Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Камера на P8 Lite
#26

Ето още едно подобно Smile
https://youtu.be/mn8E9fWcXCs
Цитирай
Аксесоари
#27

https://youtu.be/C6DXsnc00Is
Още едно, малко по-дълго и вече със заредена батерия. По-добро ми се струва качеството.

Следващото мисля да е на залез, би трябвало да се получи, макар че тия двете нещо не ми харесват.

Като цяло опцията е доволно добра. Blush
Цитирай
#28

(2016-04-15, 17:51:16)Lenux написа:  Ако искате да снимате малко по-качествено видео, можете да си свалите Snap camera. Само че потърсете пълната и версия от Google, има я за сваляне тук там. С нея видеото излиза с битрейт над 23000кб, докато стоковата успява да го направи едва на 8000 и нещо.

Между другото някой от колегите, които са с руут, играли ли са си с build.prop или с media_profiles.xml да видят дали може да се източи още от камерата?

Здравейте,
  Интересува ме дали след качването на Snap camera (на андр. 6/4.0) ще има съществено подобрение в пейзажните снимки и ако "ДА" къде да намеря пълната версия безплатно /не мога да я намеря- намерих я платена/ и второ: 
    При тест на телефона с приложението Phone Tester резолюцията на задната камера е 9.49 Мрх/4160- 2366 а предната - 3.72 Мрх/1952-1952. Това вярно ли е ? Пробвайте и вие.  На кого да вярвам !??
Цитирай
#29

Няма голямо подобрение, но най-добре пробвай сам.
Цитирай
#30

(2017-01-18, 22:16:14)HERUS написа:  Няма голямо подобрение, но най-добре пробвай сам.
         Това го знам. Но не искам  да откривам " топлата вода" ако тя вече е открита За това ако някой го е правил и е наясно  с фотографията ,да си каже мнението
       А вторият ми въпрос е към хората от Hauwei. Като гледам направените снимки с този телефон и ги сравня със снимките  от стария ми тел. /Нокия Ц5/ бих приел данните на тест приложението.  Това не значи ,че не харесвам телефона.  Просто искам да знам това ли са реалните възможности на камерата и да спра да "ръчкам" устройството.
Цитирай
#31

Тук хора от Huawei няма. Можеш да се обърнеш към тях чрез съпорта им.
За различни сцени се ползват рязлични настройки, които допринасят за крайния продукт.
Цитирай
#32

Ще отворя тема по въпроса, за да си спестим излишни и повтарящи се въпроси и отговори...
Цитирай
#33

(2017-01-19, 17:32:02)dobs7z написа:  Тук хора от Huawei няма. Можеш да се обърнеш към тях чрез съпорта им.
За различни сцени се ползват рязлични настройки, които допринасят за крайния продукт.

Мисля че съм на точното място. Доколкото видях тук се дискутира темата за камерата на Hauwei. И по- точно става въпрос за фотография с телефон и има хора, които са имали и имат не само този тел. Взел съм го /според парите които можех да отделя/  заради камерата и искам да изстискам максимума от нея. С фотография като любител се занимавам близо 40г., но не съм много наясно с новите технологии . За това търся съвет.
Цитирай
#34

Здравейте , сменил съм над 50 приложения за камери, докато не открих Cameringo. По моето скромно мнение единствено това приложение помага на камерата ни да прави перфектни снимки. 
Не е по темата , но да вметна набързо ,че П8 Лайт е уникален телефон. Аз промених всичко в него - камера,контакти,СМС-и , иконки, музика,видео ... абсолютно всички вградени приложения . Не защото стоковите не ми харесват, а защото искам всичко да е по мой вкус. Сега просто съм влюбен във вида на телефона си. Иконките на всеки екран са в различен цвят и по този начин се ориентирам без да се вглеждам на кой екран съм и какво търся. Показвам снимки само на първите два ,но и останалите са толкова красиви,удобни и прегледни. 

   

   
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)