Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при разговори. Повече в темата.
#1
Sad 

Здравейте, от една най-много 2 седмици телефона започна да ми прави проблем. С предната колонка. Телефона е на близо година а може и по малко.Закупен е чисто нов.
Проблема е следния.
Когато му сложа слушалки и пусна някаква музика не се чува абсолютно нищо пробвах със няколко вида слушалки.
Когато се опитам да се обадя на някой звъни му обаче аз не чувам нищо. Също така функцията за изключване на микрофона не работи.Същото е когато и някой ми звъни. Не се чува нищо. Преди няма и 20 минути рестартирах телефона си и отново има същия проблем.
Телефона не е нито рутнат нито има някакви модификации. Преди седмица изтеглих някаква програма за сканиране на вируси имаше 3 възможно ли е нещо от това да е увредило системата и ако може да ми кажете как да го оправя защото вече се отчайвам и съм готов да го хвърля на боклука.. 
Да допълня само че когато е на високо говорител нямам проблем. Не мисля че колонката е изгоряла.

Ще се надявам да ми се помогне днес. Защото разговарям доста често с телефона и ми е нужен на всяка цена.
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай да върнеш фабрични настройки за да изключиш евентуален софтуерен проблем.Гадното е че трие всичко от тела-снимки ,номера,смс-и,бележки,програми и после трябва наново да ги теглиш и персонализираш.Можеш да си качиш важната за теб информация на компа и да си я възстановиш после.Но си е занимавка според зависи колко програми си накачил може и да ти отнеме над час два да си персонализираш тела отново.Ако и след това остане проблема най вероятно е хардуерен
Цитирай
#3

Добре какво означава това хардуерен ? И какви са начините да си го оправя както споменах трябва ми спешно!
Цитирай
#4

Ако е хардуерен - значи е за сервиз.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#5

Проблема е в самия кабел който даваше проблем при колонката, телефона си замина така че може да се заключи темата или да се мята в архив или каквото се прави тук. Благодаря на всички отзовали.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)