Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с HTC 816g не се включва.
#1

Здравейте, 
става въпрос за следния проблем. Телефона на приятеля ми внезапно започна да изключва приложения като google app, часовник и т.н., като дава системната грешка "Приложение еди си кое спря да работи", също загуби обхвата на цяло. След като го изключи и включи наново, зарежда до белия екран с логото на HTC и дотам... Пробвах да направя хард ресет, като задържам бутона за намаляне на звука и след това натискам и задържам бутона за включване, но единственото което се случва е след около 10 секунди отново да зареди белия екран с логото... 
Та някой да се е сблъсквал с подобен проблем и какво бихте ме посъветвали?
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Бутонът за включване и този за намаляване на звука ги натисни едновременно. Разбира се преди това се увери, че телефонът е изключен. Може би не успяваш да влезеш в bootloader, защото натискаш първо единия и после другия.
Цитирай
#3

На този модел не можеш да влезеш в bootloader. Нещо е оцапал твоя приятел и на 99% съм сигурен, че ще е необходима преинсталация. Не е трудно да се направи, но трябва да намериш точния ROM. Има такива за Азия и Т.Н. Търсиш за Европа, иначе тръгва на Magyar (доста неразбираеми йероглифи, поне за мен). Успех!!!

Lenovo A2107A-H, Lenovo A536, Lenovo A328, HTC Desire 816G
Цитирай
#4

Не може да влезе в bootloader?! Интересно... Нямам телефона, за да потвърдя или отрека, но според тази статия например се влиза в bootloader-а по традиционния начин.
Цитирай
#5

На този модел,ако е с MTK процесор 8 ядрен и 1гб рам,няма бутлоудер меню ,а влиза направо в рекавъри. От там се прави хард ресет.
Влиза се със стандартната комбинация за бутлоудер меню,но вместо него отваря рекавъри. Държиш клавишите докато влезе в рекавъри.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)