Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

"No Command" error след OTA update
#1

Здравейте, по време на update чрез OTA, телефона ми даде error по време на инсталацията. Рестартира се и след това показва гоогле логото и седи на екрана No Command. Бях инструктиран да flash-на TWRP, защото целя да си запазя снимките. Проблемът е, че bootloader-а ми е заключен, не съм root-нат, и нямам USB Debugging ON. Инсталирал съм всички драйвери и имам аднроид SDK.  Има ли  начин някой да ми обясни как да фастбуутна TWRP и от там да се прехвърля снимките на компа след тва.

Samsung Galaxy S4 mini I9195
Samsung Galaxy A5 A500FU 
Huawei P20 Lite
Цитирай
Аксесоари
#2

Имам абсолютно същия проблем, моля помогнете.
Цитирай
#3

Мога да копирам папките и файловете от телефона на компютъра и обратно,когато телефона е във Фастбут Режим,без да съм влязъл в Рекавари режим.Така поне слагам зип за флашване. Bootloader-а ми е отключен но мисля че с помощта на NRT и с влизане само в фастбуут ще може да се отключи bootloader-а,стига разбира се да е излязло къстъм boot.img за тази версия с която работите,и после да се смени рекаварито.Също така проблем може да е кърнела обаче,ако е заменен с друг който не е от този РОМ.

DELL STREAK 5,ROM....GELERMO's ROM,ANDROID 4.0.4 ->
 ROOT NEXUS 5 32gb->Android 6.0.1->VENENO ROM,gelermo'sMOD
Цитирай
#4

Самото отключване затрива целия сторидж. То това му е идеята. Венднъж отключен вече после се четат нещата, но ако е заключен в момента - забрави.
Незнам при заключен буут и изключен дебъг дали не можеш все пак да си флашнеш телефона с фабричния имидж, но задължително всички команди трябва да ги подаваш ръчно за да махнеш уайп -w, за да не ти затрие личната информация и всичко да си остане.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)