Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с зареждането и анулирана гаранция счупен пин на буксата
#1

Предварително се извинявам,ако мястото на темата не е тук случаят е следният телефона беше в гаранция но спря да зарежда през адапторчето и изписва че се зарежда през усб (USB) изпратих го в сервиза на теленор отговора беше следният анулирана гаранция счушен пин и 400 лв за нова платка очаквам мнения и съвети благодаря предварително на отзовалите се
Цитирай
Аксесоари
#2

Защо е анулирана гаранцията ? Не разбирам много, но не си заслужава. За още 100лв може да го вземеш нов телефона. Не може ли да се смени само порта. Пробвай в някой друг сервиз, тези на операторите, ако не си с гаранция, ти одират кожата.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#3

Поради 1 счупен пин да ти сменят цялата платка?! Това да не е сервиз на Айфон?! Глупости някакви ти говорят според мен.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#4

Платката за зареждане си е съвсем отделна

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

Колега, говори се за платка 400лв., едва ли е само за зареждане.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#6

Ами за счупен пин колега е нормално да се смени само usb платката а не майнборда

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

Тези нещастници от "Теленор" май наред ги карат тези анулирания. И при мен имаше счупена част от платката, само че където е сим картата. Върнаха ми телефона и написаха "анулирана гаранция, неправилна експлоатация на сим четец цена на ремонта 380 лв.". Пусках жалби в КЗП ама глас в пустиня. В крайна сметка съм дал телефона за ремонт в сервиз, където ми сменят някаква част от платката и сим гнездото - не съм наясно какво точно е повредено и дали аз съм го повредил. Та ремонта ми струва около 20 лв. Става въпрос за същия модел телефон.

OnePlus 6 A6003 8GB/128 GB Midnight Black
iPhone SE
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)