Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завръщането на Motorola в България
#1
Information 

[Изображение: Lenovo_Moto_is_back_Pressconference_2016.png]


Moto се завръща официално на българския пазар. Това ще обяви Lenovo, новия собственик на Motorola на организирано събитие на 20 април /сряда/ вечерта. То ще се проведе при закрити врати в присъствието на поканени журналисти и медии, сред които и AndroidBG...


Към цялата статия -->
-
Цитирай
Аксесоари
#2

Значи не Моторола, а Мото.
Тия вместо да си продават телефоните с марка Моторола, ще пускат Мото... Пу

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

Какво те навежда на мисълта, че ще затрият "Motorola"?
Виж на картинката че е изписано MOTOROLA
Цитирай
#4

Това, че навсякъде се говори за Lenovo Moto едикво си

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#5

В това видео се говори по темата. Smile
https://www.youtube.com/watch?v=80pWOA1Zk04

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#6

По една снимка на моделите с марката MOTO.
Като комфорт и усещане при допир до телефоните, поне на мен много ми допадна X Xtyle варианта, тъй като модела с нечупливия дисплей, за което се наблегна при презентацията на Moto X Force, имаше леко хлъзгав гръб и не дотолкова ясно усещане за стъкло при допир върху екрана.
Oпределено Мото X Force и X Style , може да се считат за едни внушителни устройства, в предвид и размера на дисплеите им, 5.4" и особено 5,7" в полза на X style.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#7

Много ме тегли Х Плей заради цената... Трябва да го видя на живо.
Цитирай
#8

Moto X Style/Pure е страхотен телефон. Не знам тук дали и на каква цена ще го пуснат, но в щатите е на около 350$, което е голяма далавера за такъв телефон.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#9

Тоя Moto X Style как жестоко ме блазни...Много трудно давам пари за телефон,но тук май идва време да се пречупя.Въпреки всичко,имам усещането,че Българите трудно ще се пречупят да си купят Моторола.Реален случай е,след като показах моя на един познат неговата реакция беше "Ама те Моторола правят ли още телефони".В крайна сметка,Мото са си виновни да се случва така.Хората тук ги помнят със старите телефони с капачета.Всъщност,като качество,здравина и бърз софтуер са наистина невероятни.Просто на хората ще им трябва време да разберат,че телефоните им са много добри.И на всичкото отгоре,почти не отстъпват на Нексус линията по ъпдейти и аз лично не знам друг бранд,който си е ъпдейтнал толкова бързо серията смартфони.Мога само хубави неща да кажа,но спирам до тук.Ще видим след време как ще се развият нещата.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Вече ги има цените за България - > Серия Moto
Цитирай
#11

От водеща компания Моторола се превърнаха просто в серия Moto by Lenovo... Или с други думи Леново в опаковка на Моторола.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
Цитирай
#12

Moto X Style 1000 лева? Доста добър телефон но... Lol  . Живи и здрави да са и да си ги ползват.

Първо, това е телефон от Юли 2015 със сходни параметри като LG G4. Колко струва G4 в момента? 1000 лева? Не мисля. Второ, как от цена 350$ в щатите, до БГ станаха 1000?  350$ са малко над 600 лева. Цена 700, дори 800 лева бих я разбрал, но 1000  Lol .

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#13

Верно обаче,тия цени са ненормални..нещо май са объркали полуострова тия от Леново.Почват да дрискат още преди да са седнали на кенефа..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#14

Аз също харесвам X Style. В България се намира трудно този телефон и както отбелязахте вече с доста надценка. Намерих го в един онлайн магазин на 920 лв., което е далеч от приемливо, при цена 350$. Диструбуцията им на наша територия нещо куца. Надявам се да влезнат в час и да имаме още един конкурент на пазара.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
[-] 1 потребител изказва благодарност на tda за това мнение:
  • whisky_touch
Цитирай
#15

От Леново България обещаха да предлагат Моторола на нашия пазар, не са обещавали добри цени  Visslar
По този повод се сетих за онзи виц от преди повече от 20-ина години:
- г-н Живков, по кой път водите народа си?
- По пътя на комунизма!
- Но народът ви е гладен...
- Не съм обещавал храна по време на пътуването.

А що се отнася до цените, лично мнение - леко завишени, но чак пък налудничави не са. Съотнасянето на цени в щатите с тези в Европа е налудничаво. Писано е много по темата...
Цитирай
#16

Няма да давам линкове, защото е против правилата, но го намерих на 4 места в България, наличен за по 700 , 730 лева. Пак 16ГБ версията. Къде са 700, къде са 1000? Всеки сам да си прави изводите и да решава как ще си влага парите. Аз ще си спестя мнението за политиката на Леново.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#17

Възможно е Леново да преосмислят политиката си и да изненадат феновете си в България.....Примерно с това:


 MOTO G4 PLUS



[Изображение: 8763242T.png]

[Изображение: 8763257o.png]
Цитирай
#18

Цитат:Няма да давам линкове, защото е против правилата, но го намерих на 4 места в България, наличен за по 700 , 730 лева. Пак 16ГБ версията. Къде са 700, къде са 1000? Всеки сам да си прави изводите и да решава как ще си влага парите. Аз ще си спестя мнението за политиката на Леново.

Тази сметка не е много точна. Цената в сайта на Леново всъщност е 1000 с включен ДДС, което прави 833 без. За 100 лв. повече (защото цените по сайтчетата са без ДДС) получаваш телефон гарантирано подходящ за нашия регион с гаранция от Леново (чиято сервизна поддръжка от опит смея да окачествя като доста добра). От онлайн магазина в повечето случаи какво получаваш е малко "котка в чувал" положението.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#19

(2016-04-21, 10:49:22)e34v8 написа:  Няма да давам линкове, защото е против правилата, но го намерих на 4 места в България, наличен за по 700 , 730 лева. Пак 16ГБ версията. Къде са 700, къде са 1000? Всеки сам да си прави изводите и да решава как ще си влага парите. Аз ще си спестя мнението за политиката на Леново.

...без да адвокатствам на Леново Бг или да влизам в спорове. Тези цени са за телепортирани бройки, издават САМО опростени фактури. Като добавиш 20% и нормалната търговска надценка, като добавиш и гарантираното официално сервизиране за 2 години и цената отива към обявените нива. Направих си труда да проверя X Style 16GB в официалните предствителства: в Германия е 499,00 €, в Англия £369.00...
Не са високи цените, малки са ни доходите в булгаристан! Малък и неатрактивен пазар сме!
Цитирай
#20

По принцип сте прави за дребните търговци и гаранцията, опростените фактури и т.н.Но има и друга гледна точка.За 300 лв. мога да сменя дисплей, например.Гаранцията ако ги счупя не би го покрила, а това е най-скъпата част.А и колко хора са патили с гаранционно обслужване, на апарати купени от оператори, големи вериги и т.н.За една драскотина по телефона ти казват, че е повреда по твоя вина.... И още и още.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#21

Да де,обаче ако ти изтрака нещо по платката на телефона?Ще можеш ли да го смениш?Ако е фабричен дефект отиваш да пиеш една студена вода за 700 лв.Гледни точки много..

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#22

Цените са си напълно нормални и не са по-различни от другите държави в Европа. Както за всички телефони, има цени и цени. Кой как предпочита да пазарува си е личен избор.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#23

Странно е да даваш над 1000 лв за смартфон (обикновено Samsung), а колата ти също да струва около 1000 лв.
Всичко е пари, а смартфоните превзеха пазара по целия свят. Мисля, че надминаха компютрите дори, а за 1300-1400 лв. можеш да си купиш мощен компютър.
Цитирай
#24

А защо в сайта на Lenovo не се споменава за гаранцията от 4 години на дисплея?
http://nixanbal.com/moto-x-force-e-smart...ez-noemvri

И на доста други места го пише.

И на мен ми се виждат малко по-високи цените, но какво да се прави? За някой може да е нормална, за други висока, а на трети да им е все тая. Може би ако се вземе през оператор ще е по-ниска.
Цитирай
#25

Motorola XT1650 в Geekbench....SD820 и 4GB Ram

   

Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)