Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

htc desire 310 бял екран
#1

Здравейте от 2 години горе долу го имам този телефон, но в последният месец изведнъж почнаха да се теглят сами вирусни програми, който после теглят други и т.н. играех си да ги трия обаче не спираха да се теглят, а вчера телефона изведнъж спря и сега като го пусна си седи на белия екран с надписа htc и нестава нищо друго, пробрах с фактори ресет, но пак нищо.Някакви идей ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай ресет през боотлоадера.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Не, нестава
Цитирай
#4

Моя проблем е същия само със смяна на рома ли евентуално ще се оправи?Някакви предложения.
Цитирай
#5

И моята стара контролна платка беше така, но с флашване по MOTA SUI LIKE метода се оправи.
Цитирай
#6

Изтеглих всичко необходимо ,но се случва следното.Инсталирах драйверите за разпознаване и в момента в който го включа се показва в дивайс мениджера и на втората секунда се изключва само и няма откриване.Като го включа да остане на бял екран го открива като допълнителна памет но със знак внимание и неможе да открие пак драйвери.
Цитирай
#7

С коя версия на Windows сте?
Пробвай и така - деинсталирай драйверите, включи усб кабела към компютъра след това към телефона като задържиш копчето за намаляване на звука и когато сте го задържали инсталирайте драйверите. Когато пробваш да го флашваш пак задържаш копчето за намаляване  на звука. Използвай метода MOTA SIU Like защото преинсталира само BOOTIMG, Recovery, и Android ако инсталираш грешен Preloader има вероятност да не можеш да го включиш, както стана с старата ми платка.

П.С. Ако успееш да го флашнеш, при всеки рестарт ще ти излиза съобщение за CID, но не пречи на работата.
Цитирай
#8

Привет!
Изтрих разни файлове докато телефонът ми беше свързан с USB кабела към компютъра (явно и такива, които не е трябвало да се премахнат). Появи ми се въпросният бял екран. Започнах многократно да избирам wipe data/ factory reset, като телефонът се включи два пъти, но след изключването му (за да поставя СИМ карта или за да извадя картата памет) отново се показваше белият екран при опита за включване. Сега телефонът е включен. Има ли някое приложение, чрез което да се поправи Androida (да добави нужни директории или нищо такова).
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)