Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завръщането на Motorola в България
#51

За България не виждам такава опция.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
Аксесоари
#52

Не казах, че е лесно, а че го има като опция. Smile
ЮК - Габко и тогава до България.

Choosing...
Цитирай
#53

Да, и при цена от $30 този протектор + доставка ще ми излезе...златен.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#54

Повтарям - при нормална употреба нямате нужда от този протектор. Просто хората от Моторола дават още една възможност. В нета има безброй неоригинални протектори, включително стъклени, които вършат същата работа.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#55

(2016-05-13, 09:30:11)bobyn написа:  Ползвах моя телефон без този протектор и без калъф един месец и по дисплея няма грам драскотина....
Не разбрах, вече не го ли ползваш телефона?


Sent from my MI4W

 
Цитирай
#56

Ползвам си телефона, но вече с протектора. Казах, че дори без него дисплея не се драска при нормална употреба - за мен това е без калъф и носене в джоб, където няма ключове и стотинки.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#57

Ясно, на Али виждам, че имат Nillkin за $9

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#58

Това е точно както Sony слагаха навремето shatterproof протектори фабрично. После като си го махнеш, можеш друг да сложиш или темперирано стъкло.
Тук е същото нещо. Или си купуваш оригинален shatterproof, или слагаш темперирано.
Цитирай
#59

Да разбирам ли, че стъклото не може да бъде сложено направо върху него, а трябва първо да се махне?

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#60

Защо да не може, може да му налепиш каквото искаш. Не знам обаче колко ще е чувствителен дисплея с толкова пластове боклуци отгоре.

EDIT: Не мога да си обясня защо стигнахме до такива обяснения при положение, че говорим за единствения нечуплив телефон на пазара в момента?!

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#61

@bobyn, за да се разбере - има или няма в случая нужда от такъв. Ти нали си сложи протектор, нищо, че е "единствения нечуплив телефон на пазара"?
П.С. Ако критиката ти е насочена към мен, никой не те кара да отговаряш на постовете ми, но и аз нямам намерение да давам пари за нещо, което няма да ми потрябва или да не ми върши работа въобще.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#62

Ако трябва да сме обективни, наистина е много здрав. Ясно е, че няма по-здрав от него (освен 3310 Big Grin ). Но това с лесното надраскване си е фактицески недостатък. Сега дали е малък или голям, всеки ще прецени за себе си. Само ще отбележа че дребни частици, като прашинки или главно песъчинки са с много по-голяма твърдост от макетен нож и ако попадне в джоба, точно при нормална употреба съвсем лесно може да направи драскотина. Няма как, една технология предлага едни предимства, но пък има други недостатъци. Съвършени неща няма.

А дали има нужда от протектор, едва ли има смисъл да се коментира. Горила стъкла, които са доста по-устойчиви и с по-голяма твърдост получават дребни драскотини, а какво остава за това, което е доста по-меко.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай
#63

(2016-05-13, 13:25:58)NoMaD написа:  За да се разбере - има или няма в случая нужда от такъв. Ти нали си сложи протектор,  нищо, че е "единствения нечуплив телефон на пазара"?

Sent from my MI4W

Без него предната светкавица е като "в дупка", т.е. все едно е хлътнала навътре, което ме дразнеше чисто естетически, иначе изобщо нямаше да се занимавам.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#64

Една идея по-лесно се драска от ноте 4-ката ми, но пък не се чупи. Интересното е че този протектор не се чупи при удар, а получава леки вдлъбнатини от ударите.

Choosing...
Цитирай
#65

А как стои въпроса с нагряването на процесора? Чета много мнения за нагряването му, бил 'печка" и т.н. Оправен ли е този проблем или не в този телефон? Не говоря за тежки игри, приложения и други "екстремални" условия.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#66

Аз имах огромнистични притеснения точно за това. Оказва се, че проблема не присъства. До сега не съм успял да го загрея и да започне да лагва. Дали тротълва, не знам. Бенчове не съм пускал. 1 час игра на Модерн Комбат и нямам никакъв лаг. Да не говорим за всекидневна употреба. Работи супер за момента. Пишат по форумите, че моторола са се справили доста добре с "охлаждането". Нямам идея, факт е, че телефона не проявява проблеми, които да са породени от загряване.

Choosing...
Цитирай
#67

На мен ми загрява единствено като поиграя повечко време Dead Trigger 2 Smile

Sent from my XT1580 using Tapatalk
Цитирай
#68

За игри няма да се ползва - значи проблем в тази насока няма да има.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#69

Само с оригалното зарядно ли го зареждате това Moto? С друго някое евентуално пробвано ли е, дали ще е проблем? Че да се носи този "топуз" със себе си не е много удобно.

 
Цитирай
#70

Никакви проблеми няма.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#71

То не че ще има проблем при заряд с 2A., но ми е странно защо кабела е лят със зарядното, явно са имали нещо впредвид, а може би...нищо.

Sent from my MI4W

 
Цитирай
#72

Турбо е в комлекта, нали? Откъде го взе, ако не е тайна?

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#73

От Вивата. Турбото е в комплекта.

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#74

Това май е за нова тема,но ще използвам тази...Устройствата от Moto Z серията ще бъдат официално представени на 09/06 в Сан Франциско.

[Изображение: ea508223e39aacb3339648740f404d36.jpg]



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай
#75

Това Turbo доста загрява телефона при зареждане или така ми се струва?

Sent from my XT1580

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)