Анкета: Какъв Андроид ROM използвате в момента? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Къстъм ROM
32.95%
29
32.95%
Стоков ROM
67.05%
59
67.05%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв Андроид ROM използвате в момента?
#26

Custom Forever, винаги стоковия е буламач който лагва

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Аксесоари
#27

Гласувах за стоков, но съм с рут и къстъм кернел. Изцяло къстъм ром все още не съм пробвал.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
#28

След много опити , тестове и проби установих , че къстъм ромовете базирани на чист андройд не могат да бъдат пълнофункционална алтернатива на стоковите ромове или на такива базирани на стоковите. За това или стоков ром или къстъм базиран на стоков.

DEVICE: Galaxy S22 Plus  ROM: Stock OneUI KERNEL: Stock RECOVERY: Stock
#29

Естествено,че стоков...Дори и на Nexus-a...Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
#30

Стоков, разбира се всеки ползва това, което смята че е най добре за него.

времето е като парите - никога не стига
#31

Предпочитам стоков.
Къстъм има вероятност да ми създаде повече проблеми, от колкото подобрения.
Телефонът съм го взел да ми служи на мене, а не аз да му служа, като му сменям софтуера за щяло и нещяло. .
#32

Стоков. Убедих се, след доста игра, че къстъма е компромис със стабилността и функционалността.
А за визуално разнообразие, лаунчери бол!
#33

Предпочитам стоков. Ако ще е custom само базиран на стоковия. Всичко друго е свързано с доста компромиси.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#34

В момента съм със custom, защото излезе с 6.0 и естествено не ми се чакаше за стабилния(вече и такъв има пуснат). А и все пак съм със XIAOMI и има ъпдейти всяка седмица, и разбирасе ако нещо не ми хареса в дадения ром винаги мога да го сменя било то и със Стабилен за норматив (разбира се винаги могат и да се омажат нещата и времето да не е толкова кратко).

Във всеки от нас дреме по един гений А глупакът никога не спи
#35

(2016-04-14, 17:42:25)vargala81 написа:  Разбира се, че стабилен стоков ром. Щом работи гладко, без лаг и не е някаква стара версия Андроид а 6.0, не виждам смисъл да слагам къстъм ром, който орязва половината екстри за да е по-бърз.
Ако ще е къстъм, то ще е само и единствено базиран на стоковия с някои подобрения например.
#36

Къстъм и то защото ми липсват някои неща в стоковия.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
#37

Къстъм,защото искам да ползвам ,каквото аз искам,а не каквото производителите искат. Същото ми мнение е и за къстъм ядрата.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
#38

Стоков стига да е стабилен. В момента както съм си със 6-цата си ми е супер Smile

Huawei P30 Pro / Moto Z







#39

Стоков разбира се. Сменил съм много Къстъм ромове и все нещо им липсва или не е наред...

Sony Xperia 1 II, black
#40

Стоков. Всичко си има и работи безкомпромисно, което за къстъмите в 99% от случаите е само пожелание.

Pixel XL / Android 9 Pie
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)