Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Аксесоари за LG G5
#1

Моля в тази тема да се обсъждат аксесоарите за LG G5, включително и LG Friends!

[Изображение: s-l225.jpg]

[Изображение: LG-Friends.jpg]


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
Аксесоари
#2

[Изображение: 5ed303b9009eb78757f56421d5629b4a.jpg]
LG HiFi Plus

Някой по запознат би ли обяснил малко по-подробно какво точно представлява този "модул". Дали наистина звука от него ще е толкова уникален, колкото го представят. И дали си заслужава 330лв, които му искат или реално се плаща за марката. Замислила съм се дали да не си го взема, но ми се струва доста висока цената му, а защо ли си мисля, че няма да е кой знае каква разликата в звука...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#3

Със слушалките в комплекта едва ли ще изкара такова качество, че да си заслужава 300 лв. Иначе би трябвало звука да е доста по-добър, тъй като тази джаджа си има вграден усилвател. Но тъй като не знам какви са слушалките в комплекта на G5, говоря малко на изуст.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

Тоест нещата зависят и от това с какви слушалки ще се ползва, така ли?
Искрено се надявам, че слушалките ще са същата марка като модула Smile Чакам Вивакомци да ми кажат дали съм сред първите 20 върнали IMEI- a и евентуално да се похваля с едни нови Bang & Olufsen, но да видим...

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#5

Разбира се, че зависи много и от слушалките. Слушалките, които виваком подарява с G5 са много добри, дано си сред първите 20. LG V10 е с вграден 32 бита DAC, със слушалките от комплекта има добро качество, но в xda чета, че с качествени слушалки звука е много по-добър.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#6

Благодаря за информацията. Значи, ако реша да се сдобия с този модул, трябва да се сдобия и с добри слушалки, иначе се губи смисъла.
Само да вметна, Виваком дават на първите 20, слушалки Bang & Olufsen H3, те не са блутут слушалки. Гледах ги и не са никак евтини, което трябва да предполага, че ще са добри, но тук пак всичко опира до това, дали самата марка не вдига цената. Да си призная аз за първи път се запознах с тази марка, покрай този модул. Май със закупуването на V10 даваха подарък блутут слушалки. Реално има ли значение дали са блутут или са с кабел? Това влияе ли на качеството на звука или всичко зависи от самите слушалки, а не от това какво е свързването им?

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#7

Марката гарантира качеството, а не цената. B&O няма да си сложат емблемата къде да е. А съответно цената си идва от материалите и технологиите.

Аз пък да ви кажа за камера модула. Ами на практика е няма и 2000 mAh батерия и хардуерни бутони за камерата, който всъщност не добавят нищо ново. Не си струва тия над 150 лв. дето му искат.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#8

Тук са направили тест на HIFI Plus модула и сравнение с този във В10 http://m.androidcentral.com/look-lg-g5s-...1462390757


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#9

(2016-05-04, 21:09:41)any9 написа:  Благодаря за информацията. Значи, ако реша да се сдобия с този модул, трябва да се сдобия и с добри слушалки, иначе се губи смисъла.
Само да вметна, Виваком дават на първите 20, слушалки Bang & Olufsen H3, те не са блутут слушалки. Гледах ги и не са никак евтини, което трябва да предполага, че ще са добри, но тук пак всичко опира до това, дали самата марка не вдига цената. Да си призная аз за първи път се запознах с тази марка, покрай този модул. Май със закупуването на V10 даваха подарък блутут слушалки. Реално има ли значение дали са блутут или са с кабел? Това влияе ли на качеството на звука или всичко зависи от самите слушалки, а не от това какво е свързването им?

Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Не се притеснявай, Bang & Olufsen са ИМЕ в индустрията, почти като Rolls-Royce и Bentley. Wink  Стига конкретният модел да не е съвсем нисък клас разбира се. Естествено има, къде къде по-реномирани марки слушалки (примерно Beyerdynamic) но там вече ще се стресираш от цените... Lol [url=http://www.car24.bg/pcgi/car.cgi?act=3&adv=11443041745378841&avto=Bentley_Continental][/url]

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#10

Накой има ли представа HiFi Plus от кога ще е налично в България? В Техномаркет го има в сайта им, но го няма в наличност, а на друго място не можах да го намеря?

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#11

Купих си " ултра тънък" бял мат силиконов гръб PURO от Технополис.
http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...5/p/599678
Хубавото е , че покрива страниците на телефона. Оригиналния ЛГ не покрива горния и долния борд.
Но след няколко часа го махнах щото тотално убива кефа от телефона. Всъщност открих за себе си , че изчистеният заоблен дизайн и деликатният лъскав фриз, обикалящ гърба , са дизайнерско постижение, което не искам да крия в калъф.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#12

Купих си "dot-view" калъфа.... ми реално е пълен БОКЛУК в сравенние с подобния калъф на HTC.  ОСвен че нищо, ама нищо не показва (освен на прозорчето), да не говорим да можеш да видиш последните 3 повиквания, а да реагира на почукване по "дот"-а да не говорим - ами и веднъж се затваря - веднъж не...

LG Gpro 2 32GB    LG G5, Samsung Galaxy Note 8,  Huawei P40pro, Samsung Galaxy Tab S2 - 4G
Цитирай
#13

Аз не съм чувал за нещо а ла Dot View на ЛГ. Да не някой китайски експеримент?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#14

Калъфът е оригинален, но явно аз очаквах твърде много. Но изобщо не е функционален Sad

LG Gpro 2 32GB    LG G5, Samsung Galaxy Note 8,  Huawei P40pro, Samsung Galaxy Tab S2 - 4G
Цитирай
#15

може ли до постнеш линк към въпросния калъф
Цитирай
#16

http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...D/p/593278

LG Gpro 2 32GB    LG G5, Samsung Galaxy Note 8,  Huawei P40pro, Samsung Galaxy Tab S2 - 4G
Цитирай
#17

Днес ми пристигна протектора за телефона, поръчан от ebay. Гледах внимателно да покрива само основната част на дисплея, без модула и без предната камера (нали в горната част е леко извит). Е протектора е малко по-дълъг и покрива леко извитата част, следователно не прилепва добре. Въпроса ми е препоръчайте ми читав протектор. Може и от България и явно за сега най-добрият вариант ще е да е от стария тип протектори, а не стъклените. Вие с какви протектора сте?

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#18

Въпроса ми е препоръчайте ми читав протектор. Може и от България и явно за сега най-добрият вариант ще е да е от стария тип протектори, а не стъклените. Вие с какви протектора сте?
Sent from my LG-H850 using Tapatalk

Виж в mobilebulgaria.com - има само един модел силиконов гръб в комплект със протектор за екран - отговаря на изискванията ти днес го получих

LG Gpro 2 32GB    LG G5, Samsung Galaxy Note 8,  Huawei P40pro, Samsung Galaxy Tab S2 - 4G
Цитирай
#19

(2016-05-13, 14:28:47)hotblooded написа:  http://www.technopolis.bg/bg/Accessories...D/p/593278

Колега , това не е Dot View , a e флип кейс. Много подвеждащо се получава както си го написал.

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#20

(2016-05-14, 20:00:01)Bavarche написа:  Колега , това не е Dot View , a e флип кейс. Много подвеждащо се получава както си го написал.

При условие че можеш да вдигнеш през калъфа, а не през прозореца (както беше на Quick wiew /circle)  и виждаш зеленото и червеното кръгче,  е пълен т*шак да не можеш да видиш и набереш поне последния номер - това през прозорчето на Quick wiew /circle ставаше - сега и това няма.  Е*а ти оригиналния калъф за флагман...

LG Gpro 2 32GB    LG G5, Samsung Galaxy Note 8,  Huawei P40pro, Samsung Galaxy Tab S2 - 4G
Цитирай
#21

На моя си има оригинално залепен скрийн протектор. Не е стъклен , вероятно, и стига точно до извивката - ок. 3 мм. под предната камера. Вие нямате ли?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#22

Пробвах 2 стъклени протектора днес, от Илиенци. Не покриват горната извита част. За съжаление дисплеят е леко вдлъбнат в двата долни ъгъла,  както и в средата горе и протекторът се повдига-получава се балон. Четох в нета -  всички дисплеи май са така. Ще търся протектор от фолио. Ползвал съм флагмани на всякакви китайски и корейски производители, но на толкова дефекти в един телефон не бях попадал...

LG G5
Цитирай
#23

Горната част на дисплея е извит леко. И аз сложих стъклен протрктор и ми направи впечатление, че в долната част не се залепя добре... Но не съм се заглеждала, тоест не виждам да са вдлъбнати долу... Възможно е все пак, щом се получи така с протектора. В момента съм с протектор тип фолио, който покрива и горната извита част и съм много доволна Smile

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай
#24

Откъде да поръчам такъв?

LG G5
Цитирай
#25

Моя си го взех от casebg.net и едно силиконово гръбче пак от там и съм доволна. Хубавото на протектора е, че след като го залепиш и останат мехурчета, на следващия ден се махат сами. Определено на допир не е като стъкления, но на този етап е добър вариант.

Sent from my LG-H850 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)