.Има потенциал тази батерия.Не съм го зареждал частично.Яркоста е на 0 в тъмна стая съм и не ми пречи с пестене на енергия.

2 часа и нещо не съм го ползвал,но не е зареждан.


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай
#31

Хора това нормално ли е? или да тичам до теленора за смяна..
Андроид 6.0.1  версията е от 01.06.2016

яркост : 25%
около 5/6 мин гледане на тв в Коди.
и около 5/10 мин НФС...


Прикачени файлове Миниатюри
       

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#32

(2016-12-29, 22:54:10)bLck написа:  Хора това нормално ли е? или да тичам до теленора за смяна..
Андроид 6.0.1  версията е от 01.06.2016

яркост : 25%
около 5/6 мин гледане на тв в Коди.
и около 5/10 мин НФС...
Колко СоТ имаш като падне батерията.Е то зависи и как го ползваш .Нормално ползване без тежки игри, поне 5 часа трябва да имаш.
Цитирай
#33

Здравейте колеги! Забелязвам че и моята батерия май си е заминала не повече от 2 часа екран а напоследак както си сърфирам гледам как много бързо пада някой ако има някакво решение ще съм благодарен да пише
Цитирай
#34

А случайно да си с вивакомска карта?


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#35

Не теленорска
Цитирай
#36

Какво общо има операторът по принцип? Аз съм с вивакомска и нямам проблеми с батерията.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#37

(2016-12-30, 10:32:58)Тодор Марков написа:  Колко СоТ имаш като падне батерията.Е то зависи и как го ползваш .Нормално ползване без тежки игри, поне 5 часа трябва да имаш.

Малко тъп въпрос ще задам колега, но какво е СоТ??

тлефона даже като е зареден вечерта на 100% и на сутринта го намирам 89% или 92/3%

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#38

11% е много за няколко часа,в които тела трябвя по принцип да спи...нещо яде батерията май?

Изпратено от моят Lenovo P1ma40 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#39

Ако ви е включена функцията Always On display е нормално за една нощ 11% и на горе ,при мен най много 2,3% с изключено всичко

Huawei P30 Pro
Цитирай
#40

Е тя по принцип е включена, но чак толкова батерия да яде.. нещо друго я яде.. от 100% до 5% съм с 2ч 9мин Екран ..

Малко Нфс, чат , lg health , DH 5 и Камера.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#41

(2017-01-12, 23:38:22)bLck написа:  Малко тъп въпрос ще задам колега, но какво е СоТ?? 
Screen on time  - измерено в часове време на включен дисплей на телефона.

 
Цитирай
#42

Ами 2ч 9 мин значи е.. последно .. чудя се дали да не ъпдейтна software че бях с Юнския, после ъпдейтнах до Август и ся се чудя дали да правя пак ъпдейт.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#43

(2017-01-13, 12:48:30)bLck написа:  Е тя по принцип е включена, но чак толкова батерия да яде.. нещо друго я яде.. от 100% до 5% съм с 2ч 9мин Екран ..

Малко Нфс, чат , lg health , DH 5 и Камера.

Еми пробвай и ще видиш че е от това,на мен и 15% ми е падала от него за вечер,по принцип го дават 1% на час да хаби,но хаби повече

Huawei P30 Pro
Цитирай
#44

0.8х24=19,2% за 24 часа хаби вкл. тази опция. За една вечер си гълта няколко %.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#45

Always On display опцията според мен не е ок за през нощта. Докато телефона е в джоб дисплея не работи и е добре но вечер яде от 8 до 13 %. Това съм го спрял защото не виждам никаква полза. Сега да попитам при вас "услугите на google play" колко време държат процесора буден защото при мен е по няколко часа и не мога да разбера кой процес го прави.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#46

(2017-01-13, 12:48:30)bLck написа:  Е тя по принцип е включена, но чак толкова батерия да яде.. нещо друго я яде.. от 100% до 5% съм с 2ч 9мин Екран ..

Малко Нфс, чат , lg health , DH 5 и Камера.

С игра на нфс е нормално, много дърпа. Имай предвид, че като се наиграеш на НФС трябва да я махаш от таск мениджъра, понеже държи телефона буден на 400 Мхц /моят с7 едж/, той не влиза в deep sleep и затова губиш толкова ток.

POCO F1
Цитирай
#47

Чудя се дали да направя ъпдейта до 7.0 или да си седя с маршмел...
@lavazza - винаги когато изляза от някое приложение го спирам.. навик ;д но пак не държи много,но няма и какво да очаквам от тази малка батерия..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#48

Аз съм на принципа "ако работи - не го пипай". В момента при мен (с greenify) прави винаги над 5ч. екран (игри,интернет) няма значение, знам че ме изкарва ден - ден и половина. И затова още не съм се решил да мина на Нуга. Никой не ме е убедил, хах.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#49

При вас така ли е,винаги при мен Неактивен телефон е най-отгоре и хаби най-много,би трябвало екрана да изразходва повече енергия


Прикачени файлове Миниатюри
           

Huawei P30 Pro
Цитирай
#50

Така е като не си ползваш телефона активно
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)