Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Батерията на LG G5 - резултати, коментари, съвети
#51

Т'ва нормално ли е или батерията ми е за смяна?


Прикачени файлове Миниатюри
           

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
Аксесоари
#52

Кои са другите приложения, които са работили? Във въпроса ти има много неизвестни... На мен ми се случва батерията да пада много бързо  единствено когато нямам добър обхват.
Screenshot 1
Screenshot 2
Това е когато съм си вкъщи на безжичния. Навън за три часа и нещо и съм на нула.
Цитирай
#53

Как си направи менюто да ти е в черен фон? Другите ми приложения са ...


Прикачени файлове Миниатюри
               

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#54

Settings -> Display -> Theme Моята е High Contrast. Еми то е ясно тая игра и всичко работещо на заден фон... На теб ти трябва втора батерия с battery charger kit за нея. Имам едно такова много е удобно, но аз го използвам повече като външна батерия за електронната цигара...

Кофтито е, че не можах да намеря по колко вървят сега(нови).
olx обява -> battery charger kit с батерия 50 лева
Цитирай
#55

От къде за 50лв,че виждам само обява за телефон..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#56

(2018-05-08, 17:10:36)bLck написа:  От къде за 50лв,че виждам само обява за телефон..

Дава ги и отделно от телефона.

Цитат:...само зарядното с една батерия - 50лв. Само зарядното с две батерии 70лв.

Само зарядното без батерии 35лв.
Цитирай
#57

(2018-05-08, 23:36:37)mrjackal написа:  Дава ги и отделно от телефона.

Да ама малко след като беше дал линка нямаше такова описание.. След тва се зачетох пишеше ,че го е продал.. Като цяло дори и да не играя и с always display и без него батерията сама си пада.. Но и работя на място където обхвата е оскъден.
Май ще трябва да сменя на Xiaomi-тата,видях че напослвдък добри телефончета правят..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#58

Отвори си телефона и виж на батерията датата. Пише с големи черни букви. Ако отива към 1,5-2 год. направо си е за смяна. Аз моята я смених наскоро също. Сега държи по 4-5ч. екран.
Батерията е 30 лв.
Зарядното за което говорите е това. Но по бг сайтовете е изчерпано. Има го в Amazon и Ebay... ако ти се занимава.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#59

Инсталирах си AccuBattery програмката ми показва, че оригиналната батерия вече е 2300 mAh, но не знам до колко може да й се вярва... Някой може ли да я пробва и при него?


А това е SoT-а с 2300 mAh батерия.
ScreenShot1
ScreenShot2
ScreenShot3

През цялото време това от скрийншот три беше пуснато. На тел-а имам инсталирани Facebook, Messenger, Instagram, Viber, Tinder, Samsung health зареди gear s тройката и още, но това са тия дето ми харчат най-много батерия...
Цитирай
#60

Ехее.. аз с моя след фабрични настройки правя едва 2ч сот с яркост на дисплея 35%...Ей сега ще изтегля програмката и ще пиша какви резултати ми дава.
и аз ползвам(след фабричните настройки) Facebook , Messenger , Instagram , Viber , Whatsapp и chrome . И телефона го зареждам сигурно по 3/4 пъти на ден.
Вече като излизам си вземам и зарядното с мен,че не се знае къде ще ме остави...чее почна и на 10-15% да се изключва.

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#61

На мен ми показва 1520mAh батерия.СПрях си Always On Display , махнах 4г направих го wcdma/gsm понеже WIFI рядко ползвам ( та дори не го ползвам...понеже имам 20,000мб мобилен..).И сега горе/доло започна да не яде батерията смисъл почти не я яде.( но като съм на работа няма как яде я за няколко час понеже постоянно търси обхват..).

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#62

Така е моята..не съм спирал да играя Arena Of Valor 5v5 (MOBA), на High Frame Rate Mode, което качва кадрите в секунда от 30 на 60, мобилен интернет, 50% Яркост, от 40% на батерията минах на 30% яркост. 2 часа, доволно ми се струва Smile Как мислите?

П.С Това е след още около 1 час на Wi-Fi и 30% яркост.
П.С 1. Колеги шокиран съм.. AccuBattery ми показва 1.520mAh че е батерията ми...дали е вярно?


Прикачени файлове Миниатюри
                   

Xiaomi 11T Pro 8/256
Цитирай
#63

Как ви се държат батериите след ореото. Аз вчера бях изненадан че направих 3 часа на дисплей. Но като цяло май няма как да направят чудеса с тази малка батерия

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#64

При мен първите 2 дни падаше по-бързо, но може и да е било от ръчкане. Сега прави по 24 часа живот с около 4-5 ч. екран (разреждам до 20%). Самата батерия е на 2 месеца, но при Нуга падаше малко по-бързо.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#65

5 часа на екран? Това на G5 и да го видя пак няма да повярвам. Какво си направил та да изкара толкова.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай
#66

Нова батерия, root и Greenify. Определено се докарват само с ръчкане, но ще гледам да не забравя и да кача скрийншот другия път... на изцяло стоков непипан телефон дори и с нова батерия ме съмнява да изкара толкова. Иначе ето един от момента.
[Изображение: 3410f43cbe7be7a53003f1f0254a487f-full.png]

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#67

Искам да попитам сменят ли гаранционно батерии?? Не ,че съм за 30лв,но пък като е възможност... ( и без тва трябва да го водя за сенките ) и така..

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
Цитирай
#68

(2018-10-10, 16:06:12)bLck написа:  Искам да попитам сменят ли гаранционно батерии?? Не ,че съм за 30лв,но пък като е възможност... ( и без тва трябва да го водя за сенките ) и така..

В ebay са около 8-10 долара. Моята дойде запечатана и разликата спрямо старата е огромна Smile
Цитирай
#69

[Изображение: 1J4OZQTIUK5sLhJfR6mY4BlZzCwoRHRw6wiIO4El...p_qgSE0x9g] [Изображение: V5HiYmEHlNo0F-zIlwLTmCmmg_VKqEQ_Zd6ucGTe...x9Nc1XLQ01] [Изображение: XAgrV-nLIFns9OZLijMsuU5mlaCPNQVB6OgS3H7C...E5o3X4PgnV]

GooglePhoto <--- линк към албума

Ето и резултатите от моя тест. Без root е все още.
Facebook и Instagram харчат по-малко батерия, но не съм убеден, че е заради осмицата...   
Не мога да преценя дали е по-добре или по-зле от преди...
Цитирай
#70

Не излизат скрийновете.

1+6
9.0 Pie
Цитирай
#71

Излизат си, при теб нещо е проблема.

Sent from my LM-G710
Цитирай
#72

Не излизат скрийновете !
Цитирай
#73

Вече не излизат и при мен. Или са били кеширани в тапаталк или и аз не знам Smile

Sent from my LM-G710
Цитирай
#74

Мисля че вече се виждат, въпреки че и предния път трябваше... не знам... някой да каже сега как са
Цитирай
#75

Виждат се, мисля, че доста добре ти се държи батерията.

1+6
9.0 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)