Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завръщането на Motorola в България
#26

Е не..пак сцепиха със пърформанс..те това ще да е Дзвер.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#27

Това всъщност ще е Moto X 2016 Pure Edition и според слуховете,телефонът ще бъде представен официално на 09/06....Това ще бъде и първото устройство с предварително инсталиран Android N,ако не броим Nexus-ите....На този етап всичко е в сферата на слуховете.

   

Sent from my x600 using Tapatalk
Цитирай
#28

Успях днес да разцъкам едно Moto X Force. Добра сглобка, добре върви - без лагове. Постарали са се хората. Но цената....направо да си го подминеш. Все пак модела е от 2015 г.

 
Цитирай
#29

Аха, може да се каже.
Released 2015, November

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#30

@bobyn, и както винаги при оператори се предлага само на.....картинка.

 
Цитирай
#31

В началото четох някъде, че ще се предлагат ексклузивно от Виваком. Не знам каква е истината и има ли ги там.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#32

Не, точно там ги нямат. Иначе ги предлагат ....ексклузивно, но само в каталога им.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#33

Напротив, поне от 10-15 дни или от средата на април ги има във Виваком и то не на картинка. Още тогава ги разгледах и много ми харесаха. Във Виваком има: X Force, X Play и Moto G 3 gen. В неделя ходих до Технополис, те предлагат X Force, X Style и Moto G 3 gen, та разгледах и X Style. Струва ми се, че ако бяха направили X Force с размер 5.7 инча като X Style щеше да е по-добре.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#34

Минах вчера в 2-4 офиса на Вивата - нищо.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#35

(2016-05-09, 20:27:17)NoMaD написа:  Успях днес да разцъкам едно Moto X Force. Добра сглобка, добре върви - без лагове. Постарали са се хората. Но цената....направо да си го подминеш. Все пак модела е от 2015 г.

Е все пак си го намерил някъде явно ...

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#36

Да, но при оператор с клубна карта ще е доста по-евтино.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#37

То клубна карта има само при един оператор! Но при всички положения от оператор ще е по-ефтино, но със по-скъп план.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#38

(2016-05-10, 13:15:59)pepy1 написа:  То клубна карта има само при един оператор! Но при всички положения от оператор ще е по-ефтино, но със по-скъп план.

Е да, ако си например план за 30 лв , ще ти излезе телефона с над 100 лв по евтин, иначе ако си на план 14-15 лв, дори ще ти излезе по-скъп.
Цитирай
#39

(2016-05-10, 13:15:59)pepy1 написа:  То клубна карта има само при един оператор! Но при всички положения от оператор ще е по-ефтино, но със по-скъп план.
Никакви планове. Само кеш. Говоря за цена устройството без план - 1349.90лв. Цена с клубна карта - 1055.90лв. Спестяват се 144лв.

 
Цитирай
#40

(2016-05-10, 10:22:20)NoMaD написа:  Минах вчера в 2-4 офиса на Вивата - нищо.

Sent from my MI4W
В първия офис, в който влязох днес, беше изложен на таблото.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#41

И аз, но само по една мостра. Иначе може и с предварителна поръчка от склад. Промоция с картата е до 4 число на другия месец. Да, и още му се чудя на "пластмасовия" дисплей дали си заслужава такава инвестиция.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#42

Болница е форса. Разцепих го от изпускане и не е мръднал. Нарочно върху теракот го пускам от 1.5 метра, няма никакви забележки. За първи път да не мисля въобще за телефона, а само да ползвам...

Choosing...
Цитирай
#43

Нямах в предвид такива crash-тестове, няма да се използва за това, а дали това силиконово покритие е достатъчно издържливо на бързо надраскване при ежедневна употреба и дали в този случай няма да му трябва отгоре едно калено стъкло за всеки случай.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#44

(2016-05-12, 12:46:32)Sloona написа:  Болница е форса. Разцепих го от изпускане и не е мръднал. Нарочно върху теракот го пускам от 1.5 метра, няма никакви забележки. За първи път да не мисля въобще за телефона, а само да ползвам...

От метър и половина само го галиш Big Grin. Аз гледах едни дроп тестове... накрая го пускаха от 20 метра, пак не умря тая гад Big Grin.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#45

20 метра? Не... Малко е. Smile
https://www.youtube.com/watch?v=fTJOL5ikuZA - тук го пускат от 275 метра и продължава да си работи като пич.

Choosing...
Цитирай
#46

Да, изглежда му трябва протектор за да не се драска.

Moto E2 XT1524 / Stock 5.1 / Squid TWRP 3.0.2-r1
Цитирай
#47

https://motorola-global-en-uk.custhelp.c...,6720,9585 - телефона върви с фабричен стъклен протектор. Струва 20 паунда и когато се надраска, просто се взима нов.

Choosing...
Цитирай
#48

И се взима нов - откъде? Засега намирам само това

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#49

http://www.motorola.co.uk/accessories/fi...nt-eu.html - от UK се поръчва.

Choosing...
Цитирай
#50

Ползвах моя телефон без този протектор и без калъф един месец и по дисплея няма грам драскотина. Разбира се не съм правил олигофренски тестове с ножове, ключове, чукове и ъглошлайфи.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)