Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблет Cube Talk 9X U65GT не стартира
#1

здравей. Вчера както си гледах онлайн тв на таблета и заби. Рестартирах го като задържах бутона Power. След изключването не може да стартира. Стои само логото с китайски букви и до там.  Днес свалих софтуер,  но не мога да го флашна. Нещо не се свързва както трябва. 

Ето един клип какво ми показва. Клиът не е мой,  но при мене показва същото. Зарежда червената линия и до там. 


https://youtu.be/PqOG_uJxuTs
Цитирай
Аксесоари
#2

С каква операционна система е компютъра? Така прави, ако не са инсталирани Медиатек драйвърите.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#3

C windows 7 съм. Преди време си бях преинсталирвал леновото и не е имало проблеми. Може нещо да се е омазало или Явно нещо бъркам, защото при мене е абсолютно същото като на видеото.
Цитирай
#4

Инсталирай ТЕЗИ драйвъри. Първо инсталирай файла от архив driver for service-2012-11-27, като го стартираш, като администратор. След това, разархивирай usb_vcom_auto_installer_v1.1236.00 и стартирай като администратор install.bat. Процеса ще отнеме известно време, като ще ти поиска потвърждение дали да инсталира неподписани драйвъри. Съгласи се на всички. След като процеса приключи, рестартирай компютъра и опитай 2-3 пъти дали ще тръгне. Флаштуулс го стартирай, като администратор. Ако пак не стане, пробвай с друга версия от ТУК. Успех!

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#5

Колеги в темата става въпрос за таблет,не за компютър!
Цитирай
#6

(2016-04-16, 11:16:54)driver_sl написа:  Инсталирай ТЕЗИ драйвъри. Първо инсталирай файла от архив driver for service-2012-11-27, като го стартираш, като администратор. След това, разархивирай usb_vcom_auto_installer_v1.1236.00 и стартирай като администратор install.bat. Процеса ще отнеме известно време, като ще ти поиска потвърждение дали да инсталира неподписани драйвъри. Съгласи се на всички. След като процеса приключи, рестартирай компютъра и опитай 2-3 пъти дали ще тръгне. Флаштуулс го стартирай, като администратор. Ако пак не стане, пробвай с друга версия от ТУК. Успех! 

Уре ще пробвам и ще пиша кво е станало. 
Цитирай
#7

Здравейте пак. Оказа се, че памет чипа е заминал. Имам нов чип на Самсунг, но не мога да намеря, къде презапояват такива чипове.
Някой може ли да помогне, къде да го дам?
Цитирай
#8
Big Grin 

Аз извършвам такива ремонти  Smile
Цитирай
#9

(2016-09-30, 20:36:46)MOHTbOPA написа:  Аз извършвам такива ремонти  Smile

След като три сервиза ми връщаха таблета с отказ за ремонт,  колегата МОНТЬОРА го оправи. Чипът за паметта е сменен и таблета си работи перфектно.  Big Grin С къстъм ром Atlantis хвърчи.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)